Merz Spezial

Ár:   380 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   4 x 1 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Fiorentina, Módosítva: 2018. június 9.

Kiszerelés:   4 x 1 ml
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Intenzív ápoló maszk a szemkörnyék számára hialuronsavval és mikroalgákkal, uborka kivonattal, szója- és rizsproteinekkel, parabén nélkül.

Speciálisan az érzékeny szemkörnyék számára lett kifejlesztve. A hialuronsavat és uborka kivonatot tartalmazó formula csökkenti a szemráncokat, a puffadást és a sötét karikákat. Az eredmény: a szemkontúr feszesebb lesz, érezhetően fiatalosabb és kipihentebb.

Nuvola

2019. július 25.

Nagyon sűrű, gazdag, nehezen kenhető krém. Ha sikerült magunkra nyalintanunk egy adagot, azt a testünk hője fogja csak eloszlatni. Csak este tudjuk használni, mert nehezen szívódik be, és olajos réteget hagy. Az illata indokolatlanul édes, akár egy Impulse deo. (Ha valaki nem ismeri, akkor még nem a termék célközönsége.) Arra szocializálódtam, hogy a kozmetikumok illatosak, úgyhogy nincs is ezzel bajom, de ez sok és rémes, ráadásul tartós is. Na, de ha ezen túllendültünk, a hatás viszont meggyőző: másnap reggelre finom puhává teszi a szemkörnyék bőrét.
Érdemes kipróbálni: 350 Ft-ért kapunk 4 adagot. Én ugyan magamra kentem egy teljes tasaknyit, de igazából 3 bőséges adag is kijön egy rekeszből.

A pontlevonás a retró illatért jár.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 25.

A pontlevonás a retró illatért jár.

Martu0508

2019. június 11.

Eddig még sosem használtam krém állagú szemmaszkot, csak a zselés feltapasztósat, de nagyon szerettem volna ezt is kipróbálni, így megvettem ezt. Az első használat során talán nem figyeltem eléggé a hatására, de most a másodiknál nagyon meglepődtem. Én az egész 1 ml-t eloszlattam a szemeim alá, és megvártam amíg beszívódik. Kb. másfél órát volt rajtam, mire csak egy vékony réteg maradt fent, amit már a bőröm nem fogadott be. Kipihent, kisimult szemeket kaptam. Irritációt vagy kellemetlenséget nem tapasztaltam. Események előtt biztos hogy használni fogom a jövőben is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 11.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2018. szeptember 7.

Praktikusan 4x1 ml-es részekre van osztva a csomagolása.
Egy testes, kellemes, enyhén friss illatú fehér krém, ami felvitelt követően hamar olajos állagra vált, ezt lehet, hogy többen nem fogják szeretni.
Hogy milyen sok tud lenni 1 ml krém - rá is csodálkoztam, bevallom. Az szerepel a használati utasításban, hogy felbontás után azonnal használjuk az egészet el - hát nekem nem csak a szemkörnyékre, de az egész arcomra is jutott belőle, és még így is maradt - amit persze nem dobtam ki, hanem másnap elhasználtam.
Második szabályszegésemet pedig ott követtem el, hogy nem 15-20 percig hagytam fenn, hanem kb. 4-5 órát... Sajnáltam volna ilyen rövid idő után letörölni a sok értékes hatóanyagot.
Szerencsére a Merz ennél az új kiadásnál már elhagyta a parabént, ami a korábbi verzióban még benne volt.
Egy kis kényeztetésnek pont megfelel ez a maszk is, az ára is baráti, az összetevői között pedig ígéretes hatóanyagok találhatók.
Nem csodaszer, de egy jó kis maszk, megéri az árát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. szeptember 7.

Praktikusan 4x1 ml-es részekre van osztva a csomagolása.
Nem csodaszer, de egy jó kis maszk, megéri az árát.

Antioxidánsok: Superoxide Dismutase, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Glycerin, Glycine Soja (Soybean) Protein, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol

Szuper hatékony antioxidáns, aminek a különlegessége, hogy egy enzim, így a kollagén romboló szabad gyökök semlegesítésének folyamatában nem elhasználódik, mint a legtöbb "sima" antioxidáns, hanem csak katalizálja (vagyis elősegíti, gyorsítja) a folyamatot és hosszan aktív marad. A SOD-dal kapcsolatos kutatások azt mutatják, hogy hatékonyabb antioxidáns, mint (az egyébként szintén szuper antoxidáns) E vitamin, a zöld tea vagy a MAP nevű C-vitamin származék.