Maybelline

Ár:   4599 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: Kata791, az összetevőket feltöltötte: amandabee, Módosítva: 2022. március 25.

• feltölti, kisimítja és formát ad a szemöldöknek
  • matt hatásának köszönhetően természetes és elegáns hatást eredményez
  • vízálló, nem kenődik szét, és egész nap tart
  • könnyen felvihető, és gyorsan szárad
  • csomagolásában praktikus kétoldalas applikátor is található

4 árnyalatban kapható

Ár: 1800 Ft + ptk , Eladó: Kata4791
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Eger, fizetés: szállítás:bárhogy fizetés: személyesen vagy előre utalással

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Koko14

2024. május 31.

Évek óta használom, az állaga az elején egy álom, ami sajnos hamar megváltozik. De továbbra is használható, ha baba nedves törlőkendővel áttörlöm az ecsetet és úgy nyúlok bele. Így mindig el tudom használni az utolsó "cseppig", sokáig elég.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. május 31.

magdalena047

2024. május 7.

Szuper termék, jó a hozzá kapott ecset/kefe is. Egy idő után változik az állaga, mivel ebből nem kell sok. Feleekkora kiszerelés feleáron sokkal környezettudatosabb lenne. Sajnos rengeteg megy a kukába így.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. május 7.

hel_actual

2024. február 20.

Amíg használtam nem volt vele problémám, viszont egy ponton megváltozott az állaga, nem tudtam már kenni. Ki kellett dobnom, pedig még bőven volt a tégelyben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. február 20.

sztike

2023. december 25.

2023-12-25
Pár hónappal a legutóbbi véleményem írása után a kezembe akadt és azóta is ezt használom. Valóban sokkal szárazabb, nem olyan krémes, mint volt, de én ennek nagyon örülök. Így végre nem olyan agyonpigmentált, sokkal könnyebben adagolható, sokkal természetesebb. Aki békebeli, 2013-as trend szerinti bivalyintenzív szemöldököt akar, annak valóban csak fél évig lesz jó, de aki természetes hatásra törekszik, annak pont hogy utána lesz az igazi. A morzsálódást én nem veszem észre, mert kb. 2x finoman belenyomom az ecsetet a tégelybe és az így rákerülő mennyiség nekem bőven elég. Ha mégis erősnek érezném a színt, a kefével finomítok rajta. Amióta beszáradt, nem is kell trükköznöm vele, alapozó felvitele után használom. A saját ecsetével viszem fel, minden használat után nedves törlőkendővel áttörlöm és ennyi, ugyanolyan jól működik, mint új korában. Reményeim szerint teljesen el tudom használni, de még a közelében sem vagyok a tégely aljának, szóval jó befektetés volt.

2021-01-01
Az a vicces, hogy ezt a pomádét vettem meg "fő" használatra, rohangálós hétvégi megoldásnak pedig a márka Brow Precise és Brow Drama spiráljait, és mindkettőt szívesebben használom, mint ezt. Annyira intenzív, annyira mű tud lenni és annyi vele a macera, hogy nem szívesen nyúlok érte. Alapozás után használva kész orosz rulett az egész, a tizenezres EL Double Weart pedig nem szívesen mosom le miatta, pláne nem a reggeli rohanásban. Alapozó előtt használva könnyebben javítható, de az alapozó felviteltől meg hajlamos kissé megkopni, eltűnni a szemöldököm elejéről, azt pótolgatni megint csak veszélyes játék...Lehet, hogy elhasználom, de az is lehet, hogy előbb be fog száradni, vagy egyszerűen csak megunom, hogy ennyi vele a baj és kidobom. Nem tudom ajánlani...3 csillag

2020-07-02
Magamról: világos, sárgás tónusú bőr, sötétbarna haj, hideg tónussal. Színem: 04 Ash Brown.
Szemöldökport cseréltem erre, mivel baromira untam, hogy egyenetlenül tapad, ezért a szemöldököm hol sötétebb, hol világosabb volt, plusz sokszor potyogott felvitelkor az arcomra is, így váltani akartam. Alapvetően nem vagyok híve a pomádéknak, mert a hideg kiráz a színátmenetes, fényes műanyagszemöldököktől, de jobb alternatívát nem találtam, így őt vettem meg. És hogy milyen? Röviden: macerás. Kicsit bővebben: mivel természetes hatásra törekszem és csak a saját, meglévő szemöldökömet töltöm ki vele, így kicsit hosszadalmas a művelet. Először is baromi pigmentált, így nagyon könnyen lehet vele túlzásba esni, amit ugyan lehet korrigálni az ecset végén lévő kefével, de akkor meg maszatol a szemöldökön kívülre is. Így egy ideje már úgy néz ki a sminkelési rutinom, hogy hidratálok, aztán kitöltöm ezzel a szemöldököm, a kefével finomítok rajta (kvázi elsatírozom), majd egy nedves törlővel letisztítom a szemöldököm körüli területet. Ezután hagyom kicsit "megkötni", utána meg már jöhet a fényvédő-primer-alapozó stb. Ez így baromi macerás, de a végén tényleg természetes hatást tudok elérni vele, plusz valóban megköt, nem kenődik el érintésre sem, pedig zsíros bőröm van. Kb. ez az egy ok, amiért nem váltottam másra. Nekem össz. az az 1 órám van a sminkemmel foglalkozni, amíg reggel elkészülök, nap közben nem érek rá ellenőrizgetni, ezért fontos, hogy fixen a helyén maradjon és ne kenődjön össze-vissza. A színe egyébként jó, a Medium Brown nekem túl meleg árnyalatnak tűnt, az Ash Brown viszont pont a megfelelő hideg tónus, ráadásul teljesen matt, nem kelt mű / zsírkrétás / fóliafilces hatást. Január óta használom, azóta kicsit elkezdett száradni, de abszolút használható, nem morzsálódik, viszont szerintem idővel kell majd vennem hozzá Duraline-t, mert elég kiadós adag, így sokáig lesz használatban. Ha valaha elfogy, talán megpróbálkozok egy világosabb árnyalattal (Notinon nem csak az a 2 árnyalat van, ami a drogériákban), hátha az nem igényel satírozást. 4 csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. december 25.

