Mel Merio

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Jucuss, Módosítva: 2018. március 19.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Dezodorok

riaraven

2015. március 1.

Egyszer próbáltam, de tetszett az illata

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 1.

Egyszer próbáltam, de tetszett az illata

kfruzsi

2014. július 1.

Nagyon szeretem, évek óta használom. Finom az illata, olcsó és szinte egész nap érezni! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 1.

Bagett

2014. május 6.

Imádom!! A másik két társával együtt. Nekem nagyon bevált.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. május 6.

Imádom!! A másik két társával együtt. Nekem nagyon bevált.

Shennny

2014. április 5.

Imádom! Alumínium mentes, nem égeti a bőröm! :D Legjobb deó jó illattal. Azt hogy ne izzadjon meg nevárja sneki egy spraytől, az izzadás természetes folyamat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 5.

Dorka93

2013. augusztus 27.

Akciósan vettem így 230 Ft körül fizettem érte. Nem tartom rossznak ennyi pénzért, nekem erős az illata. Aki nem használ mellette parfümöt úgy szerintem nem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 27.

Ms.Cat

2013. augusztus 5.

Nem rossz.. Az illata egy picit erős és nem is véd annyira, de ennyi pénzért.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 5.

Nem rossz.. Az illata egy picit erős és nem is véd annyira, de ennyi pénzért.

Jelizz

2013. július 29.

szeretem<3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 29.

szeretem<3

Vicus

2013. június 9.

Olcsó, jó az illata, de a dezodoráló hatása egy nagy nulla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 9.

Olcsó, jó az illata, de a dezodoráló hatása egy nagy nulla.

heno

2013. március 6.

Nekem a kék színű vált be, azt imádom, de ha ez is ugyanolyan jó, akkor nem lehet belőle baj...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. március 6.

Jucuss

2013. január 21.

Még régebben használtam, 1-2 éve. Egynek elment.. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. január 21.

Még régebben használtam, 1-2 éve. Egynek elment.. :)

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate