Memo Paris

Ár:   69 500 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet feltöltötte: Havva, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. október 12.

Ár:   69 500 Ft
Bőrtípus:   Normál

Fejjegyek: bergamott, kardamom, narancs, mardarin

Szívjegyek: ananász, jázmin, kókusz, barack, tubarózsa, ylang-ylang

Alapjegyek: benzoin, patchouli, vanília

Memo Paris Tamarindo EDP kiadó fújósban
Ár: 5000 , Eladó: Shine83
Állapot: 5ml.frissen fújva, Helyszín: --, fizetés: Előre utalás,ajánlott postán maradó
Memo Paris Tamarindo EDP üvegèben
Ár: 59000 , Eladó: Shine83
Állapot: 75ml./72ml, Helyszín: ., fizetés: Előre utalás után,ajánlottan postán maradóra.

VickyV

2021. február 21.

Azért tetszik, mert kicsit mindegyik illatból van benne, amiket szeretek. Nekem elsőre Calvin Klein Euphoria jutott róla eszembe. Aztán nagyon hamar átvált egy nagyon tipikus, most futó parfüm egyvelegre. Ez talán leginkább Dolce &Gabbana Dolce Shine, Acqua di Gioia Sun, és Gucci Gorgeous Gardenia keverék. Végül egyébként a lecsengés már kevésbé szokványos. Elég tartós is és nagyon kellemes naptejes-nyárias, szexi illat, viszont ez megint egy olyan darab, ami irreálisan túl van árazva. Annyira pedig nem sokrétű, amennyire az árát a csillagok közé tették. Biztosan hamar elfújom a kis mintám, mert tényleg tetszik, de nem hiszem, hogy gondolkozni fogok azon, hogy spóroljak rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 21.

silence

2020. december 28.

Friss, lédús, pezsgő ananász illat, kókusszal és édes virágokkal a háttérben, trópusi hangulatot árasztva.
Ami megtöri ezt az idilli képet, hogy rajtam kifújáskor sajnos nagyon alkoholos, első ami beugrott róla, az az ananászlikőr....
Kicsit tartottam is tőle, hogy így is marad, nem szeretnék piaszagot árasztani még akkor sem, ha az egy fincsi kis női ital.....de aztán “no para” - kb. fél óra múltán valamelyest lecseng az alkoholosság, és csak az édesen-friss, lédús gyümölcsös-virágos aromák maradnak...
Hatósugár és tartósság szempontjából rendben van, de a leírások és az illatjegyek böngészése alapján én sajnos sokkal többet vártam tőle.
Finom kis illat, kellemes viselni, de nem érzem egy kiemelkedően egyedi, megismételhetetlen alkotásnak, ezért nem is tudom megadni neki a maximális pontszámot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 28.

kepviselofank

2020. szeptember 8.

ez tetszik a legjobban a neroliról rendelt 5 db-os mintacsomagomból, pedig ebben voltam a legbizonytalanabb, de aztán az összetevők meggyőztek, hogy na jó, legyen ő az ötödik. csodás, tényleg csodás, állandóan szagolgatom, nagyon szeretném egyszer magaménak tudni üvegében.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 8.

Alvero

2020. június 24.

Citrusos fejjegyekkel nyit, aztán előbukkan az ananász a virágokkal, végül csatlakozik a vanília is. Nagyon jól megkomponált parfüm szerintem, nyárra tökéletes. Az ára nagyon húzós, de még emiatt se vonok le tőle csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 24.

Marcsi66

2019. november 14.

Hű szívből jön a köszöntő,,,,mert ha többi is ilyen mint ő,akkor nem lesz bajunk egymással. Trópusi fűszeres örömbomba találat ért,és ebben a hangulatban bármikor ott ragadnék (főleg ha meg tudnám venni,de ha jól látom mindegy,mert már elfogyott),,Nagyon fogják szeretni nők-férfiak egyaránt,mindkét oldal egyformán jutalmazva,és aki fél a maszkulin hatásától mégis,felesleges mert nem ilyen, Buja lédús gyümölcsök fröccsenése,ananászos gyönyörű szeletkékben a hangsúly,ezután kicsi kókusz,de van egy hatalmas virág,díszként koronáz,,,,tubarózsa cuppantja a vágyat,Nem lesz édes a vaníliától,pont így jó.
Tenger napsütés SZABADSÁG,,és ez hosszú lesz,nagyon tartós. A kezdés szerintem is egy kicsit Shiseido Zen hatásában inkább,mint illatban, teljesen másképp alakul.Megérdemelt maximum!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 14.

Quebeck

2019. október 11.

Ma jött meg a kis mintám (egy rendeléshez kaptam) és azt kell hogy mondjam az első fél órában ez a niche Shiseido Zen majd kicsit befigyel a Coco Noire is az elején.....
Bár az egész kompozíció sokkal puhább, krémesebb, lágyabb mint a fent említett illatok - nyoma sincs a karcosságnak.
Csodálatosan indít a citrusos ananásszal, majd szép lassan jönnek a többiek... csipet kókusz vanilia-ágyon, a jázmin és a pacsuli.
Tényleg egy mesébe illő tengerparti illat, szinte kiabál a nyár és a hőség után (Tamarindo egy kis üdülőváros Costa Rica-n).
Szerintem sokkal inkább nőies, mintsem pasis de simán el tudom képzelni férfin is, hiszen mégiscsak egy uniszex parfümről beszélünk.
Tartóssága is említésre méltó, mondjuk ennyi pénzért legyen is.
Elvesztem, ez egy csoda!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 11.

Tartóssága is említésre méltó, mondjuk ennyi pénzért legyen is.
Elvesztem, ez egy csoda!

Antioxidánsok: BHT, Methyl Di-t-Butyl Hydroxyhydrocinnamate