Maybelline

Ár:   3599 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: Kata791, az összetevőket feltöltötte: amandabee, Módosítva: 2019. december 4.

Tartós, vízálló szemöldökpomádé duo végű ecsettel és szemöldökkefével.

8 árnyalatban kapható (itthon 2 szín érhető el)

Ár: 2500 , Eladó: Katamata

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Mavatika

2021. április 16.

Nagyon szépen lehet vele formázni a szemöldököt, és természetes hatást kelt. A felvivő ecset szuper, mert precízen lehet vele dolgozni. A hatása tartós, egész nap a "helyén marad", nem mosódik el, nem fakul. Sokáig elég, mert nagyon picit kell belőle egyszerre használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 16.

Szjohanna

2021. április 16.

kicsit ijesztően hat a neve, de nagyon természetes eredményt lehet vele elérni. Az ecsettel egy nagyonnagyon picit felviszek a szemöldökömre és utána átkefélem, hogy halványodjon a kontúr. Ilyen szempontból lehet, hogy először macerásnak tűnik, de gyakorlás után fél perc az egész. Egész nap fent marad, ami azért nem mindegy. Több, mint 1 éve használom, és teljesen jó még mindig az állaga, épp hogy a tetejét súrolom még mindig. Szerintem életem végéig ezt az egy tubust fogom kenni, ha nem szárad ki hamarabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 16.

Szpandi

2021. március 9.

Lerobbanthatatlan szerencsére, viszont ha a lefével átmegyek rajta , lekopik a fele, de ecsettel tökéletes

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 9.

klauds

2021. március 1.

Szerethető termék, ha tudsz vele bánni, számomra kicsit nehézkes (mint minden pomádé, így ez nem feltétlenül a termék hibája), mivel intenzív a színe, már-már túl intenzív és nagyon könnyen túlzásba lehet vele esni. Egy jó, olcsóbb alternatíva az abh pomadejaval szemben, krémes, és bár jó ideje megvan, még nem száradt ki. A szín felhozatalt kifogásolom, mint a legtöbb szemöldök termék esetében, lehetne több, hidegebb árnyalat. Viszont a hozzá járó kis ecset nagyon hasznos és bevált más termékekkel is:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 1.

jud1t

2021. január 15.

Korábban szemöldökceruzát használtam, aztán kipróbáltam a Pupa hasonló termékét, de egyik sem volt az igazi. Ez viszont szuper, nagyon szépen meg tudom vele csinálni a szemöldökömet és nagyon tartós! A hozzá adott ecsettel is nagyon praktikus, szépen lehet vele dolgozni. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 15.

csiges

2021. január 9.

2020.06.30. - 04 Ash Brown
Nagyon szeretem, nagyjából már másfél éve megvan, de még mindig nem kopott el. A tartozék ecset pedig jól használható, ami meglepett! :D

2021.01.09. - 04 Ash Brown
Még mindig nem ürült ki. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 9.

2020.06.30. - 04 Ash Brown

2021.01.09. - 04 Ash Brown
Még mindig nem ürült ki. :D

sztike

2021. január 1.

2021-01-01
Az a vicces, hogy ezt a pomádét vettem meg "fő" használatra, rohangálós hétvégi megoldásnak pedig a márka Brow Precise és Brow Drama spiráljait, és mindkettőt szívesebben használom, mint ezt. Annyira intenzív, annyira mű tud lenni és annyi vele a macera, hogy nem szívesen nyúlok érte. Alapozás után használva kész orosz rulett az egész, a tizenezres EL Double Weart pedig nem szívesen mosom le miatta, pláne nem a reggeli rohanásban. Alapozó előtt használva könnyebben javítható, de az alapozó felviteltől meg hajlamos kissé megkopni, eltűnni a szemöldököm elejéről, azt pótolgatni megint csak veszélyes játék...Lehet, hogy elhasználom, de az is lehet, hogy előbb be fog száradni, vagy egyszerűen csak megunom, hogy ennyi vele a baj és kidobom. Nem tudom ajánlani...

