Maybelline

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: K1Ani, Módosítva: 2019. január 21.

Ár:   2000 Ft
Kiszerelés:   1,5 g

• Krémes, intenzív szín
  • Kúp alakú applikátor
  • Kényelmes viselet

Panu

2020. május 22.

Krémes, könnyen kenhető szemceruza. Azzal nem értek benne, hogy kevés van benne, én nagyon régóta használom és nem látom, hogy nagyon fogyna. Kedvelem ezt a kialakítást, hiszen nem kell faragni. Legnagyobb hátránya, hogy nem annyira tartós. Én általában csak a vízvonalmra használom, de újra kell húzni időközönként. Bőrre kenve könnyen letörölhető. Nem utálom, de nem is csodatermék. Az árát úgy gondolom nem éri meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 22.

LiiL

2019. szeptember 3.

Kb. egy hétig tudtam használni, utána szétvált a műanyag, amin a kúp forma festék van - az aljzattól, és beszorult a kupakba. Már rég ráébredtem hogy a Maybelline cuccoktól nem kell sokat várni, de azért ez még tőlük is kritikán aluli. Pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 3.

K1Ani

2019. február 14.

Nekem egy barna verzióban van meg, azóta szivesen használom. Bár a tartósságába bele lehet kötni, krémes és szép színe van, de ennek a kialakításnak köszönhetően elég kevés termék van benne. Nem tudom ha lentebb érek vele akkor is jól tudok e majd vele dolgozni, ez ugye nem kicsavarhatós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 14.

Antioxidánsok: BHT

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Rózsavirágból előállított viasz. A CosIng besorolás szerint maszkoló (nem kívánt ízt, illatot semlegesítő) segédanyag. A Dr. Hauschka honlapja szerint viszont a rózsaviasz egy könnyű, légáteresztő réteget képez a bőrön, mely így védi a bőrt a káros külső hatások ellen.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.