Mellis

Ár:   3110 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   125 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Saunablvd, Módosítva: 2016. július 5.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrtípus:   Száraz

Tisztítja, táplálja és megnyugtatja a bőrt. A fenyőkátrány hagyományos finn gyógyhatású anyag, főként bőrápolásban, a száraz bőrre használták, emellett enyhe antibakteriális hatása is van. A kátrány, a réti legyezőfű és a méz csillapítja a viszketést, bőrirritációt, az izom és ízületi fájdalmakat. Segíti az izmok regenerálódását sportolás után. A krém állagnak köszönhetően használat közben nem folyik le a bőrről és a szaunapadról is könnyen lemosható. A Mellis szaunamézkrémek minősített természetes kozmetikumok, parabén-, szulfát-, petrokémiai anyag (mint paraffinolaj, ásványi olajok), PEG-, parfüm- és tartósítószer-mentesek. Csak természetes anyagokat tartalmaznak a tiszta finn természetből.

Használat szaunában: könnyed mozdulatokkal masszírozza bőrébe a krémet, amikor már bőre felmelegedett és a pórusok megnyíltak. Hagyja hatni, majd szaunázás után mossa le vízzel. A tartósabb hatás érdekében a lemosáskor tusfürdő használata nem ajánlott.

Hidratálók: Honey, Glycerin