Memo Paris

Ár:   68 800 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Tarzicia, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. augusztus 24.

Ár:   68 800 Ft

Kiadás éve: 2017.

Illatjegyek: bergamott, citrom, zöld tea, jázmin, írisz, sáfrány, pézsma, tölgymoha, bőr

Rhodesian Ridgeback

2020. augusztus 13.

Korábban soha nem gondoltam volna, hogy az istállónak is lehet szexi a szaga. Ez ez kiváló bőrös, nyári illat. Szerintem ritkaságnak számít, mivel a bőrös parfümök nem igazán bírják a hőséget. Ez annál inkább. Csak illatmintát vettem belőle és az első szaglás után rögtön magamra locsoltam az összeset, annyira megtetszett. A parfüm üvege egyébként rendkívül szép, ízléses. Ha jobban telne rá, biztos, hogy beszerezném.
A leszáradás utáni illata szerintem a legszebb. Olyan, mint egy frissen készült tea valami pézsmával átitatott, bőrös edényben. Szerintem inkább férfi illat, de nőkön is el tudom képzelni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 13.

Qwerty

2020. július 12.

Bőr. Ilyen szagot bőrdíszműves üzletében lehet érezni, ha minőségi anyagból dolgozik. Egy vastag, nyikorgós bőrkabát szaga. Aztán a rosszabb pillanatokban frissen gyártott műbőr orrfacsaró szintetikus bűze. Napon hagyott autóban műbőrkárpit szaga.
Később szelídül, virágosabb könnyedebb, teás illat lesz, de a bőrös jellege végig uralkodó marad. A leszáradása már számomra is (el)viselhető illat. Igazából nem tudom kinek állna jól... egy szelíd motoros, sok arcszőrzettel? Egy könyvmoly, vaskos fa bútorokkal, poros szőnyegekkel, pipadohány szagával? Egy bakancsos, bőrkabátos negyvenes nő, rövid őszülő hajjal és már nem viselt piercingekkel? Esetleg egy elegáns idősebb férfi?
Bárki is, erős karakter kell legyen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 12.

Bárki is, erős karakter kell legyen.

stylo

2020. július 1.

Uh.... Lovarda szaga van. Azott szena, izzadt lovak, a nyereg szaga, ilyenek. Nincs bajom a lovakkal, birom oket, de talpig ebben a szagban beburkolozva, vajon mifele benyomast kelhetnek... Ha egy ferfin ereznem, felkapnam a fejem, mert nem egy hetkoznapi illat, az tuti. Talan a fantaziam is beindulna, ha volna melle egy kiformalt test. Ha non ereznem, azt hinnem, nem volt ideje furdeni. Mondjuk ugy 1 hete mar. Kivancsi volnek, kik azok, akiknek van hozza batorsaguk, hogy viseljek. Igazi pszichologiai korutazas lehet egy meno parfumeriaban dolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 1.

auberginecat

2020. március 24.

Szerintem inkább férfias illat, mint nőies, de lehet, hogy azért gondolom így, mert egy számomra valaha fontos ember illatát vélem benne felfedezni. És talán ha egy leheletnyivel kevesebb bőr jutott volna bele, akkor nem érezném ennyire maszkulinnak. Mindazonáltal egy csodás, finoman kimunkált, időtálló darab, akinek igazán jól áll, az tarol vele. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 24.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Linalool, Hydroxycitronellal, Citronellol, Citral, 4-Tert-Butyldihydrocinnamaldehyde, Benzyl Benzoate, Geraniol, Isoeugenol, Eugenol, Benzyl Alcohol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol