Mel Merio

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Scatty, Módosítva: 2018. március 19.

Lelőhely:   Rossmann

boszilvi

2016. július 28.

Nem mostanában vettem, igazából csak megvettem, "ennyiért nekem ez kell" alapon. Csak ide-oda rakosgattam, ki sem próbáltam, gondoltam elajándékozom. Aztán este kolbászoltam a Fragranticán és valamiért beugrott, hogy van nekem egy ilyenem. Ott olvastam, hogy Alien hasonmás. Ugrottam is rá a sajátomra egyből. És tényleg hasonlítanak. Az Alien-ből jelenleg még csak egy 5 milis mintám van, azt nem akarom arra pazarolni, hogy éjszaka egy olcsó lötyikével hasonlítgassam. De tényleg hasonlítanak. Még csak 1 órája fújtam magamra, az biztos, hogy rajtam édesebb,nem is olyan intenzív és a tartósságuk sem egy kategória, de hát van némi árkülönbség a kettő között (kb. tízszeres). :D
Ár-érték arányt figyelembe véve mindenképp ötcsillagos. De ha az eredeti ötöt kapott, akkor ő csak négyest.

Frissítés következik! A tegnapi próbába belealudtam. Szerencsémre. Most délután teszteltem, jelentem még mindig tart. Sajnos. Konkrétan fáj tőle a fejem, annyira édes. Folytogató, cukormérgezést okoz.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 28.

Myrtle

2016. július 28.

Valóban van benne valami Alien-szerű, de ezt az élient beleültették egy nagy kondér vattacukorba, és a biztonság kedvéért nyakon öntötték egy kis málnaszörppel. Rajtam annyira édes, hogy attól tartok, üldözőbe vesz a főváros összes darazsa, ha még egyszer magamra fújom. A tartóssága (sajnos) kegyetlenül hosszú, alapos fürdés után is ott kiabál a bőrömön. Ha valaki erre jár, szabadítson meg tőle. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 28.

Scatty

2015. június 10.

Megláttam, és muszáj volt megvennem, bár lutri volt, mert nem volt kirakva teszter a boltban, de szerencsére tetszik az illata, elég tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 10.

Hidratálók: Propylene Glycol

Részletesebb információ a smartskincare-en.