Maybelline

Ár:   4599 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: Kata791, az összetevőket feltöltötte: amandabee, Módosítva: 2022. március 25.

• feltölti, kisimítja és formát ad a szemöldöknek
  • matt hatásának köszönhetően természetes és elegáns hatást eredményez
  • vízálló, nem kenődik szét, és egész nap tart
  • könnyen felvihető, és gyorsan szárad
  • csomagolásában praktikus kétoldalas applikátor is található

4 árnyalatban kapható

Ár: 1500 Ft , Eladó: juditszoke94
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Várpalota, Székesfehérvár, Veszprém, fizetés: Fizetés banki előre utalással, személyes átvétel a megadott helyszíneken, vagy postávall
Ár: 3000 Ft , Eladó: Paris
Állapot: Pár alkalommal használt, szinte érintetlen , Helyszín: Budapest , fizetés: Személyes átvétel

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Vajdus23

2022. április 29.

4 évig hű társam volt úgy, hogy minden egyes nap használtam, és imádtam! Nagyon tartós, betartja amit ígér; ha víz éri, sem tűnik el. A hozzá járó ecsettel remekül lehet dolgozni, igazán "sharp" szemöldököt lehet vele csinálni, kezdőknek is. Újravevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. április 29.

Hannahsmgy

2022. április 17.

A vélemények miatt vettem meg és nagyon örülök neki! Alig kell használni belőlle és az ecset amit adnak hozza meglepően jó! Ha egyszer valaha is elfogy ujra veszem!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 17.

PSz

2022. február 14.

Nemrég kezdtem el használni, korábban ceruzát használtam.Sokkal szebb szemöldököt tudok vele rajzolni, mint ceruzával, de egyelőre kissé időigényesebb, még szoknom kell. Nagyon tartós. Nem szeretem a nagyon élesen megrajzolt szemöldököt, de a keféjével szépen el lehet finomítani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. február 14.

csiges

2022. február 13.

2020.06.30. - 04 Ash Brown
Nagyon szeretem, nagyjából már másfél éve megvan, de még mindig nem kopott el. A tartozék ecset pedig jól használható, ami meglepett! 😄

2021.01.09. - 04 Ash Brown
Még mindig nem ürült ki. 😄

2022.02.13. - 04 Ash Brown
Még mindig meg van az első doboz kb. harmada. Minden nap ezt használom, szóval nem tudom hogy hogy van még benne. Mindenesetre azóta is nagyon szeretem, és a hozzá adott ecset is igazán jól bírja. 😄

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 13.

2020.06.30. - 04 Ash Brown

2021.01.09. - 04 Ash Brown
Még mindig nem ürült ki. 😄

2022.02.13. - 04 Ash Brown

kea

2022. február 9.

Nem emlékszem, hány éve vettem, úgy 2 lehet. Még mindig kb. a fele megvan napi használat mellett. Amikor kicsit száraznak érzem, kevés arcpermetet nyomok rá, olyan lesz, mint új korában. Az ash brown árnyalatot vettem meg, legközelebb egy árnyalattal világosabbat fogok.

Az ecsetét lecseréltem, nagyon könnyű vele dolgozni, miután megszáradt, tökéletesen a helyén marad amíg le nem mosom. Ami argán-ricinus és lenolaj keverékével nagyon könnyű. Úgy tökéletes, ahogy van. Biztos, hogy újra veszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2022. február 9.

cs.dominika

2022. január 24.

Már majdnem egy éve vettem meg az első tégelyemet, de még mindig van benne egy kevés, a látszat ellenére kiadós mennyiség. A hozzá tartozó kis ecsettel nagyon szépen lehet dolgozni, az eredmény pedig nagyon tartós. Kedvenc sminktermékeim egyike, nem tervezem leváltani.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 24.

Puffin

2021. november 4.

Könnyen nagyon szép szemöldököt lehet formázni vele. Rendkívül tartós, nagyon kiadós. Ha csak egy sminkterméket használhatnék, ez lenne az!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. november 4.

BRebi

2021. november 1.

Nagyon szeretem a formuláját, az árnyalatát (04 Ash Brown) és a tartósságát. Már egy éve biztosan megvan, de még mindig ugyanolyan jól teljesít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. november 1.

SziKri

2021. október 21.

Tartós, könnyen használható termék. :) Szép szemöldököt lehet vele varázsolni, ami estig a helyén marad, nagyon szeretem! Nekem a 01-es Taupe színe vált be, van egy új 03-as Medium Brown színűm eladó, ami kicsit sötétebb szemöldökhöz való.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 21.

deakmonika

2021. október 12.

A legjobb szemöldök festék, amit valaha használtam. Arra kell csak figyelni, hogy ne nagy mennyiséget vigyünk fel, mert az el tud kenődni, de ha keveset használunk, akkor nem kenődik és tartós. Gyakorlatilag sose fogy el, olyan sok van a tégelyben.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 12.

Hidratálók: Cyclomethicone, Caprylyl Glycol, Aluminum Hydroxide

Ceresin 0 0

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.