Maybelline

Ár:   2299 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. december 22.

Kategória:   Sminkek szájra

Ferde applikátorú, folyékony, matt finishű ajakrúzs, 16 órás tartóssággal.

10 árnyalatban kapható

1200 ftMaybelline Superstay Matte Ink Liquid Lipstick
Ár: 1200+posta költség , Eladó: blanzsi
Állapot: Bontatlan , Helyszín: --, fizetés: Fizetés banki utalással postán vagy Foxpost-on kuldom
Maybelline Superstay Matte Ink Liquid Lipstick - 110 Originator
Ár: 1300 Ft , Eladó: Wee
Állapot: 2x próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, vagy posta/foxpost
Lovascsajszi

2019. március 15.

Áldom az eget hogy megvettem!! Eszméletlen hogy milyen tartós, a színei álomszépek, és mindent kibír! Kedvencem lett

Lovascsajszi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 15.

aimee82

2019. március 15.

Nagyon tartós, nem ül be a ráncokba, szépen fed, és nekem nem szárítja a számat (de esténként kneipp ajakbalzsammal hidratálok, ami szépen rendberak mindent, mivel szinte mindig használok rúzst). Kicsit ragacsos, de ha éppen zavar, fölé paskolok egy kis carmexet, úgy már nem ragad.

aimee82
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 15.

HontiAgi

2019. március 11.

Már nemtudom mióta kerestem magamnak A RÚZST ami lerobbanthatatlan. Ő az. Igaz egy picit szárít, így érdemes aláhidratálni, de atombiztosan tart egész nap, és a 65-ös Seductress árnyalat tökéletesen hozza a "my lips but better" színt. (Felkenéskor kicsit világosabb és leszáradás után éri el azt a sötétebb színt, mint amilyen a tubus is). Édesanyám is kipróbálta, még keresi a saját árnyalatát de neki is tetszik. :)

HontiAgi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 11.

Lolychan

2019. március 10.

Nekem a 80-as Ruler árnyalat van meg. Kipróbálás gyanánt egy bálba kentem fel. Az állaga krémes, könnyen eldolgozható. Viszonylag gyorsan szárad, kell várni pár percet. Az evés-ivást viszonylag jól bírta, csak a szám belső részén kellett 1-2x újrakenni, egyébként levakarhatatlan. Micellás vízzel se akart nagyon lejönni, így érdemes olajos lemosót használni hozzá. Kenterbe veri az eddigi rúzsaimat, ezért ötös. :)

Lolychan
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 10.

renata89

2019. március 8.

3 színt vásároltam (Loyalist, Inspirer, Seductress). Tartós, sminklemosóval is nehéz leszedni. Viszont gyorsan szárad, és nem szárítja a számat.
Még tervezem a Pioneer és Poet árnyalatokat megvenni.

renata89
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 8.

Még tervezem a Pioneer és Poet árnyalatokat megvenni.

Dici

2019. március 4.

Nagyon sajnálom, hogy mindjárt több színben is vettem, a nagyon pozitív ajánlások miatt. Rettentően szárítja a számat, még akkor is ha alá teszek Carmex-et vastagon. Még a kezdeti ragacsosságán túl is tenném magam, kb.45 perc alatt készre szárad, de pár óra után darabokban jön le a számról, foltokban kopik, és a megmaradó foltokra nem lehet rákenni, mert csúnya kráteres lesz. Este micellás vízzel lehet leszedni a maradványokat. A mai napon a 15-s Lover árnyalattal kezdtem, tiszta cserepes már tőle a szám, 2 óra után.

Dici
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 4.

apr10th

2019. március 1.

A vélemények alapján vettem meg, de nagyon nagyot csalódtam.. ragacsos, zavaró.. Egyáltalán nem ajánlom. Helyette a Catrice Generation Matt-ot vettem, ami nem szárítja a számat, gyönyörűen ott marad és nem ragad.

apr10th
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 1.

bogi7867

Korcsoport: < 18
2019. február 26.

Tenyleg alig lehet lekaparni, meg sminklemosoval is. Tartossaga miatt bulikba, eveshez, ivashoz, hetkoznapokra is nagyon ajanlom. Sajnos csak a szinet lottem el, 15 lover valahogy nagyon lilas nekem. Az illata is nagyon kellemes.

bogi7867
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. február 26.

riedl

2019. február 20.

Eddig a 65-ossel sikerult eltalalnom a legmegfelelobb nappali szint, tartos is, de olyannyira, h az eletben nem szedem le normalisan. Szarit is. Viszont tenyleg kulturalt kulsot ad, ezert nehezen tudom lefokozni. Az uj 15-os szin is szep, de vlmiert nem szepen kopik es kevesbe tartos, mint az elso generacios 65-os. Remelem egyszer sikerul olyan matt ruzst talalnom, ami minden kivansagot teljesit, de addig ez a tokeletes.

riedl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 20.

2019. február 14.

Melléfogtam vele. A színe jó,a tartóssága is viszont nagyon szárít és már 10 perc után csúnyán látszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 14.

Hidratálók: Caprylyl Glycol, Aluminum Hydroxide

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.