Mel Merio

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2014. november 1.

Lelőhely:   Rossmann

Gondtalan. Finom. Csábító. Akár egy hatalmas menyasszonyi csokor, úgy tölti meg a levegőt a Romantic Girl az elegáns fehér virágos jegyeivel. Örvénylésében a gyöngyvirág és az érzéki rózsa valóságos illattengere bontakozik ki, melyet leheletnyi lime koronáz meg.

Virágos-friss illat.

edi01

2017. augusztus 7.

Ajandekba kaptam. Nem rossz. Az uvegcseje szep.. Az illata szamomra pacsuli. Az elfuszerezettsege mellett mucitrom illatu....Nem jo. Kulso miatt 2

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 7.

lia007

2016. május 4.

Eddig két parfüm volt amit valóban saját illatomnak éreztem az egyik ez volt és ahogy a kommentekben is olvastam a tom tailor body talkjához hasonló ez az illat.. hát az volt a másik kedvencem. Nagyon érzékeny vagyok rá, hogy új illatot keressek... de sajnos előbb utóbb minden kedvencemnek befejezik a gyártását. nagyon szeretnék ezekhez hasonló illatot találni. Imádom ezt az illatot. Tényleg nem volt valami tartós, de az illata mindenért kárpótolt..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 4.

Mirabella95

2016. március 5.

Nagyon imádtam ezt a parfümöt, szomorú voltam, mikor kivonták a forgalomból. :(
Tartós is volt, sokan dicsérték, ha ezzel fújtam magam. Az ára pedig egyszerűen mesébe illő volt. Azóta ilyen virágos illatokat kerestem, mert helyettesíteni akartam valamivel. De ezt nem lehet. Így más vizek felé eveztem, és az Ultra Sexy-t találtam magamnak. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 5.

Nagyon imádtam ezt a parfümöt, szomorú voltam, mikor kivonták a forgalomból. :(

7ot

2015. november 19.

Egy időben nagyon szerettem. Kis hétköznapi, fújkálós illat. Az ára pedig nevetségesen olcsó volt. Még egy fél üveggel van a nagyobbik kiszerelésből; sajnálom, hogy már nem lehet kapni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 19.

charlotte123

2015. július 7.

Egyik kedvencem.Nagyon sajnálom,hogy már nem lehet kapni. Kellemes illata volt és nagyon sokáig megmaradt az illata a bőrön. Az ára pedig nevetséges volt. Nem is értem miért szüntették meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 7.

Lotheg

2014. április 3.

Annyi jót olvastam ezekről az illatokról, hogy végül csak megszaglásztam őket, és nem rosszak, elsőre a magic girl jött be és félve szaglásztam a többit, ezt meg végképp ez maradt utoljára.... Fránya előítéletek, mert azt hittem, hogy ez valami rózsaszín cukor illat ami ki nem állhatok, a magicben fedeztem fel egy kis puma red-es dolgot, de a magic édesebb, ez sokkal jobban hasonlít a redre... Nem rossz, de azt hiszem a red jobb, és nem valami eredeti illat, így hiába olcsó (mert bevallom ezért szaglásztam meg... hogy hátha jó áron finom illatot kapok ...nem rossz, valószínű ha ajándékba kapnám elfújogatnám. És a puma redet is igazából az emlékek miatt szeretem, de az azért ténylegesen jobb. Felejthető illat, de legalább nem mondom rá hogy rossz, ez is nagy szó ;) egy erős 3-ast kap tőlem, ár-árták arány miatt és mert azért nem rossz illat, de hát azért nem is valami szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 3.

onessin

2014. március 30.

kiszúrtam itt egy véleményben, hogy hasonlít ez az illat a Tom Tailor Bodytalkra, ezért tegnap berohantam egy Rossmannba, és a kis verzióját magamévá tettem (épp akciós volt 399 Ft-ért). És akkor a véleményem: azóta használtam aznap és ma is, az illat valóban 95%-ban hasonlít a Tom Tailorra, de egy picit talán citrusosabb, de nem számottevően. Aki azt szerette, annak ez jó alternatíva lehet! Sajnos az én párologtatásom nem az igazi, semmi nem marad meg rajtam sokáig, így ez sem, kb. fél napot bírt ki, pedig elég sokat fújtam, utána teljesen elmúlt az illata :( ennek nem örülök, de azért ha elfogy a miniparfüm, megveszem az 1600Ft-os 50 ml-s verziót is, ha másért nem, nosztalgiázás végett:) És még egy apróság, nekem a Tom Tailornál is érezhető volt pici alkoholos utóillat, ezt ennél is erősen érzem! A tartósság miatt négy csillag, de azért örülök ennek a terméknek:!

update: azóta eltört használat nélkül a miniverzió, senkinek nem ajánlom, mert folyik és törékeny (szőnyegre esett le csak...) De megvettem a nagyobbat is, viszont a tartóssága sajnos nem az igazi, kb 3-4 órán át érzem csak, így még egy csillagot levonok :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 30.

Móni@nya

2014. január 8.

Több éve vettem az első apró üveggel, hirtelen felindulásból, kipróbálásra. Erre éppen megfelelő a kiszerelése és az ára is.
Már a fiam is kinőtt a tini korból, de nem szeretem a nehéz illatokat, amiket 30-35 évvel ezelőtt éreztem a néniken. Nem tudom miért kellene ezeket viselnem. Az allergiám tőlem is erősebben tiltakozik.
Ez egy kimondottan nyári, könnyű illat. A bőrömön pedig még kellemesebb. És ha ezt hölgyek is megállapítják, akkor tényleg nem lehet rossz. Keveset használok belőle, 1x frissítek, így kibírja az egész napot. Nem húzok magam után tömény illatfelhőt, csak az élvezheti akit közelebb engedek magamhoz. :)
Az első vásárlás óta megvásároltam a nagy üveges verziót a pipere polcra, és már a sokadik apró üveget hordom mint beépített kelléket a táskámban.
Kimondottan csinosnak találom mindkét kiszerelést, a kicsi ráadásul újra tölthető, újra hasznosítható! Feltöltöttem alkohollal, néhány pumpálással fertőtlenítem a munkahelyi klaviatúrát, és a környezetem is elégedett az enyhe édeskés illattal ami az üvegből nekik jut. De tettem már bele kézfertőtlenítőt és hajápolót is. Érdemes megőrizni az üvegét!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. január 8.

Jelizz

2014. január 1.

szeretem!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 1.

szeretem!!!!

jetroh

2013. december 10.

Ez az Amor amor tökéletes utánzata...Nálam 5*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 10.

Ez az Amor amor tökéletes utánzata...Nálam 5*

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Citral, Coumarin, Geraniol, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Citronellol, D-Limonene
Színezékek: Amaranth