Maybelline

Ár:   2899 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: pfifike, Módosítva: 2024. január 17.

• vékony, és vastag vonal megrajzolásához is alkalma
  • vékony applikátorja pontosan kirajzolja a vonalat
  • kényelmesen felvihető, és viselhető textúra
  • nagyon intenzíven pigmentált, fekete szín
  • kiemeli a tekintetet minden sminkben
  • akár 24 órás viseletet biztosít
  • vízálló termék

3 árnyalatban kapható

weberkatya

2024. március 28.

Pigmentáltsága akár egy vízfestéké, és a vízálló kifejezéssel is nagyn könnyedén dobálózik a gyártó, ugyanis egy zéró igénybevételes nap után is már kenődik, fakul koradélutánra. Aláírom, hogy gyönyörű vonalat lehet vele húzni (és talán alapozott bőrön szebben is mutat), de minek, ha a vonal szürke lesz, és pár óra múlva javarészt a szemhéjam felső oldalára felkenődve fogom csak megtalálni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. március 28.

jibjab

2024. március 22.

A Benefit filces tusa helyett kerestem valami olcsóbb alternatívát. Örültem neki, hogy a címkével lezárják a terméket. Rosszul vagyok még a gondolatától is, hogy a szemhéjtusokat, spirálokat egy csomóan kinyitják, kipróbálják. Ha nincs is külön nylonba csomagolva, legalább a címke mutatja, hogy kinyitották-e. A színe szép intenzív fekete, valóban tartós, egész nap nincs vele gond. Jól lehet vele dolgozni, valóban lehet vékony és vastag vonalat is rajzolni. Nálam alap a sminkeléskor a tus már évek óta, megszoktam a használatát, a filces tusokat nagyon szeretem, ezekkel a legkönnyebb dolgozni a reggeli rohanásban. Kétfázisú (Garnier vagy Isana) sminklemosóval mosom le, így maradéktalanul eltávolítható. Kontaktlencsét viselek, nagyon érzékeny a szemem, nekem nem okoz irritációt, bár én nem szoktam 6 hónapi használni, 3-4 havonta cserélem a tusokat a biztonság kedvéért. Utóbbi az oka, hogy olcsóbb alternatívát kerestem. Egyelőre nagyon tetszik, maradok ennél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2024. március 22.

Puszedligirl

2024. február 16.

Impulzus vásárlásként került a kosaramba egy online vásárlás alkalmával, de nem bántam meg. Barna színben választottam, nagyon szép mély, pigmentált színe van. Nem kenődik vagy maszatolódik el a nap folyamán, én olajos lemosóval szoktam leszedni. Maga a liner vékony mint egy ceruza és van valami golyó benne, amivel a festéket fel kell rázni. Az filc része tűhegy vékony vonalat tud húzni, én nagyon megkedveltem a no makeup sminkekhez.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. február 16.

Hidratálók: Propylene Glycol, Pentylene Glycol, Caprylyl Glycol

Szintetikus polimer. Gél- és filmképző összetevő, melyet gyakran használnak vízálló fényvédő formulák létrehozásához, ezenkívül javítja a fényvédő formulák SPF értékét.

Kókuszból előállított anyag. Elsősorban felületaktív anyagként funkcionál, de használható bőrkondicionálóként, emulgeálószerként és oldószerként is. Bár a hírneve nem túl jó, Paula Begoun szerint egyáltalán nem igaz az, hogy az SLS az egészségre veszélyes vagy rákkeltő. Ami viszont igaz, hogy bőrirritáló (annyira, hogy jellemzően SLS-t használnak a kozmetológiai kutatásokban a bőrirritáció kiváltására, hogy pl. különböző gyulladáscsökkentők hatását teszteljék aztán), ezért hacsak nem az összetevő lista utolsó helyeinek egyikén szerepel jobb kerülni. Az SLS-t tartalmazó tisztítók általában túlságosan is tisztítanak és megbontják a bőr természetes védőrétegét.