Maybelline

Ár:   2800 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: linszu, Módosítva: 2015. július 27.

A Maybelline első kontúr-púdere, 2 az 1-ben palettája.

emeseee6

2018. március 10.

Elso konturcuccom,ugyhogy hasonlitani nem tudom mihez. Ugy onmagaban jonak mondanam jo a szine ,nem narancsos,nem sok ,azt hiszem teljesen megfelelo termek. Meg meg kell tanulnom igazan ezt konturozas dolgot,akkor valszeg ertekelni is jobban tudom a termeket. Az ecset turheto de szerintem azert beszerzek egy normalis konturecsetet a sephorabol.

Up:na hát azóta rájöttem,nem egy nagy durranás. Elég sokat kell használni belőle,kicsit szürkés,koszos hatást kelt (vagy lehet csak túl sokat szoliztam hozzá). Kb hozzá sem nyúlok már. -1 csillag,de csak mert jószívű vagyok,amúgy olyan 2,5re értékelném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 10.

Miaaa29

2016. szeptember 22.

Pár napja használom a 02-es árnyalatot, nagyon szépen lehet vele kontúrozni, jelenleg ő a kedvencem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 22.

electropanic99

2016. március 19.

Külföldi (Írország) nyaralásom (inkább telelés) alkalmával volt 2öt fizetsz 3at kapsz akció Maybelline termékekre és ő is belekerült a kosaramba. A legjobb eddigi kontúrozó paletta - végre egy hideg tónusú kontúr szín! 2 árnyalat volt elérhető amikor én találkoztam vele és ebből a 01 Light/Medium jött velem haza. Nagyon szépen lehet vele dolgozni, egyszerűen eldolgozható az arcon, nem hagy "sáros" érzésű foltokat. A kiemelő szín nekem túl sokat nem tett egy kis csillogáson kívül így azt együtt használom Catrice limitált kiadású Flagg the Union Jack kiemelőjével és úgy már azért látszik. (Hátrányos ha falfehér az ember lánya...) Remélem behozzák Mo.-ra is, különben rendelhetem be külföldről ha elfogy.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 19.

Anita1984

2015. október 5.

Egyszerűen imádom!!!! Annyira profi sminket lehet vele készíteni. A kontúr színe meleg barna, nem sárgás és nagyon intenzív, így óvatosan kell vele bánni. A highlighter egy selymes fényű csoda. Remekül lehet vele dolgozni, nekem a kis ecset is jól funkcionál. Szuper, főleg esti vagy alkalmi sminkhez. 5 csillag!!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 5.

linszu

2015. július 17.

Még nem használtam sokszor, mert millió meg egy púder-alapú kontúrkészletem van, illetve, mert nem akarom csak úgy elpocsékolni, jobb alkalmakra tartogatom, ugyanis rendkívül tetszik a két szín, de leginkább kontúrszíne. Nem tudom, ki hogy van vele, én személy szerint a hideg, hamvas színt tudom legjobban hasznosítani kontúrozáshoz, Sajnos lehet kapni pár olyan terméket, ahol egy narancssárgás, meleg barna színt nyomatnak a dobozba, ami legtöbbször természetellenessé teszi az arcot. Mindegy is, mert most erről a termékről van szó és szerintem szuperjó. Én a két lehetőség közül a sötétebb árnyalatot vettem meg, de abszolút nem fog olyan mélyen és természetes végeredményt ad.
Az egyetlen negatívuma az az ecset... ezt már megfigyeltem egy másik márkánál is, ugyanez az ecset. Túl durva, nem csak az arcnak, de a púdernek is, mert mélyen felsérti a "púderblokkot" (ez marha szakszerűtlenül hangzik, de nem tudom, hogyan másképpen nevezzem) és sok vész kárba.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. július 17.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.