Maybelline

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2022. március 24.

Kategória:   Sminkek szájra

2020-ban megújult változat!

• 16 órás tartás és extra pigmentálás, hogy a színek kifejezőek legyenek
  • pillanatok alatt ultra matt hatás az ajkakon
  • speciális, nyíl alakú applikátor a precíz mozgatáshoz
  • trendy, telt színárnyalatok

21 árnyalatban kapható

Ár: 1000 , Eladó: milibakreka
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Fizetes banki utalassal, postával, vagy személyes átvétel
Ár: 1300Ft , Eladó: roxana.csepiga
Állapot: Párszor próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen a XXII. kerületben, Foxpost, postán maradó

RuzsnyomNiki

2022. május 17.

Szerettem volna szeretni, de sajnos nem sikerült. Nagyon zavar, hogy szárítja az ajkaimat és az is hogy lemoshatatlan. Tény és való, hogy bomba biztosan fennmarad az ajkakon, de az ajak belsőbb részén ez is lekopik nekem, mint bármi más. (Onnantól az nekem már egy nem szép látvány.) Ezután viszont már lehetetlen javítani, vagy újra kenni, mert a fentmaradt részt viszont nem lehet eltávolítani. Egyébként gyönyörű színekben elérhető, amik nagyon intenzívek, nem foltosak. Igyekszem a lehető legvékonyabb rétegben felkenni, amitől egyéként nem is válik nehéz viseletté, de sajnos engem nem győzött meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 17.

asztromélia

2022. május 12.

125 Inspirer: kókusz illatú, ami nekem nagyon nem tetszik, de biztos a többségnek igen. Tartós tényleg, ha nem ennék napközben, akkor estig fent maradna, de így sajnos nem. Még a dreamer-en gondolkodok, a többi árnyalat hozzám nagyon vad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. május 12.

ylexe

2022. május 2.

Nem szárít nagyon, gyönyörűek a színek, mindenki találhat a színtípusának megfelelőt. Nagyon-nagyon tartós, evéstől minimálisan kopik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. május 2.

Liacska85

2022. május 2.

Tökéletes! Már legalább 10 árnyalatban beszereztem. Egész nap tart, evés, ivás mellett is!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2022. május 2.

owllo

2022. április 25.

Eddig két árnyalatot próbáltam, mind a kettő iszonyat tartós. Este/hajnalban pont ugyanúgy néz ki, mint mikor felkentem, akkor is, ha közben eszek. Tényleg ragacsos eleinte, de felkenés után "ráharapok" egy papírzsepire, és az leszedi a felesleget. Nem vettem észre, hogy szárítaná a számat. Ami a hátránya, hogy mivel a sminklemosó sem hozza le igazán, így másnap elég csúnya, meg kell várni, amíg lekopik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 25.

Debbie6

2022. április 14.

Az egyik legjobb folyékony rúzs. Nem olyan tartós, mint a L'Oreal társa, de cserébe majdnem fele annyiba kerül. Finom illata van, nagyon jó az applikátor, szépek a színei és nem szárítja a szájat. Ha nincs 10 db belőle a fiókomban akkor egy sem, ugyanis volt Marvel Edition és újra megvettem az összes színt, úgy imádom :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 14.

Gevelin

2022. április 11.

Kedvenc! Majdnem minden színt megvettem..szuper tartós, gyorsan szárad, szép színek! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 11.

Bori0231

2022. április 11.

Tartós, az biztos! Több óráig is szépen fed, de míg le nem mattul eléggé ragad, ragacsos.
Engem jobban bosszant, hogy kb lemoshatatlan...(vajon jót tesz ez az ajkainknak? 🙄 )

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 11.

lipstickfan

2022. április 11.

Nagyon tartós rúzs! Igazán szép, erősen pigmentált színek. Ami nem tetszik benne, hogy sokáig ragacsos érzete van, nehéz lemosni és kicsit szárít is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 11.

szabovivien88

2022. április 9.

A 10-es árnyalatot vásároltam belőle.
Üde,friss rózsaszín színe van!
Nagyon tartós, evés ivás esetén is ,maximum a szám belső részéről kopik le.
Leszedni sem olyan egyszerű,egy külön procedúra!
Nem szárítja a számat!
Bátran ajánlom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2022. április 9.

A 10-es árnyalatot vásároltam belőle.
Üde,friss rózsaszín színe van!
Nagyon tartós, evés ivás esetén is ,maximum a szám belső részéről kopik le.
Leszedni sem olyan egyszerű,egy külön procedúra!
Nem szárítja a számat!
Bátran ajánlom!

Hidratálók: Caprylyl Glycol, Aluminum Hydroxide

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.