Mediterraneo

Ár:   2150 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Myropolium   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bavarbivi, az összetevőket feltöltötte: Dorottya052119, Módosítva: 2013. május 20.

Lelőhely:   Myropolium
Kategória:   Testápolók

Krémes, gyorsan felszívódó testápoló, mely rugalmassá varázsolja és megfiatalítja a bőrt. Az organikus extraszűz olívaolaj és a jojobaolaj hidratáló és tápláló hatása lágy, selymes tapintást biztosít.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

altair

2016. április 19.

Finom illata van - szerintem nem férfias, inkább unisex. Pont jó az állaga, kellemesen hidratál nem csak kicsit és nem is túl zsíros. Átmeneti időben megfelelő :))

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 19.

Dorottya052119

2013. május 17.

2 napja vettem, mert elegem lett a sok mérgező testápolókból és most rászántam a pénztárcámat és vettem egy biot. Beírtam az összetevőket a testápolóról kiváncsi voltam mégis mit tartalmaz, mert olyan sokminden van ráírva, de így leelenőrizve is természetesnek mondható azért nincsenek benne olyan anyagok mint más testápolóba, így nyugodtan kenem magamra :D Az illata "zöld" :D kicsit férfias beutése van ennek a "zöld" illatnak, de nem érdekel :D nagyon könnyen kenhető tejes állagú, hamar beszívódik és valóban puha a bőr utána :) E között és az erboristica kókuszos ha és testápolo olaja közt gondolkodtam, de az üzletben (myropolium) kaptam mintát a kókuszosból és az nekem túl olajos volt, és pár perc kellett neki ahhoz a h felszívodjon ezért esett erre a választás, de nem bántam meg :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 17.

illatvarázs*

2013. január 10.

Nagyon kellemes, könnyű textúrájú testápoló. Nyáron és tavasszal jobban szeretem, amikor nem annyira száraz a bőröm, de télen is egyszer-egyszer jó szolgálatot tesz. Tejes állagú, de azért elég gazdag, tápláló, nem vizes. Az illata kellemes, friss.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. január 10.

Antioxidánsok: Tocopherol

A triglicerol és a sztearinsav észtere. Bőrkondicionáló, bőrpuhító (emolliens), emulgálószer, nagyobb mennyiségben pedig felületaktív anyag.