MDCI Parfums

Ár:   €225   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Gindir, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. augusztus 31.

Ár:   €225

Megjelenés éve: 2012.

Fejjegyek: levendula, labdanum, jácint, galbanum, kakukkfű, mandarin, aldehidek

Szívjegyek: gardénia, írisz, jázmin, rózsa, szilva

Alapjegyek: kasztóreum, tölgymoha, sztórax, vanília, tolu balzsam, benzoin, bőr, szalmavirág

MDCI Parfums Chypre Palatin EDP fújós
Ár: lásd leírásban , Eladó: Gindir
Állapot: saját üvegéből frissen fújva, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, utalás után postán maradó, foxpost

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Szofijaa

2021. augusztus 28.

RR véleménye több, mint helytálló. Tökéletes illat és nem hazudik, nem maszatol, mint pár niche illat (ház).
Nagytotálban megkapod teljes részletességgel a perfekcionizmust, a minőséget, nem akarja megúszni holmi művésziesnek ható ködösítéssel (tudod, amikor a tehetség, tudás hiányát dumával, marketinggel, csomagolástervezés maximumra futtatásával próbálják megúszni, na ez nem az). Rajtam a vanília és a styrax teljesen megszelíditi a többi illatjegyet. Igen, ez egy nehezebb illat, de aki legalább 5-6 számára kedvező illatjegyet talál a leírásban (és ez nem nehéz :D), az szerintem próbálja ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 28.

Terkabarka

2020. december 31.

Kifújáskor brutál fejbevágós, aztán ahogy a kezdet csendesedik, egy igazán gyönyörű illat lesz rajtam. Sosem voltam jó abban, hogy illatjegyeket érezzek ki egy parfümből (max ha tényleg nagyon az arcomba tolnak egy jegyet), de itt aztán végképp csak az összhangot érzem, amit még le sem tudok írni, nagyon egyedi és nagyon megfoghatatlan
Megmondom őszintén, niche parfümökkel frissen barátkozóknak semmiképp sem javaslom a vakvásárlást, legalábbis nekem meg kellett érnem hozzá.
Erős, nagyon tartós, addiktív illat

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 31.

Erős, nagyon tartós, addiktív illat

Rhodesian Ridgeback

2020. szeptember 5.

Olyan nehéz hozzájutni ehhez a parfümhöz. Nekem is csak egy kevéske illatmintám van belőle, de minden cseppjét őrzöm. Olyan, mintha folyékony arany lenne. Meleg, gazdag, összetett illat. A kifújási illatától kezdve, a leszáradásig minden íve, minden váltakozása mestermű. Nem sznobságból, de designer illat ilyet nem tud, erre nem képes. Tulajdonképpen ennek a parfümnek a kipróbálásánál világosodtam meg azzal kapcsolatban, hogy mitől niche a niche.
Ha kis hazánkban is hozzá lehetne jutni, mindenképpen beruháznék belőle egy teljes üveggel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 5.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Amyl Cinnamal, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Benzyl Cinnamate, Benzyl Salicylate, Cinnamyl Alcohol, Citral, Citronellol, Coumarin, Eugenol, Evernia Prunastri (Ring Lichen) Extract, Farnesol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Isoeugenol, Linalool
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.