2020-07-02
Magamról: világos, sárgás tónusú bőr, sötétbarna haj, hideg tónussal. Színem: 04 Ash Brown.
Szemöldökport cseréltem erre, mivel baromira untam, hogy egyenetlenül tapad, ezért a szemöldököm hol sötétebb, hol világosabb volt, plusz sokszor potyogott felvitelkor az arcomra is, így váltani akartam. Alapvetően nem vagyok híve a pomádéknak, mert a hideg kiráz a színátmenetes, fényes műanyagszemöldököktől, de jobb alternatívát nem találtam, így őt vettem meg. És hogy milyen? Röviden: macerás. Kicsit bővebben: mivel természetes hatásra törekszem és csak a saját, meglévő szemöldökömet töltöm ki vele, így kicsit hosszadalmas a művelet. Először is baromi pigmentált, így nagyon könnyen lehet vele túlzásba esni, amit ugyan lehet korrigálni az ecset végén lévő kefével, de akkor meg maszatol a szemöldökön kívülre is. Így egy ideje már úgy néz ki a sminkelési rutinom, hogy hidratálok, aztán kitöltöm ezzel a szemöldököm, a kefével finomítok rajta (kvázi elsatírozom), majd egy nedves törlővel letisztítom a szemöldököm körüli területet. Ezután hagyom kicsit "megkötni", utána meg már jöhet a fényvédő-primer-alapozó stb. Ez így baromi macerás, de a végén tényleg természetes hatást tudok elérni vele, plusz valóban megköt, nem kenődik el érintésre sem, pedig zsíros bőröm van. Kb. ez az egy ok, amiért nem váltottam másra. Nekem össz. az az 1 órám van a sminkemmel foglalkozni, amíg reggel elkészülök, nap közben nem érek rá ellenőrizgetni, ezért fontos, hogy fixen a helyén maradjon és ne kenődjön össze-vissza. A színe egyébként jó, a Medium Brown nekem túl meleg árnyalatnak tűnt, az Ash Brown viszont pont a megfelelő hideg tónus, ráadásul teljesen matt, nem kelt mű / zsírkrétás / fóliafilces hatást. Január óta használom, azóta kicsit elkezdett száradni, de abszolút használható, nem morzsálódik, viszont szerintem idővel kell majd vennem hozzá Duraline-t, mert elég kiadós adag, így sokáig lesz használatban. Ha valaha elfogy, talán megpróbálkozok egy világosabb árnyalattal (Notinon nem csak az a 2 árnyalat van, ami a drogériákban), hátha az nem igényel satírozást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 1.

2021-01-01

2020-07-02

Aantonia

2020. december 21.

Könnyű vele dolgozni, a hozzá járó ecset is rendben van és nekem nagyon sokáig kitart. Viszont oda kell figyelni mert nap végére azért el tud csúszni, és nagyon könnyen nyomot is hagy a ruhákon.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 21.

pinksunset

2020. december 20.

Nem rossz, viszont közelt sem olyan tartós, mint amilyennek mondják. Könnyen lehet vele dolgozni és az eredmény is szép lesz, de a nap végére a nagy része elkenődik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 20.

koirankeksii

2020. december 1.

Még csak egyszer próbáltam ki, de azonnal kommentelnem kell. Az elmúlt 4 évben az Alverde szemöldökformázóját használtam, ami bevált számomra, azonban a genetikailag vékony, kissé hiányos szemöldökvégekre nem volt teljesen megfelelő az az ecset. Két hete döntöttem el, hogy kipróbálok valami újat, akkor találtam rá erre a termékre. A Rossmannban néztem ki, ahol 3500 Ft-ba került volna, azonban véletlen megláttam, hogy az Edigitalon kemény 990 Ft-ért vesztegetik éppen. Valójában a 04 sötétebb árnyalatot szerettem volna, de a 03 volt leakciózva, így mivel nem tudtam, hogy egyébként hogy passzolna hozzám ez a technika, így megvettem a 03-at. És hát nagyon nem bántam meg.

A szín tökéletes annak ellenére, hogy általában a legsötétebb színnekkel dolgozok. Konkrétan olyan kevés festéket raktam az ecsetre, hogy alig látszik valami az újonnan kibontott krém felületén, azonban tökéletes szemöldököt készítettem vele első próbálkozásra is, mindezt kb 45 másodperc alatt úgy, hogy azonnal megszáradt (több ujjhúzással is teszteltem).
Azt hittem, hogy az Alverdénél nincs jobb formázó, de most nagyot néztem. A mennyiséget elnézve szerintem kb 2 évig elég lesz a termék, és nagyon, de nagyon boldog vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 1.

Hidratálók: Cyclomethicone, Caprylyl Glycol, Aluminum Hydroxide

Ceresin 0 0

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.