Maybelline

Ár:   3599 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: Kata791, az összetevőket feltöltötte: amandabee, Módosítva: 2019. március 12.

Tartós, vízálló szemöldökpomádé duo végű ecsettel és szemöldökkefével.

Ár: 2000 Ft vagy csere világosabbra , Eladó: verus086
Állapot: Egyszer próbált , Helyszín: Budapest , fizetés: személyes átvétel
ÚJ - Maybelline Tattoo Brow Lasting Color Pomade - 04 Ash Brown
Ár: 1.700 Ft + postaköltség , Eladó: Uglyduck
Állapot: új, sosem használt, Helyszín: --, fizetés: banki előre utalással, Foxpost vagy postán maradó ajánlott levél
Lina683

Korcsoport: < 18
2019. szeptember 7.

Tökéletes termék, még ecset is jár hozzá. Természetes, gyorsan, szép szemöldököt lehet vele csinálni. Ez az első pomádém, és jobbat el sem tudnék képzelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

Audry1

2019. szeptember 6.

Szerettem volna egy olyan festéket választani, amivel gyorsan megcsinálhatom a szemöldököm, természetesebb a hatása és nem 1 óra, mire szépen megcsinálom. Sajnos nem volt, csak 1 színben, mikor vásároltam, ami kissé sötétebb barna lett, mint szerettem volna, így csak korrigálásra használom.
A leírások alapján választottam és reméltem beválik. Hát nekem több, mint tökéletes, ráadásul nem is kell belőle túl sok sem, szépen ved ahol kell!
Ha elfogy biztosan újra megveszem, csak világosabb színben :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 6.

Ha elfogy biztosan újra megveszem, csak világosabb színben :)

jvivi

2019. július 27.

Nem vagyok túl jóban a szemöldök pomádékkal, de ezzel kifejezetten könnyen lehet dolgozni és a hozzá kapható ecset is szuper (végre egy termékhez kapható ecset aminek van értelme). A tartósságával is meg vagyok elégedve. Sokan panaszkodtak, hogy nem elég természetes a hatása pedig az ecset másik oldalán lévő kefével szerintem szépen el lehet puhítani az átmenetet a szemöldök kezdeténél a száradás előtt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 27.

bettiii

2019. július 6.

A NYX pomádéit használtam eddig, de hirtelen kellett valami és láttam, hogy ecset is van hozzá, így erre esett a választásom. Annyira szuper, hogy nem is fogok mást használni. :) Az állaga krémes, könnyű felvinni, az ecset illeszkedik a szemöldökömhöz. Ahhoz, hogy természetes legyen egy csíkban viszem fel, utána a fésűjével eldolgozom, így nagyon szép lesz a végeredmény. Tartóssága szuper, egész napot kibír és csak sminklemosóval jön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 6.

Lovemakeup

2019. július 3.

A 04-es árnyalatot vettem meg belőle pár napja. Eddig nagyon tetszik, elég könnyen tudok vele dolgozni, tetszik, hogy jó krémes állagú, nagyon jól használható a hozzá tartozó ecset és nem kenődik el még ebben a nagy hőségben sem.
Később update-lek, azért kíváncsi vagyok hogy fog teljesíteni pár hét után, és hogy mennyire fog beszáradni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 3.

gabriella2121

2019. május 19.

Glamour napokon sikerült beszereznem féláron. A világosabb Ash Brownt választottam. Általában porral csinálom a szemöldököm, mert az ilyen géles formuláktól tartottam, az időigényesség miatt, hiszen nincs időm reggelente a nagy sietségben pepecselni. De! Kellemesen csalódtam. 😊 Mióta ezzel csinálom sokkal szebb a végeredmény. Az ecset is szuper hozzá. Nem kenődik, nem mászik el. Ha egyszer elfogy, nem tudom újra venném-e teljes áron, de valószínűleg igen. De azt hiszem ez az adag életem végéig elég lesz. Az viszont fura hogy csak 2 árnyalatban láttam mindenütt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 19.

funkydorie

2019. május 15.

Nekem ez a termék vált be a legjobban a szemöldök kiigazítására. Az állaga jó, tartós és egész nap a helyén marad, nem maszatolódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 15.

széva

2019. május 10.

A világosabb színt vettem meg, mostanába jobban szeretem ha nem sötét a szemöldököm. Elsőre jónak tűnik,remélem fogom szeretni. Nagyon kevés kell az ecsetre szinte egy érintés elég egy szemöldökre. Erről jutott eszembe,hogy hogy mikor kezdtem festeni a szemöldököm és hogyan...tartósan is festettem ,de volt egy saját módszerem amit akkor 25 éve még senki nem csinált.Barna szemhéjfesték olyan ami nem csillámos mindig volt nekem azokat szerettem. Mivel még nem volt akkor sminkecset ennyiféle így valami kis vízfesték ecsettel amit kicsit vízbe mártottam aztán a szemfestékbe remek szemöldököt festettem magamnak,természetesnek látszott volt hogy megállítottak az utcán,hogy csinálom. Aztán meglepett mikor láttam,hogy vannak szemöldök porok.Gondoltam én már ezt rég így csinálom hol száraz hol nedves ecsettel,pedig nem tanított senki erre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 10.

Fuloplaura

2019. május 9.

Értem azokat akik azt mondják hogy túl erős lett tőlük a szemöldökük mert nekem is az lenne ha nem húznám le tégely szélén a festéket. Egyébként nagyon jó termékről van szó. Ha lehúzod a felesleget nagyon természetes szép szemöldököt varázsol nagyon hosszan tartó nem kopik a színe IMÁDOM! A benne található ecset is nagyon tetszik és a fésű is 10/10 mind a kettő. Szuper megérte. Biztos ujra fogom venni. ( pedig én 8 szemöldök pomádét próbáltam már és ez a legjobb)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 9.

zsdorcsi

2019. május 1.

Elégedett vagyok vele! Krémes az állaga, megszáradás után azonban nem maszatolódik vagy kopik le. Előtte pupát és l'orealt használtam, ez a krémessége miatt jobban tetszik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 1.

Hidratálók: Cyclomethicone, Caprylyl Glycol, Aluminum Hydroxide

Ceresin 0 0

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.