Maybelline

Ár:   2499 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Stenico, Módosítva: 2018. szeptember 17.

Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

• Láthatóan csökkenti a pórusok méretét, anélkül, hogy eltömítené őket
  • Csökkenti a faggyúműködést és az izzadást
  • Krémes állagának köszönhetően könnyű felvinni
  • Meghosszabbítja a smink tartósságát

Ár: 1500 ft , Eladó: makeupbydeszti
Állapot: Egyszer használt, Helyszín: Szeged, fizetés: Banki utalással , foxpost vagy posta
Zsita

2019. szeptember 21.

Jó az állaga és a smink is sokkal tartósabb, szebb ha ezzel használom. Nem régóta van meg, de biztosan újraveszem!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 21.

Vanda234

2019. június 18.

Én se szeretem jó az állaga de mást nem tudok mondani nem vettem észre változást

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 18.

pattelin

2019. május 9.

Nem használtam még túl sok primert életemben, szóval nincs sok viszonyítási alapom. Ezzel a termékkel azonban megvagyok elégedve! Nekem egyáltalán nem túl szilikonos, sokkal dúrvábbakat használtam eddig. Szépen lehet eldolgozni rajta az alapozót, valamennyire az tartósabb is. Kicsit színezett így mattít is. A pórusokat nyilván nem tűnteti el, de ezt nem is vártam. Remélem továbbra is beválik!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 9.

szabo123

2019. január 18.

ragad,fénylik,csúszik. undorító

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 18.

ragad,fénylik,csúszik. undorító

manobeka

2018. október 14.

Annyira szeretnék már egy olcsóbb terméket az Isadora Undercover face primernél, de hát egyszerűen nem megy! Ez a krém is sz...rt se ér, szilikonos vacak, fullad a bőr tőle és a mattítása nulla, csúszik az ember bőrén felvitelkor.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 14.

MRekaaa

2018. szeptember 22.

Semmi hatását nem észleltem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 22.

Semmi hatását nem észleltem.

Stenico

2018. szeptember 7.

A benne levo sok szilikontol az arcom korcsolyazasra alkalmas felulette valt, ami sajnos nem "kotott meg", igy az alapozot keptelen voltam eldolgozni rajta. Meg furabb, hogy a korrektor (Rival de Loop Camouflage) valamifele reakcioba lepett vele es egyutt sotetsarga reteget kepeztek, amit alig birtam lemosni. Ezektol eltekintve el tudom kepzelni, hogy olyanoknak bevalik, akik magaban hasznaljak, mivel alapozora nincs szukseguk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 7.

Hidratálók: Caprylyl Glycol, Aluminum Hydroxide

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).