Maybelline

Ár:   3599 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: Kata791, az összetevőket feltöltötte: amandabee, Módosítva: 2019. december 4.

Tartós, vízálló szemöldökpomádé duo végű ecsettel és szemöldökkefével.

8 árnyalatban kapható (itthon 2 szín érhető el)

Ár: 2000 Ft vagy csere világosabbra , Eladó: verus086
Állapot: Egyszer próbált , Helyszín: Budapest , fizetés: személyes átvétel
Ár: 1900 ft , Eladó: lillasz24
Állapot: 1x próbált, 2019. október 28.-án vásárolt, Helyszín: Budapest, IV., fizetés: Személyes átvétel Budapesten (preferált helyszínek: 4.,13.,15. kerület valamint a 3-as metro vonala). Nem postázok!

bucieli

2020. április 7.

Extra tartós és könnyű dolgozni vele. Az ecset is jól használható, nagyon kevés kell belőle. Ez előtt ceruzás voltam, de ma már csak ehhez nyúlok. Tökéletes, megérte beruházni rá... Remélem nem fog hamar beszáradni.. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 7.

nandy.25

2020. február 21.

Nagyon sokáig hezitálam, nehéz volt a színválasztás a 2féle kapható árnyalat miatt szőke hajú-kék szemű-fehérbőrűként :) :) A dobozban lévő ecset valami fantasztikus,praktikus, maga a termék nagyon pigmentált, géles formátumú, könnyen felvihető.Valóban ígéretéhez hűen simán kibír 24 órát, a kézfejemről súrolással tudtam csak leszedni a bolti teszter csíkot :) Féláron kuponnal (Glamour, Joy napok) ajándék! :)

UPDATE:a színe meglepően tökéletes lett az idők során (vagy csak megszoktam :) ) , a tartósságával kapcsolatban lettek hosszútávon gondok,könnyen elmaszatolódik, nem tartós :( De az ecsete miatt nem pontozom le, mert azzal egy álom dolgozni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 21.

Betty05

2020. január 30.

Végignéztem az értékeléseket, szinte csak 5 csillagot kapott. Vállalom, hogy nem lesz népszerű amit írok :D Nem! Ez egy teljesen NEM!! Totál pénzkidobás volt, kínkeservesen hosszú döntés után sikerült a színt eldöntenem, remek... Se a szín, se semmi nem működött... Bedőltem ennek a tökéletes szemöldök lesz dumának. Elmondom kinek lesz tökéletes, akinek irigylésre méltó dús és formázható szemöldöke van és valóban lehet szálszerű mozdulattal felvinni ezt a terméket! De én és azok a hasonló szemöldöktípusú társaim, akik világos szőke, vékony szemöldökkel rendelkeznek felejtsék el....se szép, se természetes nem lesz.... ezzel biztosan nem!!!!!!!! Segíteni szeretnék a hozzám hasonlóaknak, ha gondolkoztál is a termék megvételén, én nem javaslom! Én most a Pupa Milano szemöldökformázón gondolkodom, mert ott van a legvilágosabb szőkés árnyalat is! Hátha!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 30.

kismaki

2020. január 24.

Már egy éve megvan szerintem, csak ezzel formazom a szemöldököm szinte. Nem használom mindennap, de még mindig 95%-ban teli van a tégely. Az ecset hozzá szerintem nagyon szuper, szép átmenetet tudok vele csinálni, kézre áll, szeretem. Én teljes áron vettem, de megerte, most mondjuk akciós a Rossmannban, de felesleges vennem, hiszen még mindig teli van.. :D pedig majd biztosan újra fogom venni. 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 24.

ausmorzs

2020. január 11.

Én a 03 Medium brown színhez jutottam hozzá és tökéletesen illik a színe a hajamhoz.Nagyon szeretem használni, szép kontúrt tudok csinálni vele a szemöldöknek. Jó az állaga és könnyű a ceruzával a kívánt mennyiséget felvinni.
A kis tégely is jól zár, nem szárad be, mint egyik másik hasonló termék.
Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 11.

A kis tégely is jól zár, nem szárad be, mint egyik másik hasonló termék.
Csak ajánlani tudom.

tsolya

2020. január 7.

Nagyon sokáig porral próbáltam töltögetni a szemöldököm kissé hiányosabb részeit. De amikor elkezdett népszerűvé válni a pomádé dolog, akkor beruháztam ezelőtt egyre a revolution márkától, ami sajnos elég hamar beszáradt, így nem tudtam sokáig használni, de maga az elv nagyon tetszett. Majd beleszaladtam egy Rossmann akcióba, így azonnal lecsaptam a világosabb medium brown árnyalatra, amitől itthon kicsit megijedtem, mert sötétebbnek gondoltam, mint az üzletben látszott. Nem volt vészes a különbség, csak egy leheletnyit, egy pár árnyalattal lett csak sötétebb. Ellenben jobban jártam, mint gondoltam, ugyanis ha van szemsminkem, akkor ellensúlyozza a problémát. Legalább így ösztönöz, hogy használjam az utóbbi időben rohamosan felhalmozódott palettáimat.

