Maybelline

Ár:   2388 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Bibike, Módosítva: 2012. január 28.

Nemcsak dússá, hanem ellenállhatatlanul íveltté is teszi a szempilláidat. Különleges összetétele és speciális keféje azonnal megemelik a szempillákat, amelyek így nem csak dúsak és hangsúlyosak lesznek, hanem látványosan nagyobbnak mutatják a szemed.

Pinky

2018. július 26.

Hosszú, ívelt , ám ritka szempillákat csinált. Nem pereg, nem visz fel sok anyagot, és 3x is bekenhetem egymás után, akkor sem látszódnak a stempillájaim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 26.

malnahal

2017. október 9.

Önmagában nem szeretem, mert az én pilláimat nem hosszabította meg, ráadásul úgy kenődött el a mozgó szemhéjamon, ahogy a nagykönyvben meg van írva, viszont alsó szempillákra tökéletes, szépen íveli őket, és nem pereg le akár 9 óra viselés után sem. Mivel ajándékba kaptam, arról, hogy.megéri-e, nem nagyon tudokmit írni. (Nem venném újra, de mindenkinek más jön be)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 9.

Kedy

2017. február 26.

A legeslegjobb spirál volt a világon, sajnos már sehol sem találom. Mindent tudott, amit elvárok egy szempillaspiráltól!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 26.

Nancika

2016. június 20.

Nagyon szerettem ezt a spirált, évekig használtam felváltva a Maybelline The Colossal Volum' Express Vízálló Szempillaspirállal és a The Colossal Volum' Express Szempillaspirállal. Mint minden spirálnál, ennél is nagyon fontos, hogy nagyon alaposan lehúzzuk a nyílásnál az összes felesleget, és sok-sok rétegből építsük fel a szempilla festéket mindig kis időket hagyva a száradásra. Így nem tapad össze és akár műszempillahatású smink is készíthető. Mondjuk nekem eleve hosszú szempilláim vannak, minden fotózásomon hüledeznek a sminkesek, hogy milyen szerencsés vagyok, így nagyon könnyű volt ezzel nagyszerű sminket készíteni. A végeredmény egyszerűen hihetetlen volt mindig, mintha műszempillám lett volna. Igaz, legalább 10-15 percet kellett csak a pilláimra áldoznom reggelente (bár a mai napig így teszek, csak más márkával). Az egyetlen, ami miatt váltottam, hogy ez nagyon könnyen lepereg, és kb ennyiért (kicsit olcsóbban) natúrkozmetikum is tudja ugyanezt, lepergés nélkül (Alverde).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 20.

zsuzsu1992

2015. december 26.

Nekem is nagyon bevált. Eddig szinte csak szilikon kefés spirált használtam, mivel azokkal tudtam a legszebb eredményt elérni, de ebben pozitívan csalódtam. Nagyon szépen megemeli a pillákat, es dúsít is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 26.

Emilyvalaki

2015. július 29.

Használatakor sokan kérdezték tőlem hogy mű szempillám van-e?! Nagyon dúsá és hosszúvá varázsolja a szempillákat.:)Nagyon tartós viszont a nagy melegben ritkán lepereg.Számomra eddig ez a legjobb szempillaspirál:)!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. július 29.

jégvirág

2013. augusztus 31.

Nagyon jó spirál, szép szempillákat csinál, szinte műszempillákat. Tartós, még a vízálló szemfestéklemosóval sem könnyű leszedni (pedig tudtommal nem vízálló e termék). Bár tartós, de valamennyire pereg és ha valahogy belekerül a szembe, kicsit irritál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. augusztus 31.

mikormi

2013. június 19.

Nekem sajnos lefelé álló pilláim vannak de ez a kefe tűrhetően felnyomja őket.Dúsít is, szóval jóféle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. június 19.

janina66

2013. április 18.

A legjobb Maybelline spirál, sajnos már sehol sem találom :( Minden kritériumnak megfelelt, aminek egy szempillaspirál megfelelhet. Tökéletes ívelt pillák, nem maszatolódik, nem pereg le és szerintem valóban megemelte a szempilláimat. Ő volt nekem a tökéletes <3 Évekig ezt használtam, az új szériás Maybelline spirálok a nyomába sem érhetnek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 18.

wingsofib

2013. március 1.

Óó, na ez egy szuper kis spirál, többször landolt már a kosaramban. :) Csak azt tudom mondani, amit a többiek előttem: szép pillákat lehet festeni vele, dúsabbak, íveltek lesznek, és valóban kellemes illata van a festéknek, mégha ez nem is lényeges szempont esetünkben. :) Nem is értem, miért szorul így háttérbe Colossal/Falsies/Rocket/miegymás testvérkéi mellett !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 1.

Vitaminok: Panthenol

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2