MediNatural

Ár:   5499 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Glória Kedves, az összetevőket feltöltötte: CeCeDrake, Módosítva: 2020. november 26.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A Retinol az A-vitamin egyik fajtája elismerten az egyik leghatékonyabb anti-aging összetevő a ráncok elleni küzdelemben. Hosszútávon fokozza a bőr természetes megújulási folyamatát, csökkentve a finom vonalak és a ráncok láthatóságát. Az arcbőr napról napra simábbá, feszesebbé, tömörebbé válik a retinol hatására.

Nini39

2021. augusztus 19.

Több, mint egy hónapja használom, és már látszik az eredmény. Gyorsan felszívódik, kellemes a használata. Peptides szemránckrémmel együtt szerintem nagyon ütős kombináció.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 19.

timke86

2021. augusztus 16.

Közel két hét használat után az arcom érezhetően üdébb, simább, puhább. Szeretem, amiért ilyen könnyű adagolni és gyorsan felszívódik a bőrömön. Nem hagy zsíros utóérzést, smink előtt kiváló alap! A Niacinamidos hidratáló arckrémmel kombinálva használom, számomra verhetetlen kombináció! Mindenkinek bátran ajánlom! :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 16.

kliszvi

2021. augusztus 13.

Sajnos olyan munkát végzek, ahol nem viselhetek sminket, így nagyon fontos a bőröm megfelelő ápolása. Már több retinol szérumot kipróbáltam, de látványos hatást csak ennél a terméknél tapasztaltam. A sötét karikákra való szérummal, a peptides szemránckrémmel és a hialuronsavas hidratálóval együtt használva karban tartja és ragyogóvá teszi az arcbőröm! Mindenkinek ajánlom kipróbálni!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 13.

Borcsy

2021. augusztus 9.

40+ lévén választottam ezt a retinol szérumot. Azt kell mondjam, hogy már az első 2 hét alatt csodát tett a vízhiányos, enyhén ráncos bőrömmel.
Nem irritál, azonnal beszívódik. Esténként viszem fel és reggelre szépen kisimul a bőröm. 2 hónapja használom és az apró ráncok eltűntek.
Nekem nagyon bevált. Szívből ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. augusztus 9.

Nekem nagyon bevált. Szívből ajánlom.

Irsa

2021. március 22.

Már kb egy hónapja használom, talán.. talán picikét simultak a ráncok, de a pattanások, bőrhibák csak fokozódtak, nem tudom, a szer tehet róla vagy sem, de szerintem az ilyen teljesen kémiai vegyületeknek az arcon történő alkalmalmazásával leállok egy ideig. Nem fogom újrarendelni. Miutén bekenem vele, tényleg pihe puha az arc, de reggelre nekeme kiszárad és foltokban hámlik, ami eddig nem volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 22.

Reddiamond

2021. március 8.

Megrendeltem. Hazavittem. Betettem a hűtőbe. Még nem járt le a szavatossága mielőtt elkezdtem volna használni, de valami gusztustalan formákba rendeződtek a benne lévő dolgok...mintha kukacok lebegtek volna egy folyadékban.... ilyen borzalmat még soha nem láttam, ami szépítő szerrel történt volna... nyilván a kukában landolt. Számora totál kidobott pénz. Ha lehetne mínusz csillagot adnék rá...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 8.

eszterszekely

2021. március 5.

Update: Az üveg alján egy egészen kevés mennyiség maradt, azt ki is hajítottam minden szívfájdalom nélkül, mert időközben megérkezett a The Ordinary 5%-os retioidja. Szívesen javítottam volna a korábbi értékelésemen, mert szeretem a Medinatural termékeit, de ez pont annyit ért mintha vízzel kenegettem volna a bőröm. Nem, nem voltak illúzióim és túlzott elvárásaim, hogy majd minden ráncocskámat eltűnteti egy üveg. De SEMMIT sem csinált. És ez főleg a The Ordinary termékének használatával erősödött meg bennem. Amit 1 hete használok, de már felfrissítette a bőröm, valahogy sugárzóbb, tisztább, frissebb, puhább. Dolgozik a cucc. Én értem, hogy a Medinatural valami roppant kíméletes retinolt készített, de már az árulkodó jel, hogy maga a gyártó nyilatkozott arról, hogy nem szükséges fényvédő használata a termékük mellé. Hát valóban nem....
Talán csak azért nem volt feleslegesen kidobott pénz az ablakon, hogy volt valami bevezető a bőröm számára a retinol származékok világába, de még erről sem vagyok meggyőződve.

