Merz Spezial

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: jibjab, az összetevőket feltöltötte: edibaba, Módosítva: 2014. november 24.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Vízhiány

Szabadalmazott Microbiene-vel Teint-Delux Complex-szel. Minden bőrtípusra alkalmazható, két kezelésre elegendő mennyiség. Bizonyítottan sugárzó bőrt és jobb bőrrugalmasságot biztosít. Az aranyló csillámok és az értékes Hyaluronsav a Pantenollal, az E-vitaminnal, valamint az olivából származó alkotóelemekkel olyan bőrépítő Repair-Delux Complexet alkot, amely finoman sugárzóvá változtatja a bőrt. A fényvisszaverő részecskéket tartalmazó egyedülálló textúra kiegyenlíti az apró bőregyenetlenségeket. Az értékes Hyaluronsav intenzíven hidratál és rugalmas érzetet ad a bőrnek. A bőr egyenletesnek és sugárzóan ápoltnak hat.

senskin

2018. december 4.

Egynek jó, de én nem hagytam rajta az arcomon lemostam. Valahogy éreztem, hogy kicsit csíp. Széppé teszi a bőrt, átlagos maszk. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 4.

Kittens

2018. március 19.

Nem tesz csodát de a bor nagyon hidratalo marad utána pár napig

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 19.

Nem tesz csodát de a bor nagyon hidratalo marad utána pár napig

DittyCat

2018. február 21.

Egy elképesztően csodálatos, intenzíven tápláló maszk. A fáradt, kissé szürke arcbőröm csodálatosan fénylő és kisimult lesz tőle. Minden szombaton szükségem van egy ilyen kezelésre. Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 21.

Leander

2017. június 10.

Semmi lehengerlő, de egy kellemes és hasznos alkalmi kiegészítője a napi bőrápolási rutinnak. Szépen frissít, hidratál. Jó az állaga, könnyű felvinni, sok beszívódik belőle, a többi könnyen letörölhető. Kellemes illat, egyszerű kezelhetőség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 10.

Becky

2017. április 20.

Bőségesen elegendő. Arc , nyak, dekoltázs. Nekem alaphangon normál bőröm van, igy letörlés után is egészen az esti tisztitásig kissé, zsíros érzetem volt, amugy szépen hidratált és puhaságot egységesebb bört kaptam. Az illatát egésznap éreztem 😉Nekem kissé zsíros krém de amúgy jó cucc.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 20.

Kriszta72

2017. február 22.

Szeretem ezt az arcmaszkot, mert könnyű használni és elég sokat feliszik a bőröm belőle. Az illata kellemes, a hatása jól látszódik utána. A pórusaim összehúzódnak és a bőröm egyenletesebbnek tűnik. Ha elmegyek mellette gyakran megveszem. Egyedül az zavar, hogy az összetevők közül néhány nem szép.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 22.

Anita1984

2015. november 11.

Finom illatú, selymes krémes állagú maszk. 15 perc alatt sokat beszív belőle a bőröm és utána nagyon sima, egyenletes lesz bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 11.

Monde

2013. november 24.

Ez egy nagyon érdekes kis maszk. Mikor felkenem, olyan mint egy átlagos krém, de ahogy egyre jobban beszívja a bőröm, csak egy arany réteg marad az arcomon, ami viszont eléggé ragaszkodik. Nem mostam le, csak letöröltem (nagy nehezen). Utána viszont nagyon puha lett az arcom, a pórusok is összehúzódtak, és az illata.... az nagyon finom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. november 24.

jibjab

2013. március 22.

Dús maszk, fényvisszaverő pigmentekkel. Száraz, igénybe vett bőrre ideális.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 22.

Dús maszk, fényvisszaverő pigmentekkel. Száraz, igénybe vett bőrre ideális.

Antioxidánsok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol, Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Squalane eo 1 0

Kaolin 0 0

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak