MeMeMe

Ár:   3130 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: adri97323, Módosítva: 2013. április 18.

Applikátoros korrektor természetes színekben, nagyon világos porcelán árnyalatban is. Egész nap a helyén marad, szépen megvilágítja a bőrt, de matt felületet biztosít. A piros, barna, sötétebb foltokat elfedi, halványítja.

alexandra326

2019. április 22.

Nem túl sűrű, folyékonyabb állagú, ebből kifolyólag nem túl drasztikus a fedése, de szépen világosítja a szem alatti területet. Nem ül bele a ráncokba, nekem nem bírja estig, de azért szépen a helyén marad. Azért nem öt csillag, mert azért nem tökéletes és biztosan van jobb. Most fog elfogyni, de szerintem újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 22.

youdith

2017. december 21.

Krémes, nem ül bele a ráncokba, nem szárít ki, csillogás nélkül szépen visszaveri a fényt, nem irritál, természetes hatása van. Nekem nagyon fehér a bőröm és a legvilágosabb túl fehér, kicsit természetellenes, a második legvilágosabbnak viszont sokkal természetesebb színe van a bőrön, én azt ajánlom, az is világosít. Sötét karikákra, foltokra ez kevés, de aki csak a fáradtságot akarja eltüntetni, kiemelni és nem akar vakolatot, annak tökéletes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 21.

Sunnyvagyok

2016. április 29.

Nekem a 05 Beige ármyalat van meg belőle, amit hosszas kutakodás után sikerült megtalálnom!
Életem egyik legjobb korrektora!! :)
Nagyon szépen el tudok vele fedni minden apró bőrhibát! Szem alatti karikákat is nyom nélkül eltünteti, nem ül bele a ráncokba órákkal később sem!
Egy transzparens púderrel szoktam fixálni, így tényleg egész nap a helyén marad!
Nálam 5* :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 29.

Életem egyik legjobb korrektora!! :)
Nálam 5* :)

gilmorelany

2015. április 4.

Még ismerkedő fázisban vagyunk, nekem a legvilágosabb van, hogy egy kicsit highlighterként is tudjam használni. Kevés is elég belőle, mert nekem valamiért kicsit nehéz eldolgozni.
Nincs sok ráncom, de nem vettem észre, hogy eltüntetné azokat, ill. érdekes módon a bal szemem alatt, a járomcsont felett van egy kb. 1 centi sötét folt féleség; reméltem, ezzel sikerül eltakarni, de annyira nem fed jól, camouflag-zsal keverve már jobb a szitu.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 4.

mgina007

2015. január 4.

A legjobb korrektor, amit szem alatti karikákra eddig próbáltam. Szépen fed, könnyű vele dolgozni, nem ül meg a ráncokban. Ráadásul sokáig elég, nekem fél évet kibírt úgy, hogy minden nap használtam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 4.

martinkitty

2014. december 26.

Nagyon nehéz érett bőrre a szem alatti karikákra megoldást találni. A camouflage korrektorok nem jók a szem alá a karikákra, nem terülnek szét, még jobban szárítják a bőrt, nem lesz szép sehogy ez a terület pl. a catrice korrektorral. A szem alá mememe kell, mert krémes, ezért szép felszínt ad. Nekem beige van, nagyon szép szín és jól fed. Ez a korrektor tényleg jobb, mint a többi. Érett bőrre kötelező. Nem ül bele a ráncokba, mint sok más korrektor.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 26.

fahej90

2013. december 8.

Én is a legvilágosabbat vettem, nekem azért elég fehér, de szemem alá kis púderrel bevált. Nem ül bele a ráncokba, és nincs is ragacsos érzete. Pattanásra annyira nem vált be, picit mintha púderesnek látszana rajta, és van jobb fedésű korrektorom, így pattansára nem használom.
Az illata édeskés, nekem kicsit túl erős, de egy 5 perc után már nem is érezni. Szem alatt szépen a helyén marad 8 órát is (fixálás nélkül még nem volt rajtam,de szerintem anélkül is jól megtapad a bőrön) és nem is szárítja ki. Mivel amit ígér azt betartja,megkapja z 5 csillagot (amennyiben a piros folt nem egy csúnya ragyát jelent :) )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 8.

Sminkakademia

2013. november 13.

Nagyon tartós, teljesen beleolvad a bőrbe a színe. Én a szemhéjamra is ezt tettem és a porfesték egész nap ott maradt. a szemem alatt is nagyon szép, egyáltalán nem szárít, nem morzsolódik le vagy ilyesmi. Elég nagy kiszerelés, de nagyon keveset kell belőle feltenni, szépen eloszlik a bőrön és nagyon takar. Nem tettem még rá soha púder, így is jól fixálódik. Nekem nagyon kellemes az illata is. Amióta megvettem észrevettem, hogy mindig ehez nyúlok :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 13.

rekag

2013. november 8.

Én is a legvilágosabbat vettem, kicsit meg is ijedtem amikor megérkezett, hogy nagyon fehér lesz, de szerencsére szépen beolvad a bőrbe. A szemem alatt nálam nagyon bevált, nem szárit, nem ül bele a ráncokba, nagyon szépen egységesit, elfedi a karikákat. Én már 2 hónapja napi szinten használom és még alig fogyott, úgyhogy nagyon kiadós. Én speciel jobban szeretem ezt az aplikátoros megoldást, mint a csavaros ecsetest. Akár ujjal is jól eldolgozható, bár én inkább a lapos alappozóecsetemmel szokatm. Én le szoktam fixálni, már megszokásból is, de fixálás nélkül is biztosan nagyon tartós, mert nálam meg sem moccan a nap végéig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 8.

Bella_Vita89

2013. április 18.

Mérsékelten drága, de nagyon-nagyon jó! A színe is tökéletes (porcelaint vettem). Jól tapad, de mégsem olyan maszkos és ragacsos. Vettem már drágábbat és olcsóbbat is, de ez most nagyon bevált. Elég kiadós, mert 8 ml és csak egy pötty kell belőle, szépen elterül. Én nem szeretem lefixálni, de ha lefixálnám biztos tovább tartana. Egyébként egy teljes bulizós éjszakát kibírt fixálás nélkül.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 18.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Szilikon féle, melynek elsődleges célja az összecsomósodás megakadályozása.