MediNatural

Ár:   5499 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Glória Kedves, az összetevőket feltöltötte: CeCeDrake, Módosítva: 2020. november 26.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A Retinol az A-vitamin egyik fajtája elismerten az egyik leghatékonyabb anti-aging összetevő a ráncok elleni küzdelemben. Hosszútávon fokozza a bőr természetes megújulási folyamatát, csökkentve a finom vonalak és a ráncok láthatóságát. Az arcbőr napról napra simábbá, feszesebbé, tömörebbé válik a retinol hatására.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Schmetterling

2022. június 9.

Szereti a bőröm. Puhább, feszesebb a szérum használatától. Nem csíp, nem zsíros, nagyon hamar beszippantja a bőröm. Remélem hosszú távon hatásos lesz. Következőnek az erősebbet fogom megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. június 9.

felicitas

2022. február 4.

Elhasználtam egyet, de a végét már kidobtam, annyira nem csinált semmit. Nem voltak nagy elvárásaim, de konkrétan semmi nem látszott, hogy javított volna a bőröm amúgy jó állapotán. Lehet ott a baj, hogy alapjáraton egy problémám van a víz-zsírhianya és ebből adódó ráncocskák.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. február 4.

littleancsi

2021. november 7.

Körülbelül egy hónapja használom a terméket heti néhány alkalommal. Érzékeny, pirosodásra hajlamos a bőröm, de nem okoz irritációt. Azt vettem észre az elején, hogy piros, gyulladt pattanásokat okoz, de ezt niacinamide-dal gyorsan orvosolni szoktam. Nincsenek ráncaim, így ezzel kapcsolatos hatásáról nem tudok beszámolni, bízom benne, hogy megelőző hatása azért van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 7.

lollinymph

2021. szeptember 28.

Azt gondolom, hogy a retinollal, retinol/tretinoin tartalmú készítményekkel kapcsolatban nagyon sok tévedés él és ezért húznak le néhányan nagyon is hatásos termékeket (mint például ezt.) A retinol hosszú távú dolog, minél több ideje használjuk, annál látványosabb lesz a hatása a bőrünkön, és a "több időt" években, évtizedekben mérhetjük, nem hónapokban. Ezért is van az, hogy nem kezdenek el azonnal hatni a legtöbb esetben, akár hónapokig csak kis mértékben látszik az eredmény, sőt, az erősebb retinoloknál a bőr az úgynevezett "purging" fázisban látszólag sokkal érzékenyebb lehet, rosszabb állapoban lehet, mint előtte volt és van, akinél ez eltart hosszú hónapokig is akár.
De hosszú távon nagyon megéri szerintem és én ezt a szérumot azért választottam, mert viszonylag magas a retinol tartalma a nem receptre kapható retinolos készítmények között, mégis kíméletes formula. Fontos azért a fokozatosság, én először csak hetente egyszer használtam, majd négy naponta és hamarosan tervezem 3 napos gyakorisággal megpróbálni. Nagyon figyelek arra is, hogy alá-fölé kenjek hidratálót és nem kenem a szemem környékére sem és így nem okozott problémákat, hámlást, semmi ilyesmit, viszont kb. 2-3 hónapos használat után kezdem észrevenni, hogy a bőröm simább, hamvasabb, tisztább, egységesebb lesz, valahogy mintha ragyogna belülről.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 28.

Nini39

2021. augusztus 19.

Több, mint egy hónapja használom, és már látszik az eredmény. Gyorsan felszívódik, kellemes a használata. Peptides szemránckrémmel együtt szerintem nagyon ütős kombináció.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 19.

timke86

2021. augusztus 16.

Közel két hét használat után az arcom érezhetően üdébb, simább, puhább. Szeretem, amiért ilyen könnyű adagolni és gyorsan felszívódik a bőrömön. Nem hagy zsíros utóérzést, smink előtt kiváló alap! A Niacinamidos hidratáló arckrémmel kombinálva használom, számomra verhetetlen kombináció! Mindenkinek bátran ajánlom! :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 16.

kliszvi

2021. augusztus 13.

Sajnos olyan munkát végzek, ahol nem viselhetek sminket, így nagyon fontos a bőröm megfelelő ápolása. Már több retinol szérumot kipróbáltam, de látványos hatást csak ennél a terméknél tapasztaltam. A sötét karikákra való szérummal, a peptides szemránckrémmel és a hialuronsavas hidratálóval együtt használva karban tartja és ragyogóvá teszi az arcbőröm! Mindenkinek ajánlom kipróbálni!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 13.

Borcsy

2021. augusztus 9.

40+ lévén választottam ezt a retinol szérumot. Azt kell mondjam, hogy már az első 2 hét alatt csodát tett a vízhiányos, enyhén ráncos bőrömmel.
Nem irritál, azonnal beszívódik. Esténként viszem fel és reggelre szépen kisimul a bőröm. 2 hónapja használom és az apró ráncok eltűntek.
Nekem nagyon bevált. Szívből ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. augusztus 9.

Nekem nagyon bevált. Szívből ajánlom.

Irsa

2021. március 22.

Már kb egy hónapja használom, talán.. talán picikét simultak a ráncok, de a pattanások, bőrhibák csak fokozódtak, nem tudom, a szer tehet róla vagy sem, de szerintem az ilyen teljesen kémiai vegyületeknek az arcon történő alkalmalmazásával leállok egy ideig. Nem fogom újrarendelni. Miutén bekenem vele, tényleg pihe puha az arc, de reggelre nekeme kiszárad és foltokban hámlik, ami eddig nem volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 22.

Reddiamond

2021. március 8.

Megrendeltem. Hazavittem. Betettem a hűtőbe. Még nem járt le a szavatossága mielőtt elkezdtem volna használni, de valami gusztustalan formákba rendeződtek a benne lévő dolgok...mintha kukacok lebegtek volna egy folyadékban.... ilyen borzalmat még soha nem láttam, ami szépítő szerrel történt volna... nyilván a kukában landolt. Számora totál kidobott pénz. Ha lehetne mínusz csillagot adnék rá...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 8.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinol
Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Sodium PCA, Phospholipids, Sodium Hyaluronate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Retinol