Médea

Ár:   550 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   drogériák, Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szofi, Módosítva: 2011. augusztus 17.

Lelőhely:   drogériák, Tesco
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Zsíros

A B-vitaminnal dúsított növényi kivonat kén tartalma gátolja a korpaképződést, a hajzsírosodást és a kiváló tisztítás mellett nyugtatja a fejbőrt.

tamm

2019. október 28.

Évek óta jó barátom. Nem oldja meg minden problémáját a hajamnak, de 3-4 napig bírom vele mosás nélkül, és a tapintása kellemes, tartása jobb lesz a hajamnak tőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 28.

isabelle007

2019. október 8.

Hatása szuper, viszont förtelmes a szaga (idősnéni-illat), vállalhatatlan...Bocsánat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 8.

Aanyta

2019. szeptember 8.

Egyszer évekkel ezelőtt ki lett világosítva a hajam. Azóta hátul sebes a fejbőröm. Megvettem ezt a sampont és eltűnt az évek óta tartó problémám. Nekem bejön az illata, érződik is mosás után. Abszolút nyerő árban és hatékonyságban is. Többször vettem már.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 8.

Hecate

2019. augusztus 12.

Elhiszem, hogy nem mindenkinek használ, de egy férfi ismerősömnek csak ez az egy sampon, ami kedvező a zsíros hajára, meg az esetleges korpára és bizony olyan haja van, hogy hajreklámba elmehetne. Igaz a szuper hajat az édesapjától örökölte, de az, hogy nem ragacsosan zsírtól tocsogó, hanem egy selymes, rendezett csoda azt a sampon teszi neki. Ha egy ideig nem megy fodrászhoz, akkor is rendezett a sérója, csak hosszabb. És bár a termék összetevői nem szépek, az ára baráti és értékelem, hogy a gyártó magyar cég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 12.

EngelWhite

2019. március 24.

Korpásodás miatt próbáltam ki (pluszban zsíros is a hajam). A korpával kapcsolatban pozitív, egy-két hajmosás után eltüntette, viszont a hajam kiszáradt tőle. Leginkább a hajvégek sínylették meg a dolgot és nagyon nehezen sikerült visszaállítani egy normális állapotba.
A zsírosodással pedig semmit se tett... szóval erről ennyit. Megvettem, használtam, de még a fele se fogyott el. Repül a kukába vagy elajándékozom valaki olyannak, aki ki szeretné próbálni, de én még egyszer nem teszem a hajamra, az biztos.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 24.

annak29

2018. november 14.

Látom sokan lepontozták, de nekem ez vol az egyetlen sampon amivel ki tudtam húzni a 3 napot és még a 3.napon se volt annyira zsiros a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 14.

bettimezeskremes

2018. november 12.

Eloszor anyosomnal hasznaltam ezt a sampont es meglepoen selymes es puha lett tole a hajam, ezutan gondoltam, hogy kiprobalom es veszek egy tubussal. Csak a megvetel utan olvastam rola a sok negativ kommentet mint a hajkihullas es fejbor irritacio, ezert kicsit felve kezdtem el hasznalni, de ket honap utan se okoz problemat sot sikerult egy nappal kitolni a hajmosast. A parom is szerette elsore, viszont neki irritalja kicsit a fejboret, szoval nem minden tipusnak ajanlanam, de az en hosszu, hanarzsirosodo hajamra bevallt, emellett az ara is nagyon kedvezo.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 12.

Renus

2018. október 25.

Ma próbáltam ki, eddig nagyon jónak tűnik.
Nem viszket a fejbőröm, kellemes érzés hajat mosni vele.
Kíváncsi leszek a továbbiakban mit fog produkálni.

Update : Sajnos ez sem jó, zsíros a hajam és korpasodom, tovább keresgélek.
Azért megkapja a 3 csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 25.

Ma próbáltam ki, eddig nagyon jónak tűnik.
Nem viszket a fejbőröm, kellemes érzés hajat mosni vele.
Kíváncsi leszek a továbbiakban mit fog produkálni.

Update : Sajnos ez sem jó, zsíros a hajam és korpasodom, tovább keresgélek.
Azért megkapja a 3 csillagot.

Csutak

2018. október 13.

Őszintén megmondom, megijedtem az itteni véleményektől miután hazaérve rákerestem a vásárolt samponra. A mai napig nem mertem vele hajat mosni, de most muszáj volt, mert a rossmannostól ugyanúgy két napig tiszta és aztán korpás, viszket. Ettől viszont az első használat után könnyű, selymes és tiszta. Nincsenek zsíros részek sem. Úgyhogy további használatig négy csillag, utána meglátjuk. :)
UP: Második használat után rögtön élesben teszteltem, ugyanis csütörtökön az egész napot Debrecenben töltöttem, Glamour napoztam. Ma reggelre viszketett, korpás lett a fejbőröm és zsíros is. Lehet, hogy csak az izzadtságtól, nem tudom. (Nekem sajnos az izzadás részben idegi alapú is.) A hajvégeim viszont elég szárazak voltak. Három csillag a vége, szerintem egy második samponnal felváltva nem rossz használni, mert magában ez eléggé szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 13.

Naftalin

2018. június 13.

Isteni illat, tiszta haj...aztán egyszer csak nagy sebek és viszketés a fejbőrömön...jó ideig tartott, mire helyrejött. Nem szeretek negatív véleményeket írni, de ettől a sampontól mindenkit óva intenék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 13.

Hidratálók: Propylene Glycol