Memo Paris

Ár:   59 900 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Tarzicia, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. szeptember 1.

Ár:   59 900 Ft

Kiadás éve: 2007.

Illatjegyek: rózsa, kókusz, orchidea, pacsuli, vanília, jázmin, labdanum, dohány, fás jegyek, tömjén

Niche illatminták 1.
Ár: Lásd a leírásban , Eladó: Tarzicia
Állapot: Próbált, Helyszín: --, fizetés: Utalás után kizárólag Foxpost
Memo Paris Lalibela 10 ml
Ár: 8600 postával , Eladó: Emli70
Állapot: 10 ml frissen fújva , Helyszín: --, fizetés: Banki utalás, postán maradó.

Emli70

2020. június 26.

Azt hiszem őt kerestem, és rátaláltam.
Ezt a parfümöt nekem készítették. 🙂
Első talalkozásunktól csodálom, rögtön szerelem lett. Legalább fél éve kóstolgatom, kíváncsi voltam, hogy a hidegebb időjárás után a tavaszi és nyári melegben milyen lesz rajtam. De már tudom, hogy tökéletes és hogy kell.
Amikor őt fújom, tényleg olyan, mint amikor egy fárasztó, nehéz nap után hazaérsz a kis kuckódba. Kényelem, melegség, biztonság, szeretet jár át. Az a teljes nyugalom és boldogság érzése.
Próba nélkül nem javaslom megvenni, főleg így olvasva a véleményeket.
A lentebb írt parfümök közül egyikre sem hasonlít, legalábbis rajtam abszolút nem. Egyedi. Pedig a Narciso Rodriguez Narciso parfümből csak ezért vettem egy kis mennyiséget, hogy teszteljem, mert bíztam benne, hogy egy kedvezőbb árfekvésű alternatívát találok. De az rajtam olyan, mint a krétapor, szúr, sajnos nem vált be.
Ez a Lali egy vaníliás, orchideás, rózsás csoda. Gyönyörűen összemosódnak benne a jegyek. Az erős dohányos és tömjénes illatokat nem szeretem, szerencsére itt csak valahol a háttérben muzsikál. A jázmint és a pacsulit viszont imádom, szerintem így teljes ez a parfüm, és számomra a kókusz a bónusz. Első perctől élvezem, nincs olyan fázis ami zavarna. Környezetemben is szeretik, inkább erősen közepes tartósságúnak mondanám, bár ruhán még másnap is érezni.
Állandó darab lesz nálam, mindig érezni akarom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 26.

Azt hiszem őt kerestem, és rátaláltam.
Ezt a parfümöt nekem készítették. 🙂
Próba nélkül nem javaslom megvenni, főleg így olvasva a véleményeket.
Állandó darab lesz nálam, mindig érezni akarom.

stylo

2020. május 25.

Kremes, edes, puderes. Nagy hatosugaru, fullaszto illat, tolakodo, geil. Egy ido mulva megjelenik benne a bor, amitol lesz egy kis erzekisege, es kezd borkozelive valni. Van benne viszont valami banto, kicsit animalis jegy, ami miatt legszivesebben lemosnam. Aztan megsavanyodik, es indulok zuhanyozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 25.

Parfuwoman

2020. április 27.

Up: Tartós ez, még másnap reggel is megcsapott az illata :)

Én teljesen mással vonnék párhuzamot ; nekem ez az illat Narciso Rodriguez Narciso edp-jének 99%-os hasonmása. A Lalibela korábban született,de gondolom nem szándékos a hasonlóság.
Nem csak én érzem így ,Fragin többen írták a Narciso párhuzamot.
Az illat maga szép,krémes,picit édes ,leheletnyit kesernyés . Nem nagyon tudnám illatjegyekre bontani,olyan szépen összesimulnak az egyes összetevők .Bájos,romantikus illat,25 fok felett nem,de szinte egész évben el tudom képzelni . Van benne valami mélység,komolyság,így nem egy csajos ,szeleburdi illat.
Ha jól emlékszem, egy etióp templomról kapta a nevét,ami egyébként illik is hozzá. Van benne valami a száraz,poros,afrikai ,fülledt levegőből. De szeretnék egyszer eljutni oda💞!
Addig is,Lalibela kap egy 4*-t,mert jó érzés volt viselni ebben a nehéz időszakban.
Egyébként 3* lenne,mert a Tartóssága kb 3 óra ,szóval csapnivaló ,a kis Nerolis mintám 1 nap alatt el is fogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. április 27.

Up: Tartós ez, még másnap reggel is megcsapott az illata :)

Nem csak én érzem így ,Fragin többen írták a Narciso párhuzamot.

auberginecat

2020. március 24.

Na a Lali-Béla. :D Sajnos képtelen vagyok komolyan hozzáállni a dologhoz, csak az jár a fejemben, hogy Lalinak és Bélának hívják ezt a parfömüt - tudom, rém infantilis vagyok. :) De hogy valami használhatót is mondjak; nekem hajszál különbséggel, de tiszta Marly Delina, aki azt szereti, ezt is fogja, akinek - mint nekem - az már a túl édes kategória, annak valószínűleg ez is az lesz. Túl sok a vanília az én ízlésemhez, a kókuszból meg nem érzek semmit, pedig amiatt lettem rá kíváncsi. Minőségi, édes illat, biztosan nagy rajongótábora van/lesz, de számomra eléggé semmitmondó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 24.

Tarzicia

2020. február 17.

Ígéretes, érdekes kezdés rózsával, pacsulival, kókusszal, az egészet valami enyhén alkoholos, balzsamos aura veszi körül. Ez hamar eltűnik, és ami marad belőle, az kb. Tom Ford Velvet Orchid-jára hajaz. Érezhető, hogy szépen megkomponált, telt illat, rengeteg mindenből áll össze, de ezekből csak kevés dolog érhető tetten. Én többre, másra számítottam. Hamar kiderült, hogy ez rajtam csak vanília lesz, valami halvány virágos fuvallattal és ha nagyon koncentrálok, némi pacsulival. Füstösség semmi, se dohány, se tömjén. Inkább tubarózsát érzek, de ez biztos csak érzéki csalódás a jázmin miatt. Olyan jellegű illatokra emlékeztet, mint Petit Fracas, Douglas Hannant, L'interdit, Splendida Tubereuse Mystique. Amikor a vanília végleg átveszi a hatalmat, még Tom Ford Vanille Fatale is bevillan, de itt a vanília azért kevésbé tömény és lehengerlő. Mindegyik említett parfümnél amúgy sokkal jobb minőségű, kifinomultabb, krémesebb és édesebb illatot kell elképzelni. Kiegyensúlyozott hangulatú, elegáns, nem az infantilis módon édes vonal. Nagyon erős a hatósugara, vigyázni kell az adagolással.
Sok szépet és jót el lehet mondani róla, de hármasnál én mégse tudok neki jobbat adni. Egyrészt nem az én ízlésem, nem vagyok egy vanilia-rajongó, és nekem ez már a borzasztóan édes kategória. Másrészt semmi különöset nem találtam benne, ez csak egy a sok hasonló, édes, vaníliás illat közül. Nőies, komfortos, kellemes, biztonsági játékos. Amúgy meg néha olyan érzésem volt, mintha egy méregdrága vaníliás illatgyertyába szagolnék bele, szinte láttam magam előtt még a krémfehér viaszt is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. február 17.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Linalool, Benzyl Alcohol, Farnesol, Citral, Citronellol, Eugenol, Amyl Cinnamal
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.