KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Maybelline

Ár:   €8.95   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. június 22.

Ár:   €8.95
Kategória:   Sminkek szájra

Ferde applikátorú, folyékony, matt finishű ajakrúzs, 16 órás tartóssággal.

10 árnyalatban kapható

Maybelline Superstay Matte Ink Liquid Lipstick 15 Lover
Ár: 1900Ft , Eladó: Montelino
Állapot: 1x próbált, Helyszín: --, fizetés: Postázás banki átutalás után postán maradó levélként
Maybelline Superstay Matte Ink Liquid Lipstick-10
Ár: 1000+posta , Eladó: ilcs89
Állapot: 1szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, számlára utalás után ajánlottan postázom

Vanília

2018. október 20.

Nagy meglepetés nekem ez a rúzs. Van ugyan, ami nem 100 százalékosan tetszik benne, mégis akkora szerelem, hogy más színeket is be fogok szerezni. Eddig a 05-ös nude árnyalatot vettem meg, ami nagyon természetes, visszafogott szín és végre egy olyan nude nuansz, ami szőke haj - fehér bőr mellett nem sápaszt (megjegyzem, eddig még soha nem találtam megfelelő nude színt). Hosszan tudnék áradozni róla, de inkább összefoglalom az előnyeit és hátrányait:
- szuper a színe, az illata, az applikátora, az állaga felvitelkor, szépen fed, nagyon tartós (lehet vele nyugodtan enni-inni, meg sem moccan), nem hagy rúzsnyomot sehol, sok véleménnyel ellentétben nekem simán letörölhető, nem kopik csúnyán, természetesen mutat a szájon és nem szárítja ki az ajkat, (még úgy sem, hogy általában cserepesedik és érzékeny, száraz a szám)
- nem tetszik, hogy látszatra idővel kicsit száraznak tűnik (pedig nálam érzetre nem az) és kicsit ragad
Fontos infó még, hogy lehet hozzá kapni egy olyan színtelen rúzst, ami leradírozza és nagyon kellemes ápoló utóérzetet hagy, bár ahogy írtam, nekem simán lejön micellás vízzel is, vagy úgy, hogy bekenem egy sima szőlőzsírral és letörlöm zsebkendővel. Szóval összefoglalva aktuális kedvenc rúzs és hamarosan tekintem a többi árnyalatot:)

Vanília
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 20.

bakocsenge

2018. október 17.

Csodás! De komolyan, többszöri étkezést kibír (kenterbe veri simán bármelyik MAC rúzsom tartósságát), egy rétegben is, mert sose viszem fel ennél többször. Lemosni kicsit macerás, valamint valóban, nekem száradás után is ragad a számon, de ennyit megér az egész, mert nem felesleges macera. Jaj, és fantasztikus az illata. Jelenleg csak a Seductress árnyalat van meg, de biztos vagyok benne, hogy még be fogok ruházni ilyen rúzsokra.

bakocsenge
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 17.

dzsungelszem

2018. október 17.

Na ez brutál! Amazonian árnyalat van meg, kicsit becsapós, mert az üvegének más színe van, úgyhogy érdemes előtte biztosra menni.Olajos kaja, kávé, tea ez ott marad, ha kell 0-24 is. Lemosásnál azt hittem már örökre ilyen marad a szám, mert alig bírtam lesúrolni. Érdemes rá befektetni ennyi pénzért..

dzsungelszem
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 17.

ziza27

65 Seductress
A tartóssága hihetetlen, nekem 8 órán át fent maradt. Nem kopott le, nem kellett újrakenni. Kellemes viselet és nem szárította ki a számat. Ami viszont nem tetszett, hogy száradás után is végig ragadt tőle a szám. Ezt kénytelen leszek megszokni, mert amúgy remek kis rúzs.

ziza27
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 15.

65 Seductress

Ssszandi

2018. október 15.

Két árnyalatot is megvettem belőle, szájon teljesen más a színe, mint kézfejen kipróbálva. A tartóssága 0, 1 óra múlva a szám belsejéről teljesen lekopik. Ragad és szárít... Nem ajánlom.

Ssszandi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 15.

kicsilanyvagyok

2018. október 15.

Fantasztikus! :) A 15-ös árnyalatot vettem, és el vagyok ájulva tőle. Eszméletlen tartós, nem koptatja sem evés-ivás, sem csók. Eleinte ragacsos, kb. 15 percig, míg megszárad, de utána szinte leszedhetetlen.
Maximálisan elégedett vagyok vele, fogok még belőle árnyalatokat venni ;)

kicsilanyvagyok
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 15.

Maximálisan elégedett vagyok vele, fogok még belőle árnyalatokat venni ;)

Vanille

2018. október 14.

