KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Maybelline

Ár:   2299 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. december 22.

Kategória:   Sminkek szájra

Ferde applikátorú, folyékony, matt finishű ajakrúzs, 16 órás tartóssággal.

10 árnyalatban kapható

Maybelline Superstay Matte Ink Liquid Lipstick 15 Lover
Ár: 1900Ft , Eladó: Montelino
Állapot: 1x próbált, Helyszín: --, fizetés: Postázás banki átutalás után postán maradó levélként
Maybelline Superstay Matte Ink Liquid Lipstick - 65 SEDUCTRESS árnyalat
Ár: 1200 Ft , Eladó: szannamari85
Állapot: Új, 1-szer próbált, Helyszín: Debrecen-Józsa, fizetés: Banki átutalás és postával küldöm / személyes átvétel
Brazilparty

2019. január 22.

Nagyon csalódott vagyok.. A 80-as Ruler árnyalat van meg, és nekem semennyire nem tart, viszont rettentően ragad, főleg két rétegben, pedig vagy 10 percet vártam a kettő rúzsozás közt. 2 csillag azért, mert gyönyörű a színe.

Brazilparty
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 22.

greti06

2019. január 22.

A boltban nagyon szép volt a színe ezért megvettem a 60-as (poet) arnyalatot.
Jó benne hogy, az illata isteni, tényleg extra tartós, ès egy rètegben szèpen fed.
Viszont csùnyàn kopik, vastag, szàradàs utàn is ragacsos.
Összessègèben nem rosz, de nem is vennèm ùjra.

greti06
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 22.

A boltban nagyon szép volt a színe ezért megvettem a 60-as (poet) arnyalatot.
Viszont csùnyàn kopik, vastag, szàradàs utàn is ragacsos.
Összessègèben nem rosz, de nem is vennèm ùjra.

aniko19

2019. január 19.

Az itteni pozitív véleményeken felbuzdulva döntöttem a megvétel mellett, ám hatalmas csalódás volt számomra. Annak ellenére, hogy szinte lehetetlen levakarni az ajkaimról, mégis iszonyatosan csúnyán kopik és száradás után is ragacsos érzést hagy maga után, tehát nem egy könnyű viselet. Sajnálom, mivel nagyon szép színekben kapható, talán ez az egyetlen pozitívum. Szeretem alapjáraton a Maybelline termékeit, de ezt nem sikerült eltalálni.

aniko19
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 19.

Petronellka

2019. január 18.

Alig vártam, hogy megvegyem (mivel van már más markas ruzsom, ami ugyan ezt ígérte és hihetetlen kíváncsi voltam)pont akcióban!
Nos.. Uhm... Hozzá teszem, hogy nude, 65-os arnyalatot vettem ami nem annyira feltűnő ha megkopik. Az előző kommentekben olvastam, hogyha felkenem ragadni fog,ezzel egyet értek de szépen fed és a színével is elegedett vagyok, így ettől el lehet tekinteni. Hamar szárad én szépen tudok vele dolgozni. Applikator stimm. Este felé kentem, nem birtam várni másnap reggelig ezért ezt a fenn maradó pár órát szépen bírta. Lemosni tényleg nehéz lett volna, de itt olvastam, hogy sima kék tegelyes nivea krémmel lejott. Kíváncsian várom az egész napos strapát. Ár érték arányban okes. Lehet veszek belőle egy másik, intenzívebb, valtozatot is.

Petronellka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 18.

rozsaanna

Korcsoport: < 18
2019. január 16.

A hétköznapokra a nude párti vagyok, így azt használom rendszerességgel és hihetetlenül elnyerte tetszésemet. Nem jön le, ha iszok, vagy, ha valamihez hozzáér. Hamar megszárad, azonban egy apróbb hiba, hogy nekem szárítja a számat. De azon kívül tökéletes.

rozsaanna
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. január 16.

nemethanna196

2019. január 13.

