Best of Beauty 2019

Mentholatum

Ár:   $12   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nba, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2019. május 28.

Ár:   $12
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Fényvédők

Illat- és felesleges adalékanyagoktól mentes fizikai fényvédő fluid érzékeny bőrre.

BLili

2019. június 24.

El sem hiszem, végre egy fizikai fényvédő, ami NEM hagy fehér réteget! Ezen kívül semmi nincs benne végre, ami irritálhatna, különösen annak örülök, hogy illóolajok nincsenek benne, mert azokkal valójában még jobban meg vagyok lőve, mint a parfümmel.
Tűző napon nem égtem meg vele, valamint akármennyit kentem magamra belőle, nem hagyott semmilyen réteget, teljesen beszívódik. Nagyon folyekony egyébként.
Engem nem szárított, aláhidratálás nélkül sem. Igaz, a nagy melegben elég zsírossá vált az amúgy száraz bőröm.
Az ára egy picit sok lesz, tekintve, hogy a szokásos majdnem fele mennyiséget kapom meg azért az árért, amit eddig kiadtam a fényvédőkért, de még pont belefér, a Cliniquehez képest ezerszer jobban járok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 24.

wokky

2019. február 8.

Télre szerettem volna egy kímélőbb, csak fizikai szűrőket tartalmazó fényvédőt. Nagyon híg folyadék, csak úgy szökik a flakonból, tenyérből :). Idővel szépen beszívódik, nem hagy fehér réteget, nem ragad, viszont marad utána egy olajos fényesség. Sajnos nagyon szárította a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 8.

clara12

2018. június 1.

Nagyon híg, felvitel után szinte olajos érzetű, de maradék nélkül beszívódik és átlátszóvá válik (ha nem kenek alá semmit). Nem okozott sem pattanást, sem irritációt, pedig érzékeny, pattanásra hajlamos a bőröm. Két negatívumot tudok említeni: nagyon pici a kiszerelése, viszonylag lassan szívódik be. Azóta találtam hasonlót nagyobb kiszerelésben, így váltottam. (Curel UV Lotion)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 1.

anna990

2016. október 29.

A piros kupakos Super Block tesója. Őszre-télre ezt választottam, hogy minél kevésbé terheljem a bőröm, ez csak fizikai fényvédőt tartalmaz. Egy icipicit hígabb, mint a másik, eleinte fura volt, hogy hosszabb idő alatt szívódik be, de már hozzászoktam és imádom. Nyáron majd ismét visszatérek az 50+ faktoroshoz, ez a két termék nálam annyira bevált, hogy nincs is kedvem kisérletezni mással.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 29.

nikiblink

2016. szeptember 17.

Imádom! Most rendeltem újra, mert már nagyon fogyóban van. Érzékeny bőrre kiváló, igaz nekem kell alá a hidratálás, de nem bánom, mert ilyen olcsón nem találtam még ennyire szuper, mindenmentes fényvédőt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 17.

Villango

2016. szeptember 2.

Ugyanolyan folyós mint a másik japán fizikai fényvédőm, ő az ISEHAN SUNKILLER BABY MILK SPF45, és fel kell rázni használat előtt, és nagyon szeretem :)
A másik baby milk-em sokkal mattabbá szárad rajtam, de nem bánom. Itt vettem egy kedves lánytól, s persze hogy nem bántam meg.
Nagyon szépen lehet rá sminkelni, alá pedig egy durván hidratáló krémet kenek. :)
Azt hiszem ők a csúcs fényvédők de van azért rajuk kívül még egy koreai kémiai kedvencem. :)
Újravevős, és kész. Miután megszárad nincs fehér réteg, nincs olajos szilikonos tapintás, és nem tömíti el a pórusokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 2.

justmybrightlife

2016. július 6.

Nagyon folyós, könnyed krém. Hamar beszívódik, nem hagy semmi nyomot maga után. Én gyerek arcára használom, lehet majd frissítek, ha az én arcomon is kipróbálom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 6.

Antioxidánsok: Magnesium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Dipotassium Glycyrrhizate
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Aluminum Hydroxide
Vitaminok: Magnesium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate, Panthenol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Emulgálószerként és stabilizálószerként használt szilikon féle, amit leggyakrabban a magas fényvédelmet nyújtó termékekben találhatunk. A CosIng besorolása szerint haj- és bőrkondícionáló.