Mexx

Ár:   4000-6800 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 40 ml és 60 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bettica69, az összetevőket feltöltötte: gwendolen, Módosítva: 2017. augusztus 19.

Ár:   4000-6800 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 40 ml és 60 ml
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Illatösszetevők: ribizli, yuzu, dinnye, rózsa, orgona, cédrus, szantál, pézsma

Ár: 2990 , Eladó: Nora85
Állapot: 1* próbált. , Helyszín: Budakeszi , fizetés: Személyesen Budakeszin vagy postázom utalás után.
Ár: 3500 Ft + posta/Foxpost , Eladó: Cloudberry
Állapot: 40/27, Helyszín: --, fizetés: utalás utáni postázás/Foxpost

mlexa

2019. július 31.

Sokszor újravettem régebben, nagyon szerettem. Kellemes, finom, nőies illat, ami nem túlzott. Sokig érezni, elég tartós. Sajnálom, hogy már nem gyártják, rengeteg jó élmény fűződik hozzá. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 31.

esztig

2019. május 29.

Férjemtől kaptam, ez a kedvence, nekem ez inkább sportos illat, de a gyűjtemény része. Kellemes illat, tartós is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 29.

cicamokusz

2018. szeptember 7.

Nagyon kellemes, édes, könnyed illat. Szeretem. Sajnos már csak online parfümériából tudom rendelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 7.

baba_girl_16

2018. augusztus 11.

Nagyon szeretem a Mexx illatokat, ez is egy nagyon kellemes, finom illatú parfüm. Kár, hogy már nem gyártják. :( Nagyon friss illat, meleg időben felüdítő volt magamra fújni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 11.

noemi1990

2018. május 28.

Gimis koromban ez volt a kedvenc őszi parfümöm. Azóta nem használom, de kellemes emlékek fűznek hozzá. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 28.

Katalin17

2017. október 9.

Friss illata van, nem tolakodó, de egy idő után megváltozik az illata.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 9.

Friss illata van, nem tolakodó, de egy idő után megváltozik az illata.

mancus2

2017. augusztus 14.

Nagyon jó illat, szerettem használni. Magamnak nem vettem, inkább nagyobb kedvencekre adtam ki pénzt, viszont ha kaptam nagyon örültem neki :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 14.

Adrienna

2017. május 14.

Nagyon szeretem a könnyed, édes illatát, már két üveggel is elfújtam belőle. Főleg tavasszal és nyáron használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 14.

MsKors

2017. január 22.

Egyetem első évében fújkáltam ezt, akkor mindenkit lehengereltem vele (magamat is persze :D) ma már nem venném meg, olyan... Izé... Túl fiatalos nekem. :D De addig amíg volt, nagyon szerettem, tartós is volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 22.

Kremcica

2017. január 10.

Tinikoromban egyszer megkaptam karácsonyra egy ismerőstől. Kellemes illatnak találtam, édeskés, szerettem használni. Megillatoltam karácsony előtt ismételten hátha jó és ismét használhatom, de az évek múlásával kifinomultabb lett az orrom... Alig éreztem belőle valamit, harmatgyenge. Édeskés, egysíkú és van benne egy szúrósabb illatvonal is. Kerestem benne a régi szeretett illatot, de csak egy pacsuli volt az olcsóbb parfümök között. Fiataloknak fújkálásra tökéletes, egyébként nem egy nagy eresztés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 10.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lilás piros.