Maybelline

Ár:   2299 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. december 22.

Kategória:   Sminkek szájra

Ferde applikátorú, folyékony, matt finishű ajakrúzs, 16 órás tartóssággal.

10 árnyalatban kapható

Ár: 1500 , Eladó: Vivike9
Állapot: egyszer kipróbált, Helyszín: Körmend, fizetés: fizetés banki utalással, postával tudom küldeni
Ár: 1499 , Eladó: Alexia
Állapot: 2-szer használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel,vagy előre utalás után (posta vevőt terheli) postázom is.
fruzskai

2020. január 25.

Az eddigi legtartósabb folyékony rúzs amivel valaha találkoztam. Nem is tudom már hány árnyalat van meg belőle, egyszerűen imádom. A tartóssága felülmúlhatatlan, a színei gyönyörűek,könnyű felvinni, nem kell hozzá ceruzázni, nagyon jó illatú, szépen kopik.. és csak sorolhatnám az előnyeit. A leszedése kicsit macerásabb, főleg a sötétebb színeknek, de egy olajosabb bázisú sminklemosóval hamar megoldható. Abszolút megéri az árát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 25.

Szabina565

2020. január 23.

Tartósságát még nem teszteltem, de ivásnál nem jön le, evésnél egy kicsit de nem vészes. Ha egyszerre sokat kenek fel akkor iszonyatosan ragacsos, de ezért jó, hogy vékony rétegben is szépen fed ezzel el lehet kerülni, hogy ragacsos legyen. 60-as poet van meg, szép nude, de számomra kicsit túl világos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 23.

bvbv

2020. január 21.

Szuper termék! Azt kapod amit ígér! Az egyik barátnőm ajánlotta, és igaza volt, annyira tartós, hogy el sem hiszem! Alig tudom lemosni :) újravevős!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 21.

csillagkockacukorka

2020. január 21.

A Rossmannban volt 1.800 ft-ra leárazva. A szokásos szinemet választottam belőle és nem csalódtam. Egész nap fent marad evés, ivás után sem esik le darabokban a számról. Nekem tökéletesen bevált.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 21.

Zsozsi21

2020. január 21.

115-ös árnyalatban van meg. Az itteni jó vélemények alapján vettem meg, de sajnos nekem nem működik. Hiába gyönyörű és pigmentált a szín, felkenés és száradás után nekem nagyon foltos, összeérintve a számat a felső ajkamról rátapad az alsóra, és vissza. Más matt rúzsomnál még sose tapasztaltam ilyet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 21.

noranatasa

2020. január 17.

Számomra ez A Rúzs! Tökéletesen matt, ha egyszer rászárad a számra, onnan nem mozdul, micellás víz is nagy küzdelmek árán hozza le. Ha nem akarom óránként csekkolni, hogy milyen állapotban van a rúzs az ajkaimon, biztos hogy ehhez nyúlok. Ha valaki szuper tartós rúzst keres, nagyon ajánlom, ráadásul gyönyörű színekben kapható.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 17.

agoeniko

2020. január 13.

Nekem ez az álom! Alap vetően nagyon száraz szám van, így nem vagyok kibékülve a matt dolgokkal, de adtam neki egy próbát. Ajak balzsamot használok előtte, viszont arra figyelni kell hogy mielőtt felviszem a rúzst, teljesen töröljem azt le, mert egyébként nem szárad meg. Na már most reggel fél7kor felkenem, és este fél 7kor ugyan úgy ott van! Max 1x kell egy kicsit korrigálni. Lerobbanthatatlan, eszek, iszok, meg se mozdul. Azóta már 5 szín tulajdonosa vagyok!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 13.

eszteredit

2020. január 13.

Hát az itteni vélemények alapján vettem meg.....gondoltam ez valami tényleg csoda lehet, ha így áradozik róla mindenki! Hát nem...
A felkenés sem egyszerű számomra, nehezen javítható ha véletlen kimész a vonalból, max korrektorral. Utána borzasztó ragadós lett a szám, mintha kb. valami ragasztót kentem volna fel. A szín az gyönyörű, kb 4-5 órát bír, ha nem eszek csak iszok max. Evés után gusztustalanul megkopott, és hát lemosni a maradékot meg csak zsepivel nem tudtam...uhhh nagyon nem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 13.

Ayanna

2020. január 10.

Nekem két árnyalat van meg (Lover és Dreamer), mindkettőt nagyon szeretem, szerintem nagyon szépek. Kicsit szárazak az ajkaim, ezért féltem, hogy csúnyán fog mutatni rajtuk a rúzs, de egyáltalán nem. Az aplikátor is jó, könnyű vele dolgozni, pedig nagyon béna vagyok a rúzsozásban. A tartósságával sincs gondom, bár nekem kicsit furi. Gyorsabban kopik mint gondoltam, de ami mondjuk fent marad a lemosásig, azt alig lehet levakarni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 10.

Saranhuone

2020. január 9.

Minap 1500 körülre volt leakciózva, úgyhogy el is indultam megnézegetni őket. Sajnos a legsötétebb árnyalatból nem volt, így a másik kiszemeltem a Voyager és miért ne alapon a Ruler jött velem haza. Azt kell mondjam, hogy nagyon eltalált cucc ez. Nem köt olyan szárazra mint mondjuk a Rimmel matt rúzsai (amiket amúgy nagyon szeretek csak a színválasztékkal vagyok meglőve) de ennélfogva valahogy szilikonosabb, rugalmasabb érzést kelt. De nem is kopik, egész nap (ettem, ittam) csak a szám szélénél kenődött kicsit. Sima micellás víz le se szedi, olajos cucc kell hozzá. Ja és az applikátorát kötelezővé tenném. Azt hiszem, fel fogom én kutatni azt a legsötétebbet is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 9.

Hidratálók: Caprylyl Glycol, Aluminum Hydroxide

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.