A Lover árnyalat van meg, ami a képen pinkes, a valóságban a tapasztalataim szerint pedig egy csodaszép mályvás szín. Alapvetően ősszel és télen szinte csak és kizárólag sötét, bordós és lilás árnyalatokat használtam eddig, viszont ez annyira megtetszik, hogy szinte mindennap érte nyúlok, ami nálam ritkaság, mivel rúzs mániásként rengeteg termékem van itthon, melyek többségét nem használom rendszeresen. A festék finise matt, hamar mattra szárad és úgy is marad. Nem csak a színe, hanem a minősége is egyedülalló. Számos tartósnak titulált rúzs kipróbáltam, de ez valóban bomba biztos. Tényleg mindent kibír, ihatok, ehetek, bármit is csinálok, tökéletes a helyén marad, reggeltől estig bírja, csak minimálisan kopik. Ezt bizonyítja az is, hogy esténként kicsit küzdelmes az eltávolítása, nem győzi le a micellás víz. Ennek ellenére nem vettem észre, hogy kiszárítaná at ajkaimat. Ami nekem kicsit kevésbé tetszik, az az applikátor. Lehet bennem van a hiba, de nekem nem praktikus, nem esik kézre, így kicsit macerás dolgozni vele. Valahogy túl sok festéket vesz fel, amit aztán nem tud egyszerűen és egyenletesen eloszlatni. De ennyi kellemetlenséget simán elviselek, mert tényleg imádom ezt a rúzst, az egyik legjobb termék, amit valaha használtam. Biztosan más árnyalatokat is be fogok szerezni.

nemethanna196
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 13.

emeseee6

2019. január 12.

Mostanság szert tettem összesen 7 (OMFG) árnyalatra,így újraírom az egész véleményt színenként.

15lover: ez talán a legragacsosabb mind közül,annyira nem is vagyok oda érte,nekem kicsit világos (világos bőrszínhez egy kellemes középtónus lenne szerintem). Amúgy nem rossz szín,olyan bármihez/bármilyen eseményre be lehet vetni. Elég lassan szárad,és mint mondtam azért ragacsos.

80ruler: Ennek jó(bb) a formulája,gyorsabban szárad,kevésbé ragad. Nem csíkoz,gyönyörű közép,tompa mályvás-pirosas. Ezt nagyon szeretem.

115founder: színre ez a kedvencem. Gyönyörű meggypiros,odavagyok érte <3 Ez is elég "taknyos" talán ez nyúlik a legjobban mikor kinyitom,de jól leszárad,néha ragad néha nem (gőzöm sincs mitől függ)

50voyager: álomszép mélyvörös/burgundi szín,jó formula,egyáltalán nem csíkos,jól leszárad ,nem ragacsos.Ezt is nagyon szeretem.

40believer:na ezzel bajban vagyok....Csíkos,nem fed jól. Ha a többire azt mondanám tempera,akkor ez vízfesték :( Úgy lehet (legalábbis számomra használni,ha építgetek 2 réteget (ami túl sok,sose száradna meg) kicsit hagyom aztán zsepire harapok. Úgy jól lemattul és egységesül,de a szép mély színe helyett ilyen candy pop lila lesz belőle :( Nem vállalhatatlan de én a mély(ebb) tónusokat szeretem. Kár érte :(

110originator: Kicsit hasonló gondjaim vannak vele,mint a believerrel (úgy látom a lilák nem nagyon jöttek össze itt) de azért annál jobb,kevésbé vízfestékes feeling :D Fel lehet építeni,el is lehet oszlatni ,hogy rendben legyen,de azért melós. Nem a legjobb. Egyébként ilyen nagggyon sötét - mármár feketébe hajló lila.

Utolsóra hagytam a seductresst 65,mert ez kakukktojás nekem. Utálom a nude-okat,csak azért vettem meg,hogy megmutassam a barátomnak,hogy mennyire szarul is állnak ezek nekem,és leakadjon rólam (az a mániája,hogy túl feltűnő rúzsokat használok...-.-" :D)
Szóval tényleg borzalmasan áll, a szín értékelését hagyjuk is,viszont a formulája jó. Szépen fed,jó az állaga,a sokkal kevésbé ragacsosok közé tartozik,gyorsan szárad.