Update: Na, most már többször is kipróbáltam élesben, és sajnos le kell vennem egy csillagot, mert bár tényleg eszméletlenül tartós, és tényleg bírja az evést-ivást, cserébe nagyon csúnyán kopik pár órával később. Lehet, hogy csak az én szám hajlamos a kiszáradásra, de pár óra elteltével nagyon nem volt kellemes érzés viselni. Szóval ő sem az igazi még rúzs tekintetében.

Jesszus, az előbb próbáltam ki először, gondolván, hogy csak megnézem, hogy áll a szín, és alig bírtam lekaparni magamról. A 115-ös árnyalat van meg, végre egy olyan vörös árnyalat, ami jól is áll, de azt hiszem ezzel még el kell játszanom, hogy a felvitel is jól sikerüljön, mert tényleg nem lehet utólag javítgatni rajta, annyira köt rögtön, mint a beton.
A tartósságával biztosan nem lesz baj, a színe gyönyörű, de egyelőre nem tudom, mit gondoljak róla. Azt hiszem, be fogok szerezni egy lágyabb árnyalatot is belőle, de majd még jövök update-elni.

Vanille
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 14.

Mibona

2018. október 13.

Esküvőmre kerestem fejvesztve egy tartós rúzst, ami nem ragad át páromra és amit nem puszilok rá a násznépre. Megtaláltam!
Az esküvő színe rózsaszín-fehér, a ruhám is hercegnős, szóval nem is volt kérdéses, hogy a Dreamer fantázianevű rózsaszínt veszem meg. A tesztek egyértelműen pozitívak.
Gyerekjáték felkenni, kicsit valóban ragad (itt a krémmanián keresgéltem és a vélemények által választottam ezt, de a ragadástól nagyon féltem!). Jelentem, egyáltalán nem vészes. Épp annyira ragad egy cseppet, hogy emlékeztessen rá: még mindig a számon van. A ragadás később elmúlik. A számat egyáltalán nem szárította pedig az én szám hajlamos kiszáradni.
Több napot teszteltem egymás után, ettem vele fagyit, pizzát, ittam teát, szóval strapáltam rendesen.
Zsíros kaják hamar tönkreteszik, szóval pörköltet ne nagyon egyél ha szeretnéd, hogy fent maradjon, de nem árt neki az innivaló, a csók meg igazából semmi.
Fagyi után is változatlan maradt, pedig úgy éreztem, hogy na, most nyaltam le magamról az összeset...xD
Nekem nem jött le darabokban, fokozatosan halványult. Illetve, nap végére halványabb lett, de nem tűnt el! Direkt úgy teszteltem, hogy egyszer sem frissítettem a nap folyamán.
Kíváncsi leszek, hogy bírja majd az esküvőt. Nemsokára itt lesz az is, ha túlvagyok rajta, jelentkezem!

Mibona
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 13.

emeseee6

2018. október 13.

UP:Revideálnom kell magam. A napokban a kezembe akadt,már a létezéséről is elfelejtkeztem. Épp szortíroztam,gondoltam kap mégegy esély,otthon kipróbálom,ha ugyanolyan borzasztóan ragad kuka. Na én korábban nem tudom hogyan csináltam,valószínűleg túl sokat vittem fel és nem tudott megszáradni,most ez másképp volt. Felkenés-várakozás-teszt. Na kicsit ragad..Mondom ok,jobb mint volt. Pusziteszt kézen. Volt kis nyoma nem vészes,az ott maradt,ami felesleg volt,nem tudott megszáradni. Utána voilá...NEM RAGADT egyáltalán,nyomot sem hagyott többé.Kényelmes volt,nem éreztem hogy nagyon húzná az ajkakat. Tehát,használható ez,csak rá kell nyomni egy zsepire száradás után,hogy leszedje a ragacsos felesleget. Na ezentúl baromi tartós alig lehet levakarni stb ezeket már megírták. Viszont ahogy lassanként sikerült eltávolítani,azért darabokban jött le,szóval feltételezem zsíros étellel való érintkezés során is ez fog történni. Summa summárum:sokkal jobb,mint először gondoltam,használni is fogom,de azért nem tökéletes.a Rimmel stay matte nekem jobban bejön. Meghagyom a 3 pontot,de mostmár nem 3 alá,hanem bőven 3 fölé.
Ja hatalmas plusz,hogy bő a választék élénk/pirosas/sötét NEM nude árnyalatokból.

Iszonyatosan ragad,borzaszto. Kap 3at mert a szinek szepek. De inkabb 2,5-ot adnek.

emeseee6
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 13.

Alexav98

2018. október 12.

Glamouron vettem meg, egyszer próbáltam ki azóta és fantasztikus. A színek nagyon jók, nekem a 15-ös árnyalat van meg. 5 csillagot azért nem adok mert én konkrétan nem bírtam lerobbantani magamról és végül ajakradírral kellett leszednem. Egyébként ha szépen van felvíve és nem vastagon, akkor nem ragad nekem.

Alexav98
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 12.

Hidratálók: Caprylyl Glycol, Aluminum Hydroxide

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.