Meridol

Ár:   1949 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   DM, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: martica8827, Módosítva: 2012. április 29.

Ár:   1949 Ft
Lelőhely:   DM, Rossmann
Kategória:   Fog- és szájápolók

Elősegíti a gyulladt fogíny regenerálódását. Elősegíti a szájflóra természetes egyensúlyának a biztosítását. Aminfluorid és ón(II) fluorid hatóanyag kombinációja. Tartósan hatástalanítja a bakteriális foglepedék maradványokat.Az összetevők különleges tapadóképessége gátolja a plakk újraképződést, és igy megakadályozza az ínygyulladás kialakulását.A fluorid tartalom gátolja a fogszuvasodás kialakulását is.

rhaenys

2019. április 25.

Meridol fogkrémmel együtt használom, kellemes, nem túl erős ízű, jó állapotban van az ínyem mióta használom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 25.

Dodi95

2019. február 26.

Az eddigi legjobb szájvizem, sajnos hajlamos vagyok az ínygyulladásra és ez nagyon szépen rendben tartja az ínyem. Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 26.

Martu0508

2018. december 30.

Nagyon szeretem ezt a szájvizet. Amiòta kihùzták a bölcsessègfogam ezt használom (egy kisebb megszakìtással). Nem irritál, azòta nem volt ìnygyulladásom sem, pedig hajlamos vagyok rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 30.

Sziporka88

2018. december 29.

Óvja a fogínyem és nem marja a számat sem! Az utóíze kellemes és sokáig tart. Nekem kedvencem lett. Kb. fél éve csak ezt használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 29.

kittialetta

2018. október 28.

Teljesen meg vagyok vele elégedve, kellemes, jó íze vsn, ami meg is marad egy ideig. Problémám nem volt, amit meg kellett volna oldania, így azon hatásáról nem tudok nyilatkozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 28.

Tmika

2018. június 8.

Olyan szájvizet kerestem, ami nem marja szét a számat, és ez pontosan olyan. Van mentolos változata, azt nem hiszem, hogy ki fogom próbálni. Egyedül használom, így sokáig elég, és nyugodtan használhatom a kupakban lévő kis "pohárkát", ami nagyon praktikus, mert a kupak belsejében van, és ha visszacsavarom a kupakot, akkor nem folyik le a flakon oldalán az a pár csepp, ami benne maradt. A gyulladt ínyemre vettem, mielőtt rátaláltam a Lacalutra, és segített, de a kettő együtt az igazi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 8.

Gyöngy05

2017. május 13.

Néhány hete használom ezt a szájvizet, hatását tekintve számomra jobb, mint a Listerine, amit előtte használtam. Napi kétszeri öblögetés mellett gyorsan levitte a gyulladást és a friss lehelet is tovább tartott. Az íze valóban fura, de engem nem zavar különösebben. Viszont ami határozottan negatívuma, hogy öblögetéskor bekékítette a nyelvemet, ami egy idő után átment barnába. Állandóan olyan volt a nyelvem, mintha egész nap önteném magamba az erős feketekávét, alig mertem beszélni, tényleg nagyon csúnyán befogta. Sőt észrevettem, hogy a fogam is kezdett itt-ott bebarnulni. Így aztán abba kellett hagynom a használatát, amit nagyon sajnálok, mert jó terméknek tartom. Nekem a fehér fogak és természetes színű nyálkahártya legalább annyira fontos, mint az egészséges íny és a friss lehelet. Rajtam kívül senki nem írta ezt a negatív kritikát róla, lehet, hogy egyedi eset vagyok? Másnak nincsen ilyen tapasztalata, egyáltalán ez a barnulás miért lehet? Annyira szeretném használni, de amit egyik oldalon nyernék vele, azt a másikon elveszíteném, így inkább nem! A mínusz 2*-ot az elszíneződésért kapja. Elég drága termék, így ne legyen ilyen "mellékhatása"!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. május 13.

Violettaemmi

2017. március 8.

Ma használtam először szájvizet életemben, és erre esett a választásom. Eléggé meglepődtem amikor elkezett habzani. Szerencsére az ízével nem volt semmi probléma, kellemes, nem tolakodó friss íz. Viszont nagyon csípett. Szóval a csípő érzés és a durva habzás miatt nem tudtam valami sokáig a számban tartani, de azért használom még, remélem beválik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 8.

Csilluska

2016. december 10.

Azért választottam, mert nincs benne alkohol, és mert a barátomnak visszahúzódott az ínye néhány fogán, így rájöttem, hogy milyen fontos a fogíny védelme is. Előtte én sem használtam szájvizet, néhányszor megpróbálkoztam a Listerine-nel, de az mindig marta a számat. Ezt nagyon kellemes használni, de nem tudom megállapítani, hogy mennyire segít, mert a Meridol fogkrémet is használjuk vele párhuzamosan, de az biztos, hogy már nem gyulladt a fogínye a barátomnak. Nekem nem voltak fogíny problémáim, de szerintem segít a megelőzésben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 10.

sztikke

2016. augusztus 6.

Nem szoktam gyakran szájvizet használni, mivel nem kávézom/cigizem, csak fűszeres ételek után, vagy ha épp kedvem tartja. Problémám sincs az ínyemmel, a Meridol fogkrémje nálam már önmagában teszi a dolgát. Ez az első szájvizem, úgyhogy nincs viszonyítási alapom, kellemes az íze, bár lehetne kicsit tartósabb is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 6.

Hidratálók: Xylitol

PVP 0 0

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.