Memo Paris

Ár:   59 900 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Tarzicia, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. augusztus 24.

Ár:   59 900 Ft

Kiadás éve: 2011.

Illatjegyek: narancsvirág, bergamot, grenadine, jázmin, heliotrop, tonkabab, vanília, fás jegyek, pézsma

Memo Paris Granada gyári fújós minta
Ár: 1100 Ft+p , Eladó: Jusztina
Állapot: 2/1 ml, Helyszín: Pannonhalma , fizetés: Banki átutalás, posta

Fanika

2020. június 10.

Nagyon szép édes, mézes, fehér virágos illat. Nekem leginkább a Montale Jasmin fulljára hasonlít, bár ez kevésbé szúrós. Különleges alkalmakra kiváló!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. június 10.

szeliger

2020. június 7.

Nemigen tudok hozzátenni Tarzicia minden részletre kiterjedő véleményéhez. Én is hordható, nőies illatnak találtam, rajtam melegebb időben is működik. Hiányzik belőle ugyanakkor az a plusz, amiért parfümöt fújok magamra. Kedves, kellemes illat, de nem érzem különösnek magam tőle, nem ad hozzám semmit. Azt hittem, hogy majd az Alhambra hangulatából hoz valamit, de még azt sem. Nekem nagyon hiányzik belőle a rózsa, a kert ugyanis tele van rózsával, sokkal inkább, mint jázminnal.
Minek is hordanám, ha egyszer annyi izgalmasabb illat van nála?!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 7.

Minek is hordanám, ha egyszer annyi izgalmasabb illat van nála?!

Tarzicia

2020. március 12.

Tipikus édes, nőies illat. Ügyesen egyensúlyoz a kellemes édesség és a tömény sziruposság vékony határmezsgyéjén. Nem nehéz, pihe-puha, úgy öleli körbe viselőjét, mint egy vastag meleg kötöttpulcsi, én kizárólag őszi-téli illatnak tudom elképzelni. Nagyrészt jázmin, némi narancsvirággal, itt nem szúrós, nem harsány, a heliotróp kellemes púderességet ad hozzá, de még nem fojtogató, a tonka+vanília+fás jegyek pedig mint triumvirátus adják meg a stabil alapot. Édes virágosnak indul az illat, de én egy fél óra múlva már a gourmand fiókba tenném be, annyira felerősödik benne a vanília.
Talán az Amouage Lilac Love hasonló hangulatú, csak az különlegesebb és sokkal jobb minőségű.
3 csillagot adok, mert elismerem, hogy szép illat, de igazából csak hűvös időben működhet, és mivel nincs benne semmi különleges, szerintem hamar rá lehet unni. Az már más kérdés, hogy amúgy sem az én világom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. március 12.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Geraniol, D-Limonene, Coumarin, Linalool, Benzyl Benzoate, Isoeugenol, Benzyl Alcohol, Citral, Amyl Cinnamal, Eugenol, Farnesol, Citronellol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.