Memo Paris

Ár:   69 500 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet feltöltötte: Havva, Módosítva: 2019. április 25.

Ár:   69 500 Ft
Bőrtípus:   Normál

Fejjegyek: bergamott, kardamom, narancs, mardarin

Szívjegyek: ananász, jázmin, kókusz, barack, tubarózsa, ylang-ylang

Alapjegyek: benzoin, patchouli, vanília

Ár: 5 ml - 4200 ft+ posta , Eladó: Havva
Állapot: Frissen átfújva saját parfümszóróba. , Helyszín: Füzesabony, fizetés: Előre utalás után ajánlottan postázás.
Marcsi66

2019. november 14.

Hű szívből jön a köszöntő,,,,mert ha többi is ilyen mint ő,akkor nem lesz bajunk egymással. Trópusi fűszeres örömbomba találat ért,és ebben a hangulatban bármikor ott ragadnék (főleg ha meg tudnám venni,de ha jól látom mindegy,mert már elfogyott),,Nagyon fogják szeretni nők-férfiak egyaránt,mindkét oldal egyformán jutalmazva,és aki fél a maszkulin hatásától mégis,felesleges mert nem ilyen, Buja lédús gyümölcsök fröccsenése,ananászos gyönyörű szeletkékben a hangsúly,ezután kicsi kókusz,de van egy hatalmas virág,díszként koronáz,,,,tubarózsa cuppantja a vágyat,Nem lesz édes a vaníliától,pont így jó.
Tenger napsütés SZABADSÁG,,és ez hosszú lesz,nagyon tartós. A kezdés szerintem is egy kicsit Shiseido Zen hatásában inkább,mint illatban, teljesen másképp alakul.Megérdemelt maximum!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 14.

Quebeck

2019. október 11.

Ma jött meg a kis mintám (egy rendeléshez kaptam) és azt kell hogy mondjam az első fél órában ez a niche Shiseido Zen majd kicsit befigyel a Coco Noire is az elején.....
Bár az egész kompozíció sokkal puhább, krémesebb, lágyabb mint a fent említett illatok - nyoma sincs a karcosságnak.
Csodálatosan indít a citrusos ananásszal, majd szép lassan jönnek a többiek... csipet kókusz vanilia-ágyon, a jázmin és a pacsuli.
Tényleg egy mesébe illő tengerparti illat, szinte kiabál a nyár és a hőség után (Tamarindo egy kis üdülőváros Costa Rica-n).
Szerintem sokkal inkább nőies, mintsem pasis de simán el tudom képzelni férfin is, hiszen mégiscsak egy uniszex parfümről beszélünk.
Tartóssága is említésre méltó, mondjuk ennyi pénzért legyen is.
Elvesztem, ez egy csoda!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 11.

Tartóssága is említésre méltó, mondjuk ennyi pénzért legyen is.
Elvesztem, ez egy csoda!