Maga a formula csodás, nem kenődik napközben, hamar megszárad és a helyén marad a nap folyamán. Szerencsére a vele kapott ecset is nagyon jól funkcionál, szépen meg lehet vele rajzolni az íveket. Nagyon örülök, hogy beszereztem, jobb napjaimon szinte már rokonok ezzel a kis termékkel a szemöldökeim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 7.

Serpentina

2020. január 6.

Fantasztikus!
Eddig por és ceruza kombinációjával formáztam a szemöldökömet, de nagyon jól tettem hogy végre beruháztam egy pomádéra.
Nagyon szeretem a Maybelline termékeinek nagy százalékát, és ebben sem csalódtam.
Bár szőke vagyok, a sötétebb és hamvasabb “Ash Brown” árnyalatot választottam. A másik itthon kapható árnyalat túl telített és vöröses lett volna nekem.
Nagyon krémes, és könnyen kezelhető a formula, - a szemhéjtushoz hasonlóan. A csomagban érkező ferde ecsettel nagyon könnyű dolgozni.
Annak ellenére, hogy világos hajam van, a termék pedig baromi pigmentált, - kirajzolhatom vele az egész szemöldököm, egyáltalán nem tűnik túl erősnek. Ettől függetlenül, - aki enyhébb, természetesebb végeredményre vágyik, - a kefés oldallal eldolgozva nagyon lágyan is tudja színezni a szemöldökét, - bár én a kirajzoltabb, “domináns” végeredményt preferálom.
Az ecset oldalával megrajzolom az alsó ívét, majd kitöltöm a felső részeket is. Csak a kezdetét szoktam porral.
Nagyon tartós, - TÉNYLEG akár 24 órán keresztül. Miután felkentem és megszárad, nem mozdul el, nem maszatolódik még minimálisan sem.
Igen, drogériás viszonylatban nem nevezhető olcsónak, de tényleg megéri. Ekkora tégellyel nagyon sokáig elég lesz (feltéve, ha nem szárad be, - ezt a tesztet még nem állta ki, de eddig, egy hónap távlatából, napi használat és nyitogatás mellett semmi baja nincs.) Van olyan jó, mint egy high end verzió.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 6.

Fantasztikus!

fbrigi

2019. december 22.

Akciosan vettem a rossmannban, mondom usse ko, kiprobalom.
Eddigi legjobb pomade, amit használtam, nagyon kremes es az ecset is tokeletes.
Szoke vagyok, medium brownt vettem es nagyon szepen megy hozza:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 22.

Akciosan vettem a rossmannban, mondom usse ko, kiprobalom.
Eddigi legjobb pomade, amit használtam, nagyon kremes es az ecset is tokeletes.
Szoke vagyok, medium brownt vettem es nagyon szepen megy hozza:)

Zsozsi21

2019. november 30.

Az ára miatt hezitáltam, de végül nagyon megszerettem. Az ecsete szuper, ha nem ezt venném újra, megtartom :)
Nem minden napra használom, csak alkalmakra, vagy húzosabb napokra, de akkor nagyon tartós, akár esős napokban is. Féltem, hogy nehéz lesz majd eldolgozni, vagy erőteljes, nem természetes lesz a hatása, de nem így lett, pedig nem vagyok profi pomádés, színezett gélt, port szoktam legtöbbször használni.
Nagyon könnyen eldolgozható, tartós, pigmentált, átfésülés után nagyon természetes a végeredmény, bár alapból sötét és sűrű szemöldököm van, csak kis feltöltésre, hosszabbításra szorul, mert nem igazán egyformák :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 30.

Colette221

2019. november 7.

A termék nagyon krémes. Könnyű vele dolgozni, viszont van pár negatívuma. Az egyik az, hogy két színben kapható Magyarországon. (medium brown - ash brown) A boltban nagyon megörültem a medium árnyalatnak, mert nem tűnt annyira vörösesnek, viszont itthon mikor felvittem a kezemre, meglepődtem. Nagyon vörös tónusú. Rengeteg fajtájú szemöldökgélt használtam már, egyik medium brown színben sem volt ennyi vörös pigment. Sajnos emiatt csalódás a termék. Az ash brown pedig nagyon sötét. Aki eltalálja a színt, annak szuper lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 7.

Hidratálók: Cyclomethicone, Caprylyl Glycol, Aluminum Hydroxide

Ceresin 0 0

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.