Maybelline

Ár:   2299 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. december 22.

Kategória:   Sminkek szájra

Ferde applikátorú, folyékony, matt finishű ajakrúzs, 16 órás tartóssággal.

10 árnyalatban kapható

Ár: 1800 Ft , Eladó: bubblejoo
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Szeged, fizetés: Kizárólag személyes átvétel Szegeden
Ár: 1000 Ft , Eladó: Andrea2511
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, Kuskunhalas, fizetés: Személyes átvétel vagy posta (előre utalással)

Nikike20

Korcsoport: < 18
2020. július 6.

IMÁDOM, rengeteg árnyalatú van, nagyon sokáig tart, alig tudom leszedni a nap végén! (persze megfelelő tisztítóval lejön, de VÍZZEL NEM) CSODASZER

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. július 6.

veci

2020. július 6.

Ez egy nagyon fantasztikus rúzs, ha az ember tudja, mire számítson és tudja, hogyan készüljön fel rá. Valóban szárít, szerintem előző este érdemes már rákészülni egy erős ajakápolózással (én az Oriflame csodabalzsamot használom minden este). Azt is érdemes figyelembe venni, hogy belülről is hidratálni kell: ha nem iszom elég vizet akkor én mondjuk a számon fogom leghamarabb megérezni. Ha eleget iszom, ez a rúzs is kényelmesebb. Állítólag hialuronsavas szérumokat érdemes folyékony rúzsok alá tenni. Tervezek egyet beszerezni, és majd update-elek, hogy segít-e bármit. Érdemes megpróbálni mindent, mert annyira hihetetlenül tartós ez a rúzs és olyan gyönyörű, minden bőrtónushoz univerzálisan illeszkedő színei vannak :)

UPDATE: Ha a Catrice 1,5%-os hialuronsavas plumping szérumjával aláalapozok (felkenem 15 percre, majd letörlöm), akkor tovább szép marad a rúzs, tartósabb és kényelmesebb is viselni. Viszont marad a 4 csillag, mert habár a színek gyönyörűek és tényleg egész nap fennmarad, picit sok a macera körülötte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 6.

gyurmagolyo

2020. július 1.

Egyedül a színét tudom értékelni, mert sajnos iszonyatosan szárít, továbbá nagyon csúnyán kopik, darabosan..biztos nem veszem újra

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 1.

viktoriakrly

2020. július 1.

Tényleg nagyon tartós, szép színe van, de annyira mégsem nyerte el a tetszésemet... Szerintem egy Max Factor matt rúzs sokkal jobb.. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 1.

nadalandy

2020. július 1.

Tényleg nagyon tartós, ebben akár egy hambit is lehet enni. Aszínek is szépek. Viszont borzasztóan szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 1.

Tymy181

2020. július 1.

Nagyon megszerettem ezt a rúzst :) Alapvetően nem kedvelem a matt rúzsokat, mert szárítanak. Alá kell hidratálni, de nem száríja az ajkaimat. Nagyon tartós, egész nap fentmarad. Egyenletesen kopik, szóval nap végére sem lesz csúnya. Szépen pigemntált és rengeteg árnyalat elérhető belőle.

biuskam

2020. június 10.

20 pioneer árnyalatban használom, de tervben van több árnyalat, mert imádom. Hosszú bulikat is simán kibír, csók és evés-ivás álló, szinte úgy kell levakarni este, de nekem ez eddig csak olajos lemosóval sikerült. Nem mozdul el, de meg kell várni mire teljesen megszárad, különben javíthatatlan lesz a rontott vonal :D Ha nem hidratálok alá carmexel, akkor ki tudja száírtani rendesen a szám, de ennyit simán megér hogy utána ennyire tartós legyen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 10.

makosgrizes

2020. június 8.

Imádom! Van vagy 10 árnyalatom belőle, mindegyik hibátlan, ha aláhidratál az ember vékonyan akkor nem szárít, de nem is kopik le. Tányleg lerobbanthatatlan, ajánlom leszedéshez a hozzá készült erasert, vagy simán csak valami jó olajat. Este meg hidratálás ezerrel, mert azért a tartósságnak ára van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 8.

Coconutoil

2020. június 5.

Nekem amennyire tetszett már annyira nem. Nem is olyan tartòs már, mint tavaly, amikor elkezdtem az elsőt használni. Most már gyorsabban kopik és nagyon borzasztò mòdon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 5.

Timi0102

2020. június 4.

Az egyik kedvenc folyékony rúzsom, imádom. Iszonyatosan tartós, ha lerobbanthatatlan rúzst szeretne valaki, csak ezt ajánlom. Óriási a színválaszték, így könnyen megtalálhatjuk a hozzánk legjobban passzoló árnyalatokat. Viszont ahogy előttem is írták, eleinte ragacsos, egészen a leszáradásáig, ami tapasztalatom szerint kb. fél óra. Addig sem annyira kellemetlen, de ezzel számolni kell, utána teljesen matt. Tény és való, hogy nehéz leszedni, de mi mást várhatnánk egy ennyire tartós rúzstól, ezért ezt nem tudom negatívumnak venni. Eddig 6 árnyalatom van belőle, és biztosan fogok még többet beszerezni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 4.

Hidratálók: Caprylyl Glycol, Aluminum Hydroxide

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.