Meridol

Ár:   1949 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   DM, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: martica8827, Módosítva: 2012. április 29.

Ár:   1949 Ft
Lelőhely:   DM, Rossmann
Kategória:   Fog- és szájápolók

Elősegíti a gyulladt fogíny regenerálódását. Elősegíti a szájflóra természetes egyensúlyának a biztosítását. Aminfluorid és ón(II) fluorid hatóanyag kombinációja. Tartósan hatástalanítja a bakteriális foglepedék maradványokat.Az összetevők különleges tapadóképessége gátolja a plakk újraképződést, és igy megakadályozza az ínygyulladás kialakulását.A fluorid tartalom gátolja a fogszuvasodás kialakulását is.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

SztanKlari

2022. február 10.

Hidegre érzékeny, időszakosan vérző fogínnyel küszködök. Ez a szájvíz szokott segíteni, amikor felerősödnek a tüneteim. Egy üveggel elöblögetek, utána hónapokig nincs problémám. Mellette kb mindegy, hogy milyen fogkrémet használok, mert önmagában a fogkrém nem oldotta meg a gondjaimat. Csak ajánlani tudom. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 10.

Jazmin01

2021. december 29.

Világoskék, enyhén mentolos, kicsit sem édes vagy csípős, lágy szájvíz. A fluorid nem zavar benne.
Korábban mindig percekig álltam a polc mellett, hogy döntsek, ár, íz, hatóanyagok... De amióta kipróbáltam, csak elrohanok a polc mellett és felkapom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 29.

DianaS

2021. május 20.

A legjobb szájvizek közé soroltam, de látom van benne fluorid...:( Nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 20.

Gaby3254

2020. december 26.

Csak megelőzés céljából használom, és kellemes csalódás. Az íze kellemes, előny hogy nincs benne alkohol és nem kell egy fél napot várnom hogy evés vagy ivás esetén ne érezhessem az ízeket.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 26.

umpalumpa

2020. március 29.

Meridol sorozatom harmadik tagja, amit nem biztos, hogy újra megveszek. Jó, ha van szájvíz is használatban a fogkrém és selyem mellett, főleg, ha az ember lánya hajlamos az ínygyulladásra. Javítja is a helyzetet, ha gond van, valszeg meg is előzi, de annyira szétmarja a szám belsejét, hogy kénytelen vagyok hideg vízzel öblögetni utána, úgy meg nem sokat ér. Csak néhány alkalommal bírtam ki öblítés nélkül és szenvedés volt elhasználni a falkont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. március 29.

rhaenys

2019. április 25.

Meridol fogkrémmel együtt használom, kellemes, nem túl erős ízű, jó állapotban van az ínyem mióta használom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 25.

Dodi95

2019. február 26.

Az eddigi legjobb szájvizem, sajnos hajlamos vagyok az ínygyulladásra és ez nagyon szépen rendben tartja az ínyem. Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 26.

Martu0508

2018. december 30.

Nagyon szeretem ezt a szájvizet. Amiòta kihùzták a bölcsessègfogam ezt használom (egy kisebb megszakìtással). Nem irritál, azòta nem volt ìnygyulladásom sem, pedig hajlamos vagyok rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 30.

Sziporka88

2018. december 29.

Óvja a fogínyem és nem marja a számat sem! Az utóíze kellemes és sokáig tart. Nekem kedvencem lett. Kb. fél éve csak ezt használom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 29.

kittialetta

2018. október 28.

Teljesen meg vagyok vele elégedve, kellemes, jó íze vsn, ami meg is marad egy ideig. Problémám nem volt, amit meg kellett volna oldania, így azon hatásáról nem tudok nyilatkozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 28.

Hidratálók: Xylitol

PVP 0 0

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.