Maybelline

Ár:   2600 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   9,6 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Rainbowgirl14, Módosítva: 2020. február 7.

Kiszerelés:   9,6 ml

• Drámai hatást és hosszú, megemelt szempillákat biztosít.
  • Műszempillahatást nyújt.
  • Nem ragasztja össze a pillákat, egész napos tartást biztosít.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Enne

2024. május 31.

Jó ideje használom. Nem nyújt extra hatást, de cserébe nem szárad be hamar és nem is csomósodik, mint pl. az avonos spirálok. Nem gyullad be tőle a szemem, mint a Trend it up-ostól, ennek is örülök. Az ára is rendben van, és EcoFamily-ben is lehet kapni. Nem mondom, hogy ha elfogy, rögtön újraveszem, de biztonsági spirálnak korrekt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. május 31.

csutiancsi

2024. április 18.

Glamour napokon akadt meg a szemem ezen a spirlánon, mindjárt vettem is egyet, Szeretem az ilyen keféjűt, mert láttam már rajta hogy szépen lehet vele majd dolgozni és valóban. Gyönyörűen hozza a végeredményt. Nem tapad össze, nem túl vizes fekete érzés, és szépen íveli. Mindemelett 9,6 ml jó sokáig elég lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. április 18.

zsviktorina

2024. február 26.

Ezzel a spirállal tudom a legszebb eredményt elérni a pilláimon. Mindig újraveszem. Talán a nyári időszakban hanyagolom kicsit, mikor több esély van az elmaszatolódásra, mert kicsit sem vízálló. A kimondott vízálló spirálokat nem szeretem, de az essence lash without limits spirál (sky high dupeja) azt a feltételt is kipipálja.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. február 26.

dori.leni

2024. február 24.

nagyon komikus - csomókban álló szempillák, összekent fej, rettenet:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. február 24.

nagyon komikus - csomókban álló szempillák, összekent fej, rettenet:)

User06

2024. január 31.

Nekem az extra fekete verzió van. Nem tapasztja össze a szempilláimat, könnyű használni, dús és hosszú szempillákat csinál. Nekem nagyon bejön.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. január 31.

Ingrid123

2023. október 10.

Első próbálkozásra nagyon nem voltunk barátok ezzel a spirállal: úgy éreztem , hogy kiszárítja a pilláimat, kellemetlen érzés volt használni. Egy ideig állt a polcon, aztán újra kipróbáltam és egészen jónak érzem. Nem tudom mi történt, lehet, hogy az idő jót tett mindkettőnknek. Egészen szép ívelt pillákat ad, tartós, nem kenődik, nem pereg. Kicsit összetapasztja a pilláimat, de egy fésüléssel megoldom. Tulajdonképpen elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. október 10.

Dodi95

2023. július 15.

Nagyon meglepődtem ezen a spirálon, nem szoktam gyakran sminkelni, mert sajnos elég érzékeny a szemkörnyékem, de ez a termék semmi gondot nem okozott ilyen szempontból. Rövid és szőke pilláimat egészen dússá tette, viszont nekem minimálisan összeragasztotta őket. Ami nekem a legfontosabb általában egy spirál esetében hogy ne kenődjön fel a szemhéjamra, szerencsére ezt teljesítette és!! ennek ellenére nagyon könnyű lemosni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. július 15.

ella1993

2023. június 15.

Nem tudom, hogy volt e valaha szempillaspirál amit ennyire utáltam volna… már egy ideje használom, elég ritkán, de minden alkalommal összeragad a szempillám és nem lehet normális kifesteni vele,pedig egy rétegben viszem fel, pròbálok minél kevesebbet felvinni, de az sem segít, arról nem beszélve, hogy maszatol eléggé. Gondolkozok, hogy érdemes e elajándékozni vagy sem..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. június 15.

bottkareni

2023. május 15.

A tökéletes szempillaspirál. Gyönyörű, hosszú, ívelt, szétválasztott pillákat varázsol már egy lépésben. Kettőben pedig... :-) Nem maszatolódik, nem hagy "pandás" nyomot. Nem mellékesen könnyű lemosni. Szóval: szuper!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. május 15.

Dominika28

2023. április 24.

Nalam ujravevos gyonyoru szempillakat csinal

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. április 24.

Nalam ujravevos gyonyoru szempillakat csinal

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Butylene Glycol

Felületaktív anyag, emulgeálószer, tisztítószer. Különösen népszerű összetevő a fényvédőkben, mivel igen gyengéd stabilizáló emulgeálószer és fokozhatja az SPF-védelmet és növelheti a formula vízállóságát. A kozmetikumokban a Potassium Cetyl Phosphate legmagasabb koncentrációja 8,3%, ezt a mennyiséget jellemzően szempillaspirálokban használják.

Brazil viasz, vagy pálmaviasz, melyet egy Brazíliában élő pálma leveléből állítanak elő. Nagyon sűrű emollient anyag, amely csillogó felületet hagy maga után, így a kozmetikai iparban leginkább szájfényekben, szőlőzsírokban és egyéb smink termékekben használják a magas olvadáspontja (85°C) miatt.

Méhviasz. A kozmetikumokban sűrítő, bőrpuhító (emollients) anyagként használatos.

Jellemzően ajaktermékekben használt bőrpuhító (emolliens) anyag, amelyet gyakran lanolin helyettesítőként használnak. Nagyon jó a vízmegkötő hatása, valamit kiválóan tapad a bőrhöz és csillogó felületet hagy maga után.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Steareth-20 ti I eu 2 1

Bőrpuhító (emollient).

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.