Maybelline

Ár:   2600 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   9,6 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Rainbowgirl14, Módosítva: 2020. február 7.

Kiszerelés:   9,6 ml

• Drámai hatást és hosszú, megemelt szempillákat biztosít.
  • Műszempillahatást nyújt.
  • Nem ragasztja össze a pillákat, egész napos tartást biztosít.

ZsofiaLoren

2020. augusztus 4.

Abszolút semmi drámai hatást nem értem el vele. Cserébe nagyon természetes hatást igen. Én használok alá primert is, a kettő együtt nekem nagyon bevált. Hosszú ívelt pillákat kapok, de nem műszempilla hatást, hanem mintha semmi se lenne a pillámon, csak a természet lett volna ilyen kegyes hozzám :) meg vagyok elégedve, de aki drámai hatást vár, ne ezt vegye.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 4.

nreka

2020. július 27.

Nagyon-nagyon szeretem ezt a spirált. Ívelt, hosszú pillákat csinál, a kefével pedig jól lehet dolgozni. Lehetséges hogy kenődik egy kicsit, viszont ezt nem tudom, mert általában szemceruzával együtt használom. Amit annyira nem szeretek, hogy az eddigi spiráloknál elég volt a géles lemosóval tusolás közben a szemem is megmosni (tudom, tudom nem szabadna, lusta vagyok) és lejött a festék teljesen. Itt még jöhet a micellás víz egyszer, kétszer... Kicsit macerás. Ennek ellenére pedig nap közben pedig kenődik a szemen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 27.

Mia0602

2020. július 25.

GLAMOUR napokon szereztem be, szerencsére. Nagy szempillaspirál keresésben vagyok. Rövid, egyenes pilláimra ez nem vált be. Túl sűrű az anyag, bár legalább nem vesz fel sok festéket. Természetes, homokóra formájú keféje elég nagy. Van hogy jól működik, de előfordul, hogy összekenem a szemhéjamat. Nem csinál szép pillákat, kicsit tapaszt. Én a természetes hatást jobban kedvelem. De a legnagyobb problémám vele, hogy pereg. És ez már nem az első Maybelline spirál amivel így jártam. Nagyon hasonlít a SNAPSCARA-ra, csak más formájú a keféje.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 25.

LedaKoszegi

2020. július 16.

Szépen íveli, sűrűsíti és szétválasztja a szempillákat. Rétegezve sem csomósodik, nem pereg, nem kenődik, jól tart a nap végéig.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 16.

Boriskajuliska

2020. július 10.

Ez egy teljesen átlagos spirál, semmivel sem tud többet drogériás társainál sőt már a kezdetektől potyog a nap végére. Rövidebb napokon jól teljesít, viszonylag sokszor akciózzák ami vonzóvá teheti.

UP: A fenti leíráshoz képest nincs drámai hatás, sem műszempilla hatás, cserébe összeragasztja a pillákat és potyog! Ja és a kefe kriminális! Irány a kuka!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 10.

Kitts

2020. június 8.

Nem egy rossz alternatíva, pedig elég háklis vagyok spirálokkal kapcsolatban. A kezdeti rengeteganyagot felhordós maszatolás után, egy-két hét után válik jól használhatóvá. Természetes, ívelt, viszonylag dús pillákat csinál. Nem feltétlen egy drámai, műszempillára hajazó csodacucc, rétegezni nagyon nem hagyja magát, de hétköznapokra tökéletesen megfelel. Közben próbálkoztam más spirálokkal is (mióta nem találok Push Up Angel-t sehol), de érte nyúlok a legtöbbször. Szemhéjalappal nekem még nem mászott semerre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 8.

Queen16

2020. június 3.

Nos, megtaláltam a számomra legjobb szempilla spirált! Egyenes szempilláju lányoknak nagyon tudom ajánlani! ^^ ugyanis én elég szerencsés vagyok szempillábol erős sürü viszonylag hosszu fekete szempilláim vannak de nagyom egyenesek, az összes szempilla spirálal kb 20 perc után kijött az ív és semmi külónbséget nem láttam a kifestetlen es kifestett pillák közt, de eztel pár óra után is szép ivelt amit akartam szoval ha elfogy sztem ujravevős lesz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 3.

Kamea

2020. május 26.

