Maybelline

Ár:   2599 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2021. április 20.

Kategória:   Sminkek szájra

2020-ban megújult változat!

• 16 órás tartás és extra pigmentálás, hogy a színek kifejezőek legyenek
  • pillanatok alatt ultra matt hatás az ajkakon
  • speciális, nyíl alakú applikátor a precíz mozgatáshoz
  • trendy, telt színárnyalatok

21 árnyalatban kapható

Ár: 1700 , Eladó: dorilepke
Állapot: 1x próbáltam, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, bármivel tudom küldeni
Ár: 1800 , Eladó: RuzsnyomNiki
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Komárom, fizetés: Fizetés előre utalással, postázással

CintiaNora

2021. május 8.

Seductress, ruler és voyager árnyalatokban van meg. Tartós, nem szárít. Ár-érték arányban kiváló. Nekem ez az az rúzs amiben 100 %ban megbízok, tudom hogy nem mászik el, szépen kopik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 8.

Barabasikincso

2021. április 18.

Nekem nagyon bevált. Nem szárítja ki a számat. Nagyon tartós. Nehezen lehet lemosni (nekem az olajos lemosók szedik csak le).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 18.

Hexgirl

2021. április 14.

Összesen 5 szín van meg. Mindegyiket imádom, nagyon tartósak, az én ajkaim könnyen kiszáradnak és viszonylag érzékenyek, de ezek a rúzsok semmit rosszat nem tesznek velük. Vannak színek amelyek sűrűbbek, kicsit mások, de a tartósságukon ez nem változtat. Jó áron vannak és könnyen beszerezhetőek így ez plusz pont. Én bárkinek ajánlom őket. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 14.

Norcika79

2021. április 14.

Nagyon szeretem, hogy tartós (maszk biztos). Először nekem is kissé ragadósnak tűnt, de ha nem visszük túlzásba nincs ilyen gond. Több árnyalatom is van belőle. A coffee edition-ból a 260 Hazelnut hypotizer és 265 Caramel collector. Szeretem a kávés illatukat. Ők az új kedvencek. Meg van még a 15 Poet, 65 Seductress, 130 Self-starter és 150 Pathfinder. Ha úgy érzem kicsit száraz a szám éjszakára mandula olajat kinek rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 14.

feherviktoriaa

2021. április 6.

Majdnem az össze árnyalatban meg van. Imádom. Élni se tudnék már nélküle. Semmi nem szedi le: kaja, ivás, fagyi, szívószál, csók, gyümölcs evés, cigi. Nap végén sminklemosó törlőkendővel szoktam leszedni.(levakarni :D) Nekem nem kopik egyáltalán. (nem vagyok az a kenjük újra a rúzst a mosdóban típus, ezért is szeretem ezt-akkor viszem csak magammal az aktuális színt ha valami nívósabb eseményre megyek esetleg, de nem szokott kelleni :)) Akinek száraz és cserepes a szája nekik nem feltétlenül lehet jó mert ahogy lejönnek a bőrdarabkák a rúzs is lejön vele... Én heti öt napot simán hordom. Közben a catrice ajakradírját használom radírozáshoz heti egyszer. Azt én is megfigyeltem, hogy közvetlenül használat előtt nem szabad ajakápolót használni. (akkor valóban nem lesz szép a végeredmény) Ha látom, hogy már száraz a szám akkor este miután leszedtem egy kis carmexet teszek fel elalvás előtt és akkor másnap reggel jöhet a rúzs.:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 6.

saramara23

2021. április 4.

Csak alaposan előhidratált ajkakra ajánlanám. Sajnos tényleg nagyon szárít, viszont nagyon nagyon durván tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 4.

Jucccc

2021. március 27.

Dreamer árnyalatban vettem meg, lassan egy éve szerintem. Azóta próbálok rájönni, miért tud ez beválni valakinél, és miért utálom még mindig....
Ragacsos, rondán kopik, csak a szám bizonyos területein tartós, máshonnan meg eltűnik. Szárít is. Tipikusan alig várom mindig, hogy lemoshassam. A színe jó, de nekem max úgy válik be, ha agyonszáradt szájra kenem fel, akkor meg ugye szépen beleül a redőkbe. Ha krémezek előtte, esetleg aláhidratálok, botrányosan csúnya lesz, ha pedig próbálok javítani rajta, az sem segít, inkább ront. Pedig irtó sok rúzsom van, rengeteg márkától és árfekvésben, nem vagyok kezdő... De ez nagyon rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 27.

lenochka

2021. március 20.

Szuper matt, szuper tartós, lerobbanthatatlan!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 20.

Szuper matt, szuper tartós, lerobbanthatatlan!

szincsakszilvi

2021. március 20.

Kicsit "későn" kattantam rájuk. Jelenleg 13 árnyalatban van még, de szerintem nem ez a vége! 😊 10-es Dreamer, 20-asPioneer, 25-ös Heroine, 40-es Beliver, 65-ös Seductress, 70-es Amazonian, 80-as Ruler, 90-es Huntress, 95-ös Visionary, 118-as Dancer, 130-as Self-starter, 150-es Pathfinder és 155-ös Savant. Nagyon-nagyon szeretem őket és időről időre mindegyikre sor kerül. Nekem tartósak, nem szárítanak és gyönyörű a színük!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 20.

Marish89

2021. március 16.

Ma vettem meg, sajnos egyből 2dbot is, hát már bánom! Borzasztó ragacsos az állaga. Száradás után is mintha ragasztóval kentem volna be a szám. A fedése is ilyen botrányos, a redőket a számon kiemeli nem egyenletes. Számomra pénz kidobás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 16.

Hidratálók: Caprylyl Glycol, Aluminum Hydroxide

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.