Nagyjából 2 hete használom. Gondoltam megvárom a véleményezéssel míg elfogy az üveg. De muszáj leírnom, hogy az amúgy szép állapotú bőrömön eddig csak rontott. Semmi újat nem vezettem be ezzel egyidejűleg, így nem tudom mi más okozhatná. Az is lehet, hogy ez az úgynevezett "purging".
Nyilván nem vártam ennyi idő alatt, hogy bármit is változtat a ráncaimon, de abban azért bíztam, hogy egységesíti a bőröm tónusát, ehelyett apró pattanások jelentek meg itt-ott amikre azóta nem volt példa, hogy jól átgondolt rétegzős rutint vezettem be. Meg valahogy egyenetlenebb a bőrfelszínem.
Irritálni egyáltalán nem irritált pedig minden este használom a kezdetektől. Illatát többen dicsérik pedig nincs is nekik, ami nem baj csak nem értem. Könnyű felvinni, teljesen beszívódik.

Jövök majd updatelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 5.

Jövök majd updatelni.

nikolettmolnar

2021. február 25.

40 leszek idén, kifejezetten jó a genetikám- ránc témában, mert kb. egy gramm sincs rajtam. A bőröm télen kifejezetten vízhiányos, nyáron kombinált, bár ahogy öregszem, nyáron is jobban igényli a hidratálást. A termék egy ÁLOM. Nem irritál, szuper a texturája, azonnal beszívódik a bőrömbe és a kis üvegcse nagyon sokáig elég. Minden este használom az arcomra és dekoltázsomra. Arctisztítás után mindig használok hidratáló sprayt / ásványvíz sprayt és utána viszem fel a retinolt, majd folytatom az éjszakai hidratálóval- jelenleg azonos márka C-vitaminos hidratálóját használom hozzá. Reggel ébredés után a bőröm olyan, mintha az összes sejtem egész éjjel ivott volna. Puha és extrán hidratáltnak feltöltöttnek érzem a bőrömet. NAGYON FONTOS, hogy a retinolnál szükség van fényvédelemre, így a nappali rutin részeként használok fényvédő krémet. A fényérzékenység miatt a retinol nálam az ősz, tél és kora tavasz széruma. Nyáron nem használom. Nem olcsó, de ár-érték arányban számomra megéri, hiszen hónapokra elegendő 1 kiszerelés. Vannak akciók, érdemes figyelni és akkorra időzíteni a vásárlást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 25.

zsabiw

2021. január 31.

Egy üveggel használtam el, heti 2-3 szor használtam. Semmi hatását nem éreztem, mondjuk nincs különösebb probléma a bőrömmel, az öregedésen kívül... ártani biztos nem ártott de nem is használt :- )

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 31.

ainatol

2021. január 2.

3 hónap alatt fogyott el a 30 ml, bőségesen használtam (kb. fél pipettányit) az arcomra minden este. Kentem a szememhez (néha bele is ment), meg a számhoz, egyáltalán nem csípett sehol. Nincs semmilyen illata, jól beszívódik, nincs ragacsos érzés.
De különösebb hatását sem tapasztaltam, se pattanásokra, se ráncokra, se bőrképre. Most áttérek egy másik fajta retinolra, aztán meglátom a különbséget.
Sajnos az üveget nekem se lehetett visszacsukni, mindig kitekeri magát a kupak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 2.

Sajnos az üveget nekem se lehetett visszacsukni, mindig kitekeri magát a kupak.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinol
Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Sodium PCA, Phospholipids, Sodium Hyaluronate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Retinol