2023-12-25

2021-01-01

2020-07-02

vtimea93

2023. október 8.

Nagyon szépen, könnyen lehet vele dolgozni. A hiányos szemöldökömet pillanatok alatt széppé tudom varázsolni vele. Szuper az ecset is, amit adnak mellé. Sokáig bírja, nagyon tartós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. október 8.

Silverfang

2023. augusztus 25.

Szuper termék, vízálló és kényelmes viselni. Könnyen lehet az ecsettel is dolgozni. KB 2 éve használom mindennap, de kb. csak a negyedét használtam el a tégely tartalmának. Szóval nagyon sokáig elég. Nekem a legvilágosabb árnyalatom van a világos, szőkés-barnás hajamhoz. A strandot is bírja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. augusztus 25.

kalmaniki

2023. augusztus 17.

Nagyon szerettem, de már nem ezt használom, mert találtam olyan terméket, amivel gyorsabban el tudom készíteni a szemöldökömet. Igazából nem volt vele problémám, szépen lehetett dolgozni az ecsettel, a szín is passzolt. Egész nap tartott, nem kenődött el.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. augusztus 17.

Kisscsajszika

2023. július 17.

Sokáig kerestem a megfelelő terméket, amikor a régi kedvenc eltűnt a polcokról. Szerencsémre egy-két félre nyúlás után rátaláltam erre a termékre, azóta már a második üveggel használom el. Nagyon könny vele dolgozni, tartós és többen megkérdezik hogy tetovált-e a szemöldök. Kell ennél jobb visszajelzés? Szerintem nem! Egyértelmű amíg gyártják a terméket újra fogom venni.
Ps. Nekem még sosem száradt be, pedig minden nap nyitogatva van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. július 17.

Ps. Nekem még sosem száradt be, pedig minden nap nyitogatva van.

s.angi94

2023. június 4.

Imádom!! A legeslegjobb szemöldök formázó. Az Ash brownt veszem mindig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. június 4.

Imádom!! A legeslegjobb szemöldök formázó. Az Ash brownt veszem mindig.

luleesz.23

2023. május 23.

Nekem sajnos nagyon hamar beszárad, hiába zárom mindig.. :( Egyébként addig szerettem, amíg nem volt vele ilyen probléma.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. május 23.

Hidratálók: Cyclomethicone, Caprylyl Glycol, Aluminum Hydroxide

Ceresin 0 0

Bőrjavító (skin conditioning) és bőrpuhító (emolliens) anyag. A többi szilikonhoz hasonlóan könnyen kenhető és selymes érzetet hagy maga után. Nem szívódik fel a bőrbe, hanem a bőr felszínén védőréteget képez.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag, mely segít sűrűbbé tenni a kozmetikumokat, hogy azok így kevésbé folyjanak.

Különféle illékony szilikonfélék keveréke. Az egyik leggyakrabban használt szilikonfajta. A többi szilikonhoz hasonlóan bársonyos, selymes érzetet hagy a bőrön. A cyclomethicone ún. módosítatlan szilikon viszonylag nagy molekulamérettel, így a bőrbe nem szívódik fel, viszont segíti a bőr felső rétegébe juttatni a hatóanyagokat. Segíthet abban is, hogy a hidratáló krémek kevésbé legyenek zsírosak. Gyorsan elpárolog, emiatt nagyon kényelmes bőrérzetű szilikon. Ezen kívül könnyen kenhetővé teszi a formulákat és kellemes bőrpuhító tulajdonságokkal is rendelkezik.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

A kandelilla viasz egy természetes viasz, melyet Mexikóban őshonos kétféle kutyatej leveléből állítanak elő. A kandelilla viasz sárgásbarna színű, kemény, átlátszó vagy áttetsző anyag. Leginkább szilárd jellegű kozmetikumokban használt (pl. rúzs) sűrítő és emolliens anyagként. Ezen kívül a CosIng besorolása szerint még szövet összehúzó, felületi hártya képző, emulzió stabilizáló és bőrkondícionáló anyag is.