Maybelline

Ár:   2600 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   9,6 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Rainbowgirl14, Módosítva: 2020. február 7.

Kiszerelés:   9,6 ml

• Drámai hatást és hosszú, megemelt szempillákat biztosít.
  • Műszempillahatást nyújt.
  • Nem ragasztja össze a pillákat, egész napos tartást biztosít.

Ár: 1000 Ft , Eladó: Izusbaba
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átadás az Allee, a Corvin negyed, vagy a Kálvin tér környékén

poszike22

2022. január 6.

Hosszítja a pillákat, és szép eredményt lehet vele elérni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. január 6.

Hosszítja a pillákat, és szép eredményt lehet vele elérni.

Laura

2021. december 31.

Hát nem tudom azért nekem ez a spirál mindent csinál csak épp amit ígér azt nem. Nem emel egyáltalán. Ettől függetlenül nem egy rossz spirál ez. Van a Maybellinenek jobb és sokkal sokkal rosszabbja is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 31.

Oila

2021. október 19.

Rettenetesen rövid, egyenes, és ritkás szempilláim vannak, duzzadt és már megereszkedett felső szemhéjam, vagyis a szempillatőhöz elég nehéz elérni bármilyen spirállal anélkül, hogy össze ne kenném vele magam, emellett van három pici gyermekem, és minden reggel rohanás. Innen szép nyerni:) Nem mondom, hogy ez a szempillaspirál lenne a világon a legjobb. A keféje elég bumszli az én adottságaimhoz, de ha egyszer kitapasztalja az ember, hogy milyen irányban érdemes mozgatni és tartani, onnantól egy-két mozdulattal hozza azt, amit a legtöbb drogáriás spirál csak több rétegben vagy több odafigyeléssel. Így időt spórol. Egy átlagos napot, amelyen nem sírom el magam semmin:) és nem izzadok extrém módon, kibír anélkül, hogy a szemem alá kenődne és pandát csinálna belőlem. Könnyen lejön dörzsölés nélkül. A maga kategóriájában ötös, azzal a megjegyzéssel, hogy az elején kell vele kicsit kísréletezni, például az ide-oda mozgatás a felvitel közben szerintem ennél a spirálnál nem működik olyan jól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 19.

Kriszta1988

2021. október 5.

Nagyon szuper spirál. Intenzív fekete színe van, hosszú és dús szempillákat eredményez. Két rétegben már picit összeragasztja a pillákat, de én mindig szétválasztom őket mielőtt megszárad a festék a pillákon, így gyönyörű hatást eredményez. Már többször újra vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 5.

Cencocica

2021. szeptember 29.

Számomra is meglepő, de elégedett vagyok vele, pedig műanyag kefe párti vagyok. Nem pereg a festék, nem érzem azt, hogy túl sokat vinne fel, enyhé póklábakat lehet, hogy csinál, bár ebben a mértékben magamon nem zavart.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 29.

SzisziAdri

2021. augusztus 27.

Borzasztó ez a szempillaspirál, konkrétan semmire sem jó! Többféleképpen próbáltam felvinni, több soron, de csak összeragasztotta a pilláim és pókláb-hatást értem el vele. Emellett se hosszabbak, se dúsabbak nem lettek a pilláim...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 27.

laruci

2021. augusztus 11.

Eddig a legjobb spirál amit próbáltam. Szépen megemeli a pillákat. Olyan hatása van mintha műszempillám lenne. Szép dús, ívelt, hosszú pillákat ad. Egy dolgot sajnálok benne. Nem "sírás" álló. Ha kis víz, könny éri azonnal összetapad, lejön minden. Emiatt csak 4 csillag. Ha lenne ebből egy tartósabb verzió az lenne maga az álom. <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 11.

mlexa

2021. augusztus 11.

Nagyon szuper kis spirál, megfizethető áron. Hosszabbít, valamennyit dúsít is. Egész nap kitart, nem pereg, nem potyog. Ennek ellenére könnyű lemosni este olajos micellás vízzel. Gyönyörű pillákat csinál két rétegben. Nekem a kefe is pont jó, nem vesz fel sok terméket, egyszerű vele dolgozni. Tökéletesen elégedett vagyok vele, újra fogom venni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 11.

Dephiinia

2021. május 3.

Általában a Maybelline LASH SENSATIONAL szempillaspirlját használom, és még nem is sikerült nálam kiütni a nyeregből, mégis x időnként kipróbálok valami újat, hátha akad jobb. Hát nem ez lesz a vetélytársa... Nem nyújt drámai hatást, összetapasztja a pillákat és nekem egyáltalán nem tartós. Egy apró könnycsepptől folyik le, kenődik. Igazából semmivel "nem tud többet", mint bármelyik olcsó, akár gagyi termék. Ha 500 ftos no name lenne lehet meg lennék elégedve vele, de a márkától csalódás. A 2 csillagot is azért kapja, mert legalább szép fekete színe van és mivel találkoztam már gyengébb spirállal az életben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 3.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2021. május 2.

Update: végül nagyon megkedveltem. A hosszabbbítás és a hosszan tartó, egy napot kibíró hatás az igazi erőssége. Gondoltam, mindezekért mégis újraveszem, de már sajnos nem láttam a polcokon.
Megérdemli az öt pontot a korábbi négy helyett!

2020. november 10: Hát ez a spirál meglehetősen szélsőséges eredményt produkál, a vélemények ezt támasztják alá.
90%-ban a márka spiráljait használom, a sárgákat, lilákat mind kipróbáltam már, nem csoda, hogy ez is sorra került. Lehet, hogy szerencsés példányt fogtam ki, de egyáltalán nem pereg, olyan, mint a többi. Se nem jobb, se nem rosszabb. Sőt, még este is látszik a hatása, főleg a felső pillasoron.
Drámai hatást persze nem produkál, és műszempilla hatást sem nyújt, mivel nekem tejesen átlagosak a szempilláim, ezt nem is remélem.
Nem kiemelkedő, de nem is rossz, ezt állíthatom. Hogy újravenném-e? Nem hiszem, mire elfogy, legalább három olyan spirál lesz, amiről azt hirdetik, hogy ilyen még nem volt...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2021. május 2.

Megérdemli az öt pontot a korábbi négy helyett!

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Butylene Glycol

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Steareth-20 ti I eu 2 1

Bőrpuhító (emollient).

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.