Memo Paris

Ár:   73 800 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: nina 69, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. október 12.

Ár:   73 800 Ft

Fejjegyek: bazsalikom, ibolya, mandarin

Szívjegyek: elemi, szerecsendió, zsálya

Alapjegyek: bőr, cédrusfa, vetiver

Fújós! Memo Paris Ocean Leather EDP
Ár: 5500/10500 Ft , Eladó: Jade62
Állapot: 5/10 ml fújós, Helyszín: Budapest, IV., fizetés: Előre utalás után postán maradó ajánlott küldeményként, vagy MPL csomagként tudom küldeni. Személyes átvétel kizárólag Budapest, 4. kerület, Károlyi kórház előtt.

Jade62

Korcsoport: >54
2021. május 9.

És ismét eljött az ő ideje. Még mindig nagyon szeretem. Zöldfűszeres, kissé citrusos, bőrös nyári illat, amit az ibolya megszelídít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2021. május 9.

eve06

2020. december 14.

Rajtam megszólalásig Montale Soleil de Capri, hiába nem igazán vannak benne közös illatjegyek, mégis annyira ugyanaz, hogy a barátom is megkérdezte, mikor csak parfümériában a csuklómra fújtam, hogy az van-e rajtam.
Egyébként nagyon fionom, nyári, friss, tiszta illat, egyedül azért kap négy csillagot, mert szinte ugyanilyen parfümöt töredék áron lehet kapni a Soleil de Capri "személyében"
Az üvege csodaszép

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 14.

Az üvege csodaszép

Rhodesian Ridgeback

2020. október 23.

Ajvé! Azt hiszem, megtaláltam az eredeti Acqua di Gió Pour Homme még reform előtti változatát. Ráadásul niche minőségben!
Ha nem imádnám annyira a tengeri emlősöket (köztük a bálnákat is) akkor talán fel se figyeltem volna erre a parfümre. Azt gondolva, hogy egy a Memohoz hű bőrös parfüm, vizes alapokon. Ennél nagyobbat nem is tévedhettem volna. Az üvege gyönyörű és a tartalmát sem érheti panasz. Melegebb időre, de nem kánikulára!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 23.

Marcsi66

2020. június 29.

Ha a vágyak teljesülnek,akkor lubickol az öröm +megnyugvás habjaiban érzem magam,,,,,olyasmi ,amikor az ember tudatosan vált,élményekkel jutalmazza,,önmagát v szeretteit.Pihenés szabadság emlékei,aztán majd a hétköznapokon is acéloz,hisz megvolt,gondolhatok majd újra rá.....
Az elejétől a végéig szuper,férfi-nő egyaránt viselheti,bőrös alapon,picit a cédrust is mondanám,Rendkívül puha,és erre jön a mandarin, az ibolya halovány,a fűszerei már bolondítják az illatot.Nem édes,de ennek a hiányától,sem lesz nyers,,,,frissítő üde simogatás,ami hosszan tart.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. június 29.

Antioxidánsok: BHT