Mel Merio

Ár:   350 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szepjulia, Módosítva: 2018. március 19.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Dezodorok

Egy könnyű és virágos illat, mely édes gyümölcsök és finom rózsa keveréke.

Csibecsont

2015. október 5.

Olyan 325 forintért vehettem, és iszonyat fincsi illata van :) Ha valaki szokott venni Hello Kitty cukorkát, na nekem olyan :D Tartósságáról még nem tudok nyilatkozni, nagyon nem is szeretnék igazából, ilyen árkategóriánál nincsenek olyan elvárásaim hogy bírjon ki egy egész izzasztó napot, de szerintem ezekre a köztes időkre megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 5.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol