Médea

Ár:   550 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   drogériák, Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szofi, Módosítva: 2011. augusztus 17.

Lelőhely:   drogériák, Tesco
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Zsíros

A B-vitaminnal dúsított növényi kivonat kén tartalma gátolja a korpaképződést, a hajzsírosodást és a kiváló tisztítás mellett nyugtatja a fejbőrt.

Mercury91

2021. február 16.

Korpás hajra nem jó, semmi hatása, 4-5 alkalom után sem, ellenben a hajat nagyon kiszárítja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 16.

Aanyta

2021. január 21.

Update!
A sebesedés végül a hajfesték miatt volt, ami ugyanúgy kijött a sampon után is. Amióta nem festem, azóta abszolút tényleg eltűnt a seb és a viszketés. A sampon ettől nem romlott a szememben.

Egyszer évekkel ezelőtt ki lett világosítva a hajam. Azóta hátul sebes a fejbőröm. Megvettem ezt a sampont és eltűnt az évek óta tartó problémám. Nekem bejön az illata, érződik is mosás után. Abszolút nyerő árban és hatékonyságban is. Többször vettem már.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 21.

Update!

Ebaba26

2020. december 29.

Régen használtam, most újra megvettem. Szimpatikus volt, hogy gyógynövényes, és ahhoz képest nem megfizethetetlen. Hát... nem a legjobb. Se a korpásodást, se a zsírosodást nem sikerült mérsékelnie, ugyanúgy minden harmadik nap hajat kell mosnom, ha nem kétnaponta. A hajam vége száraz lett, ráadásul mosás után teljesen összetapad, kócos, alig lehet kifésülni, pedig balzsamot is használok mindig. Nagyon csalódott voltam, mert úgy emlékeztem, hogy hatásos volt. Már nem keveset használtam, párom is használja, de egyikünket se győzött meg. Örültem neki eleinte, mert a Garniert használtam, de ez azért jóval olcsóbb... úgy tűnik, mégis be kell ruháznom egy Garnierre, mert ez borzasztó :( Az illata miatt kap egy csillagot, de másért nem... :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 29.

Cini99

2020. december 9.

Nagyon sokáig Nature Box samponokat használtam, de megtetszett a drogériában ez, mert láttam, hogy natúr. Az én hajam csak a natúrsamponokat bírja, ha valami syoss-t raknék rá, rosszabb lenne mint hajmosás előtt annyira elnehezíti. Kifésülni is alig bírom utána. Ez viszont nagyon bevált, talán tovább bírom hajmosás nélkül mint a Nature Box-nál. Bár kicsit mintha szárítaná a hajam, ez csak hajsmosáskor érezhető, mivel mindig használok pakolást/balzsamot mellette.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 9.

GyJ

2020. június 3.

Évek óta használom ezt a sampont és számomra nagyon bevált. Elég gyorsan zsírosodik a hajam és időnként korpás is, emiatt próbáltam ki ezt a terméket. Soha nem használom önmagában, ami azt jelenti, hogy először megmosom ezzel a hajamat (csak a hajtöveket), a második mosáshoz pedig valamilyen tápláló, regeneráló sampont használok. Önmagában szerintem nagyon szárítaná a hajamat, de ilyen használat mellett én nagyon szeretem, egyedül ennél a samponnál érzem azt, hogy igazán megtisztítja a hajamat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 3.

Pumpkinpie

2020. február 5.

Nekem első használat után olyan puha és selymes lett a hajam mintha kivasalták volna. Nem küzdök korpával/gyors zsírosodással, csak azért vettem meg mert le volt áraza. De meglepett hogy mennyit javított a hajam állagán mert ruganyos lett. Más samponnal eddig ezt nem tapasztaltam úgy hogy 5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 5.

EloiseBlack

2020. február 2.

Ez és a Herbária Bojtorján samponja tette rendbe a hajam az Yves Rocher samponok után. Örülök, hogy létezik. Bár a szaga valami borzalom, de egy idő után megszokható.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 2.

kocsissarolta

2020. január 29.

Imádom, mindenféle sampont kipróbáltam már a gyorsan zsírosodó hajamra sikertelenül.
Viszont ez a sampon egy csoda számomra, 3 napja nem kellett hajat mosnom ilyen nagyon rég volt már.
Csak ajánlani tudom.
Tipp: 1x mosom, aztán öblítem, utána már csak a hajvégeket mosom újra és öblítem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 29.

Csak ajánlani tudom.

kncstnd

2020. január 28.

Nem minden mosásnál használom, de van olyan időszak, amikor csak ez a sampon segít, már a negyedik flakont vettem meg a héten. Sok terméket kipróbáltam, de eddig ez volt a leghatásosabb. Végre nem viszket a fejbőröm, a zsíros korpa is eltűnt, jól tisztít és a hajmosások közötti időt is ki tudja tolni nálam akár 3 napra is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 28.

tamm

2019. október 28.

Évek óta jó barátom. Nem oldja meg minden problémáját a hajamnak, de 3-4 napig bírom vele mosás nélkül, és a tapintása kellemes, tartása jobb lesz a hajamnak tőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 28.

Hidratálók: Propylene Glycol