Maybelline

Ár:   2299 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. december 22.

Kategória:   Sminkek szájra

Ferde applikátorú, folyékony, matt finishű ajakrúzs, 16 órás tartóssággal.

10 árnyalatban kapható

1200 ftMaybelline Superstay Matte Ink Liquid Lipstick
Ár: 1200+posta költség , Eladó: blanzsi
Állapot: Bontatlan , Helyszín: --, fizetés: Fizetés banki utalással postán vagy Foxpost-on kuldom
Maybelline Superstay Matte Ink Liquid Lipstick - 110 Originator
Ár: 1300 Ft , Eladó: Wee
Állapot: 2x próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, vagy posta/foxpost
izabella73

2019. április 18.

Glamour napi szerzemény, a 15ös színben vettem meg. Így féláron azt mondom megérte mert szép a színe, tartós is, de nagyon szárít és darabosan kopik le, ami nem igazán esztétikus látvány.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 18.

braram

2019. április 16.

Hát lányok... nekem óriási csalódás. Egyből kettőt vettem (10 Dreamer és 60 Poet), mert nem bírtam betelni ezzel a két gyönyörű színnel. Mármint, azzal a két színnel, amit a kézfejemen láttam, a mintákat kipróbálva.. semmi köze ahhoz, amit itthon a tükörben láttam /sem a PR fotókhoz. Sokkal világosabb mintkét szín a valóságban, mindkét viszonyításhoz képest... És levakarhatatlan, le kell dörzsölni a fél számat ahhoz, hogy megszabaduljak tőle - a kopásáról nem tudok nyilatkozni, de ez elég szerencsétlen szituációkhoz vezethet, ha nap közben neadjisten egyenletlenül kopik...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 16.

Kingus23

2019. április 16.

Egyszer próbaképp felkentem magamnak és azt a napot végig bírta ekkor tudtam,hogy muszáj lesz beszereznem.Az ára elég sok,de higyjétek el csajok nagyon nagyon megéri!!!!Reggel felkenem,eszek ,iszok és nagyon sokáig fennt van,szinte alig lehet lerobbantani a számról este 😂 Elég belőle egy kevés,én jól le szoktam húzni az ecsetet és szépen fel lehet vinni.Nekem a Dreamer árnyalat van meg,de kacérkodok még 2-3mal

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 16.

pennyroyaltea

2019. április 14.

Egyértelműen a kedvenc folyékony matt rúzsom. Jelenleg két színben van meg, de tervben van, hogy minél többet összegyűjtsek. A színei álomszépek, és a nevének megfelelően ez messze a legtartósabb rúzsom, maximálisan evés- és csókálló. Az én számat nem szárítja nagyon, viszont az tény, hogy nem szárad teljesen mattra, picit fényes marad – ez engem személy szerint egyáltalán nem zavar. Imádom, szerintem abszolút megéri az árát (bár azért ha lehetőségem van rá, igyekszem valami kedvezményt kifogni).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 14.

palibogi

2019. április 13.

imádom! 6 színben megvettem már. ennél nincs tartósabb is jobb rúzs :) tényleg szárít, de én ezért minden este az ajkaimat bekenem- az ára kicsit borsos de elfogadható

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 13.

GLili0

2019. április 13.

Nagyon szép színei vannak és elég tartós, viszont nekem nem szárad teljesen mattra, kicsit csillógos marad a számon. Egy picit szerintem ragadós az állaga, de szépen lehet vele dolgozni. Leszedni picit problémásabb, csak sminkelmosóval jön le, szóval azt mindig viszek magammal, amikor ezt a rúzst hazsnálom, mert a papírzsebkedővel való törölgetés veszett ügy :)

mayupi

2019. április 12.

Az Essence mattra száradó rúzsaival összehasonlítva nekem ez kicsit nehezebb érzetű, de ezt leszámítva elégedett vagyok vele. Előtte bőrradír szükséges, hogy szépen mutasson, eltávolítása után pedig alapos hidratálás. Sajnos ha picit lekopik, második réteget már nem szeretek rátenni, így inkább letörlöm és újra felkenem. Ami nagyon tetszik, hogy sok gyönyörű színben kapható, kedvezménnyel még biztos beújítok majd egyet-kettőt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 12.

BB1995

2019. április 11.

Maga a száj fény tényleg tartós, viszont annyira mat és száraz lesz tőle a szám, hogy nagyon kiemeli a ráncokat.
Az ára szerintem picit túl drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 11.

Az ára szerintem picit túl drága.

tonhalacska

2019. április 10.

Mattnak matt, sötétebbre szárad, közepesen tartós, de nagyon szárít és darabosra összeáll. Összességébe nem egy jó vétel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 10.

SzofiaEliott

2019. április 10.

Én nagyon szeretem. Érdekes hogy az árnyalatok eltérnek minőségben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 10.

Én nagyon szeretem. Érdekes hogy az árnyalatok eltérnek minőségben.

Hidratálók: Caprylyl Glycol, Aluminum Hydroxide

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.