2020. 05. 26. Update: Még azt hihetitek, mást nem is teszek, mint ennek a spirálnak a viselkedését figyelem. Pedig nemis, csak nagy volt a kezdeti bizodalmam benne.
Jól sejtettem, kb. 2 hónapot sikerült neki vállalható módon teljesítenie. Tegnap az 5szörös nagyítótükörben ugyanis feltárult előttem, hogy milyen csúnyán hevernek a darabjai a szemem alatt. Szabad szemmel ugyan nem látni (vagy csak én nem látom), de maga a tudat is kiábrándító. Majd olyan napokon, amikor nem megyek semerre, még lehet, hogy kencélek belőle, de az se baj, ha nem.
Ja! És - 1*!

2020. 05. 20. Update: Egy hétre félreraktam, ezt követően pedig kezes bárányként kezdett el viselkedni. Így most felülírom az előző frissítésemet. Még mindig őt használom reggelente, szépen felveszi az ecset a festéket: se túl sokat, se pedig túl keveset. Igaz, a primeres szempilláimon négyszer megyek át vele és ez azért elég időigényes. De a végeredmény így lesz szép és természetes hatású. A 4 csillagon nem változtatok, mert azt azért továbbra se gondolnám, hogy tökéletes.

2020. 05. 11. Update: Úgy másfél hónapos használat után – ahogy fogy a keféről a festék - azt érzem, mintha kezdene romlani a kapcsolatunk. Van egy olyan sanda gyanúm, hogy 2 hónapnál tovább nem fogjuk egymással bírni. Baráti áron lehet hozzájutni, gyakran akciózzák is, így ha 2 hónapot kitartunk egymás mellett, akkor nekem már megérte. Ennek ellenére le kell pontozzam 4 csillagra, mert azért többet vártam tőle. Nem mondom azt, hogy nem fogom még újravenni, de számomra továbbra is marad a kísérletezés. Az ajánlatokat pedig várom a "Keresem az Igazit!" jeligére! :)

2020. 04. 14. Kb. 2 és fél hete használom és azt kell mondjam, hogy rendkívül ígéretesnek tűnik. Sűrű, de rövid, íveletlen és szőke szempilláim vannak. Festék nélkül nem látszik belőlük semmi. Szempilla göndörítő és szempilla primer használatát követően alkalmazom. Úgy tapasztalom, hogy nekem a szilikonkefés szempillaspirálok nem válnak be, talán ezért is tetszik ez a termék most ennyire. Legalábbis egyelőre. Szépen teszi a dolgát: nem ragasztja össze a pillákat, hanem úgy vonja be őket festékkel, hogy szétválasztja azokat, ezáltal lágy, természetes hatást produkálva. Annak ellenére se keltenek "póklábas" hatást a pillák, hogyha 2-3 rétegben megyek át rajtuk. Dúsít, hosszabbít, kicsit megemel, este könnyen lemosható. A festék nem pereg le a szemem alá, nem mázolódik el a nap végére. Pontosabban, ha 5x-ös nagyítású tükrön keresztül vizslatom a szemem alatti részt, akkor valóban fel lehet fedezni néhány lehullott festékbdarabkát. A Clinique High Impact Szempillaspirálomhoz tudnám leginkább hasonlítani, azt is nagyon megkedveltem.
Jó lenne, ha a továbbiakban is kiegyensúlyozott lenne a kapcsolatunk! Egyelőre 5* előre.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 26.

Ja! És - 1*!

Szanszi

2020. május 26.

Update 2020.05.26.
Kikukáztam. Annyira szépséges pillákat csinált az első pár héten amikor elkezdtem használni, rögtön vettem is egy vízálló változatot is a myárra(na, az már az elején borzalmas volt).
Nagyon durván kihullott tőle a szempillám és elkezdett megváltozni az állaga is 1 hónap után, felkenődött a szemhéjamra...
Nagyon sajnálom...
Rengeteg külföldi bloggernél láttam ezt a spirált és eléggé meggyőző volt, vártam hogy végre megérkezzen hozzánk is.
Egy szóval jellemezném: WOW!!!
Brutál hosszú és ívelt szempillákat lehet vele festeni, nem potyog, ultrakönnyű érzés viselni. Az a helyzet, hogy 3 alkalom meggyőzött, lekőrözte az Essence Lash Princess spirálomat amit évek óta használok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 26.

Update 2020.05.26.
Nagyon sajnálom...
Egy szóval jellemezném: WOW!!!

kecskesszuszu17

2020. május 18.

Alapvetően egy jó spirál, amit ígér azt hozza, de másfél hónap után nekem pergett és maszatolódott a szemem alatt... mint mindegyik Maybelline spirál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 18.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Butylene Glycol

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Steareth-20 ti I eu 2 1

Bőrpuhító (emollient).

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.