KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Maybelline

Ár:   €8.95   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. június 22.

Ár:   €8.95
Kategória:   Sminkek szájra

Ferde applikátorú, folyékony, matt finishű ajakrúzs, 16 órás tartóssággal.

10 árnyalatban kapható

Maybelline Superstay Matte Ink Liquid Lipstick 15 Lover
Ár: 1900Ft , Eladó: Montelino
Állapot: 1x próbált, Helyszín: --, fizetés: Postázás banki átutalás után postán maradó levélként
1900,-Ft postával: Maybelline Superstay Matte Ink Liquid Lipstick "60 Poet"
Ár: 1900,-Ft ajánlott POSTÁN MARADÓ levélként , Eladó: Kata791
Állapot: egyszer kézfejen próbált + a fotóhoz swatcholt, Helyszín: Taksony, fizetés: OTP-s számlára történő utalást/befizetést követően postázom

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

ClassyAndFabulous

2018. augusztus 16.

A Voyager árnyalatot vettem meg. A sötét színek mindig problémásak,de ez remekül teljesít. A formula kellemes, matthoz képest nem ragadós, tartós, nem fog össze minden poharat. Az aplikátor imádnivaló, nagyon precíz. Máris imádom. Szerintem több színt is kipróbálok majd. :)

ClassyAndFabulous
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 16.

Eszter4

2018. augusztus 15.

Nagyon szépen fed és jól tartja magát egész nap az illata is remek. Ami zavar benne egyedül az hogy ragad tőle a szám, amit nehéz volt megszokni.

Eszter4
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 15.

Banana

2018. augusztus 14.

Nagyon jól fed (elég vékonyan kenni, sőt szerintem vékonyan is kell, különben kicsit becsomósodik és jobban ragad), szépek az elérhető színek, de ami a legfontosabb: elpusztíthatatlan! Egész nap bombabiztosan fent marad, na nem mondom, hogy néha nem kell rájavítani, de az biztos, hogy nap végén úgy kell levakarni sminklemosóval. Egy kicsit ragacsos érzetet hagy maga után, de én megbocsátom neki, amiért ennyire tartós.

Banana
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

Vivienn05

2018. augusztus 13.

A Pioneer nevű árnyalatot vettem meg elsőnek. Amint hazaértem vele kipróbáltam, hogy tényleg olyan lerobbanthatatlan csoda-e mint ahogy mondják. Először is, iszonyatosan jó illata van, percekig csak szagolgattam, így ezzel nálam már beférkőzött a favoritjaim közé. Amikor felkentem egy darabig még ragacsos volt, de engem ez különösebben nem zavart, nem raktam rá púdert , legközelebb majd lehet kipróbálom, hogy hogyan viselkedik egy kis áttetsző púderrel. Az applikátora szokatlan számomra, de nagyon pontosan, precízen lehet vele dolgozni. Egy szó mint száz, valószínűleg az összes árnyalatát meg fogom venni ami a piacon van és tetszik is, nagyon nagyon tetszik az eredmény amit magamon látok, ez az eddigi legjobb matt folyékony rúzsom. Ez a termék 10 csillagot is érdemelne.

Vivienn05
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

borntobe

2018. augusztus 13.

Nekem az előnye a hátránya is - sehogy se lehet leszedni, és amikor picit valami már kikezdi nap végén, pl hamburgerevés, és inkább leszedném, nem engedi magát. Rendesen dörzsölni, sikálni, húzni kell, hogy lejöjjön, és hát erre nem mindenhol van lehetőség. Legutóbb az Aquaworld mosdójában szerencsétlenkedtem szappannal meg kéztörlővel, kevés sikerrel, hogy teljesen le tudjam szedni, mivel a klóros víz úgy 6 óra alatt megkoptatta a szélét (klór! 6 óra! picit!), és nem bírtam vele.

borntobe
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

csuty

2018. augusztus 11.

Jól fed, jó árban van, szép színekben kapható, tényleg lerobbanthatatlan, picit ragad, dehát valamit valamiért.

csuty
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 11.

slytherclaw

2018. augusztus 9.

Miután egy hónapot, három országnyit és két repülőtérnyit gondolkoztam rajta, hogy kell-e ez nekem, megvettem Hollandiában kb. öt euróért. Nagyon ritkán használok rúzst, mert az egyetemen sokat kell beszélnem, szabadidőmben meg még a púder-korrektor kombóhoz is lusta vagyok.
A 10 Dreamert vettem meg, szép élénk rózsaszín árnyalat, de egyáltalán nem feltűnő vagy rikító, teljesen passzol a színeimhez. Brutálisan tartós. Amikor először kipróbáltam a kezemen, két napig nem bírtam maradéktalanul eltávolítani, pedig még olívaolajat és micellás vizet is bevetettem. A számon is hasonló, micellás vízzel és a Lush jojobaolajat tartalmazó ajakradírja se bírja teljesen eltávolítani, csak hosszas dörzsöléssel.
Evést jól bírja, bár az ajkaim belső részén kopik. Szerencsére szépen lehet javítani, úgyhogy ez nem annyira zavar.
Az applikátora nagyon tetszik, még az én vékony ajkaimra is könnyen fel tudom vinni vele a rúzst. Az illata kellemes, szolid. Szerintem nem szárad különösebben lassan, volt már rosszabb rúzsom is ilyen téren.

slytherclaw
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

zsofi02

2018. augusztus 8.

Huh, WTF?! Hát, ez tényleg lerobbanthatatlan, rendesen gyaszatolnom kellett szegény számat, hogy valahogy le tudjam szedni...fájt, na. Meg amúgy sem jött be, nagyon elválik a szám belső részénél, természetellenesen mutat rajtam. Irigylem azt, akinek jó hozzá a szája :D és tudja használni, mert gigatartós!

zsofi02
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

Egi

2018. augusztus 6.

Lassan szárad, amig nem szárad meg addig elkenhető, letörölhetö. Száradás után tartós. Kicsit ragad. A bordó árnyalat a legtartosabb szinte le se mosható :) Az ragadt a legkevésbé.

U.i.: Bioderma és vichy micellás vizekkel lemosható

Egi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 6.

U.i.: Bioderma és vichy micellás vizekkel lemosható

vargalipton

2018. augusztus 6.

A Heroine színt vettem meg. Valami csodás! Órákig fent maradt, szép maradt, evés, ivás, sok csacsogás után is. Nagyon megvagyok vele elégedve (főleg, hogy leárazva vettem (forintra átszámolva 1000 Ft-ért). Egész gyorsan megszáradt, és az enyhe illata is tetszett. Ajánlom.

vargalipton

Hidratálók: Caprylyl Glycol, Aluminum Hydroxide

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Egy alumíniumból előállított mesterséges összetevő, melyet elsősorban átlátszatlanná tevő, bőrvédő, másodsorban vízmegkötő és sűrűség szabályozó anyagként használnak. Az összetevővel sok fényvédőben is találkozhatunk Titanium Dioxid mellett, mivel fénytörő réteget képez a bőrön, amely képes visszatükrözni az UV-sugarakat. E szerint a kutatás szerint az összetevő pro-oxidáns hatással van a bőrre.