Összességében meghagyom a 4 csillagot,mert azért nem hibátlan,de én nagyon szeretem ezeket a rúzsokat.Ja és mert kár a lilákért.

Ja és eltávolítani tökéletesen el lehet a leszedő ajakbalzsammal ,mielőtt piacra dobták volna,azelőtt azt a kék tégelyes általános nivea krémet használtam,azzal lejött jól,különösebb szadizás nélkül.

+1:120 artist:jó formula ,nem csíkoz,hálisten nem ilyen rikító pink sem,nem ragacsos.Szeretem.

Az elmúlt hónapok kísérletezgetései alatt rájöttem,számomra ez a megfelelő rúzs. Kisebb hibái kiküszöbölhetőek,pl csak akkor ragad ha nem hagyom megszáradni rendesen/túl sokat viszek fel. Enni bármit lehet vele,annyi kopik le,hogy csak te látod,nem pattog le,nem szárít. Az meg,hogy csak ennyibe kerül hihetetlen. Felemelem 4-ről 5-re. Ha nem lennék ekkora kalandor,hogy muszáj mindig próbálgatnom,akkor soha többet nem vennék mást. Ja és alig várom az új színeket :D

emeseee6
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 12.

rocknrose

2019. január 10.

Az itteni vélemények alapján csaptam le rá és habár icipicit fájt a szívem az ára miatt, abszolút megérte! Tegnap reggel 7-kor felkentem és 12 órán át meg sem moccant, nem kellett újra kennem, pedig ettem, ittam, hozzáértem stb., tehát nem kíméltem. Szóval szerelem! :) Nem szárította ki az ajkaimat, nekem a redőkbe sem ült bele. Lehet, hogy jobb, ha az ember az applikálásnál rásegít ujjal, szerintem egyszerűbb úgy, de kinek mi. Egyelőre a 80-as Ruler nevű árnyalat van meg, de biztos fogok még beszerezni nude, illetve barnább színvilágút is. Szegény pénztárcám :(
Ui.: Kolléganőim nem hitték el, hogy egyszer sem kentem újra, már kezdtem kételkedni én is magamban :D

rocknrose
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 10.

vlvtnrbbt

2019. január 7.

Hát én imádom ezt a rúzst, amióta megvan, minden nap egész nap hordom. :)) Amazonian és Voyager színekben vettem, de még biztos hogy beszerzek néhányat. Száradást követően valóban ragad, szerintem annyira nem zavaró, főleg ha a pozitívumait vesszük: szinte lerobbanthatatlan, gyönyörűek (és változatosak) a színek, nagyon jó illata van, és a formulával is tökjó dolgozni. A másik kedvenceim a Rimmel Stay Matte folyékony rúzsok, de ez még annál is jobb. Nincs az az érzésem tőle, hogy tök szárazak az ajkaim, illetve kicsit nehezebben is kopik le, pl. ezt evés után nem is kell (vagy csak minimálisan) igazítani, ill. nap végén alig lehet leszedni. Nekem ez külön pozitívum, nem tudok vigyázni a rúzsomra, hogy nehogy elkenjem vagy valami, ezt meg nem kell nézegetnem minden korty víz után, hogy még ott van-e.

Kis update: gyakorlatilag minden nap ezeket a rúzsokat hordom azóta is + vettem mégegy árnyalatot, a Ruler-t, mert a Voyager kicsit túlzás az irodába. :) Még így hetekkel később is nagyon meg vagyok elégedve, a kiszerelés is tartósnak tűnik, de kíváncsi leszek, meddig bírják. Még a Seductress van tervben (meg az össze többi, de megpróbálom megállni hogy ne vegyem meg mindet. :)))

vlvtnrbbt
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 7.

Dancy08

2019. január 6.

Ez elott a pupa ketfazisu ruzsat használtam ami megkell mondanom tokeletes, de ez sem sokkal marad el tole. Szep színek, jo illat es nagyon nagyon tartos. Megkapja az 5*-ot mert arra ertek aranyban szuper!

Dancy08
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 6.

Hidratálók: Caprylyl Glycol, Aluminum Hydroxide

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.