MediNatural

Ár:   4999 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: arizona07, Módosítva: 2020. június 4.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Intenzíven hidratál, kisimítja a finomvonalakat, szelídíti a ráncokat és egységessé varázsolja az arcbőröd kinézetét. Hatóanyagai a hialuronsav, Acmella kivonat, Q10 mellett a C-vitamin és az arcápolásban forradalmian új összetevő, a Niacinamide, más néven a B3 vitamin. Mindennapos használata segít az egészséges bőrkép megtartásában, illetve elérésében. A Niacinamide hatására halványulnak a foltok, és egységes színűvé válik az arcbőr. A bőrhibák, hegek is gyorsabban gyógyulnak. Textúrája könnyed, nem hagy zsíros vagy olajos érzetet. Könnyedén és azonnal felszívódik, így rögtön kifejti jótékony hatásait.

Ncsk

2020. szeptember 6.

Nekem tökéletesen bevált, mint a medinatural c vitaminos arckréme is. Annyira, hogy elcsábultam egy ki hélia d c vitaminos arckremre, amitől full pattanas lett a nyakam, gyorsan visszatértem ehhez es hamar rendbehozta a dolgot. Nagyon szeretem benne, hogy könnyen felszívódik és gyönyörű egységes arcképet ad. Pedig 44 évesen már úgy gondolom, vannak elvárásaim. 😊

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 6.

pacsalia

2020. szeptember 3.

Felvitel után picit csíp, de pár percen belül beissza a bőr és aztán szépen megnyugtatja a bőrömet... Pattanásokat első alkalommal egy éjszaka alatt fele méretűre vitte le. Én hiszek a ráncmegelőző hatásában is, rendszeres és hosszútávú használat mellett.. engem egyelőre meggyőzött (pattanásos, érzékeny, zsíros bőrre beválni látszik)
Majd jövök még hosszabb használat után frissítést írni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 3.

Majd jövök még hosszabb használat után frissítést írni.

Evelyne03

2020. június 24.

Nagyon vegyesek az érzéseim a krémmel kapcsolatban, praktikus a pumpás kiszerelése, könnyű állaga van, kellemes illata. Viszont nem találom a megfelelő krémet és azt sem tudom milyen a pontos bőrtípusom, milyen termékeket hasznalhatnék. Korábban kozmetikus azt mondta, hogy kombinált, korpás szeborreás, helyenként vízhiányos, viszont én napközben a T vonalban enyhén zsírosnak látom, orrom körül elég miteszeres. Arctisztítás után száraz, hamló. Fogalmam sincs hogy száraz vagy zsíros kombinált bőrre válasszak termékeket. Egyik este viszont iszonyatosan bevörösödtem a krémtől úgy hogy még másnap is lángolt a bőröm. Tettem egy kisérletet az elmúlt estéken nem történt újra meg, de el vagyok keseredve, hogy nem találok megfelelő terméket az arcomra :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 24.

natulcien

2020. június 15.

Ez a márka nekem hatalmas meglepetés és csoda öröm. 2. tubust használom és nagyon jó. A szérummal együtt használom este, és a c vitaminos krémével reggel. Nekem nagyon szimpi, hogy jó árú magyar termék, szerintem ár-érték arányban is nagyon jó, szóval. Ha valaki magyar kisvállalkozásokat szeretne támogatni nem kell kompromisszumot kötni ezzel a márkával. Ez a sárga krém nagyon jól felszívódik és komolyan érezni, hogy van benne hatóanyag. Nagyon elégedett vagyok vele. Az 50 ml napi 2x használva elfogyott 2 hónap alatt. A kiszerelés nagyon praktikus és ami extra király dolog, hogy a falkonon látszik mikor fogy ki a termék. Imádom. Egy pumpa egy adag,ez is kifejezetten szimpatikus, szóval tuti jön majd a 3. tubus is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 15.

arizona07

2020. június 7.

**UPDATE**

Igazából nem tudom mi történt, de megszűnt a durva ragacsosság. Persze picit zsíros érzetet hagy a bőrön, de ha rákenem reggel a mattító fényvédőmet meg a BB krémet, plusz púderezek picit, hát elég fain textúrát kapok. :) Tudjátok azt a természetesen matt, de hidratált effektust kapja meg a bőröm. Amúgy meg nagyon jól csillapítja és nyugtatja a bőrt, szóval felhúzom 5*-ra.

Pár hete használom reggel-este. Mivel kombinált-zsíros és egyben érzékeny a bőröm, így olyan hidratálókrémet kerestem, ami nem zsírosít, de segít a kialakuló ráncok megelőzésében, illetve a már meglévő hegeket is halványítani tudja. Fontos volt hogy ne legyen nehéz és ne okozzon plusz pattanást vagy mitesszert. Alapvetően előnyben részesítem a természetes összetevőjű termékeket, de fontos a hatóanyag is. Ez a krém megfelelően hidratálja az arcom, nem okoz allergiás reakciót viszont nekem picit ragacsos marad tőle a bőröm, még akkor is ha egy egész éjszakája van rá hogy beszívódjon. Emiatt a smink is könnyebben elcsúszik rajta, így nappalra a szemkörnyékre érdemes más hidratálót alkalmazni. Segít megnyugtatni a bőrt és hamarabb múlik a pirosság 1-1 mitesszer vagy pattanás után. Az illata nagyon visszafogott, kellemes, nekem kifejezetten tetszik, bár akár elhagyható is lehetne. Összességében nem rossz kis krém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 7.

**UPDATE**

Antioxidánsok: Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate, Ubiquinone
Hidratálók: Glycerin, Niacinamide, Propanediol, Betaine, Caprylyl Glycol, Sodium Hyaluronate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Niacinamide, Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate

A vadrózsa magjaiból nyert kivonat. Antioxidáns, hidratáló, regeneráló, bőrpuhító, gyulladáscsökkentő hatású halványsárga színű olaj, mely gazdag forrása a bőr számára előnyös zsírsavaknak (linolsav - 51%, linolénsav - 19% és olajsav - 20%).

A Spilanthes acmella, magyar nevén iskolavirág vagy ábécéfű kivonata. A Truthanaging azt írja, hogy az összetevőt a botox természetes alternnatívájnak tartják, mivel helyileg alkalmazva oldja az izomfeszültséget, ezáltal simítja a ráncokat.