Mexx

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Schmetterling, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. február 12.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Illatcsalád: aromás

Összetétel: levendula, ananász, szantál, moha, cédrus

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Lapo

2017. július 15.

Gimis éveim kiváló illata volt.. Talán még érettségizni is "ebben" mentem és szinte biztos köze volt hozzá, hogy jól sikerült :D Hosszú időn keresztül használtam végtelenül nagy szeretettel..Imádtam és imádom a mai napig.. fura, hogy egy nem feltétlen nagy parfüm márka milyen időtálló és kellemes illatot tud készíteni.
Egy bárki számára elérhető, nagyon finom, friss és mégis egyedi KÉK illat némi fiatalos eleganciával fűszerezve.. Marha jó kis parfüm. Jelenleg nincs a polcomon, de minden alkalommal ha bemegyek egy DM-be fújok belőle..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 15.

Sundiboszi

2015. december 3.

Finom, nem egy túlkombinált illat, egyszerűen jó, bárkin jól állna szerintem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 3.

Finom, nem egy túlkombinált illat, egyszerűen jó, bárkin jól állna szerintem...

Szundikacica

2014. április 9.

Illatmintánk van belőle és szerintem naggggyon jó! Friss, férfias, elegáns, semmi extra ami bánthatná valaki orrát, ezért nyugodtan lehet ajándékba is venni, nem lehet mellélőni vele! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 9.

sabrirory

2013. december 11.

A bátyám kapta ajándékba. Imádta,de gyorsan el is fogyott. Viszonylag tartósnak bizonyult, még másnap is érezni lehetett a ruháján az illatát. Kicsit drága a mennyiségéhez képest.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 11.

Ancsuh

2013. december 10.

Most vettem a barátomnak karácsonyi ajándék gyanánt, mert ez a kedvenc illata :) Elég pasis az illata, finom, de nekem nem a kedvencem :/ Szerintem elég drága, de most 50 % kedvezmény volt rá a dm-ben, és lecsaptam rá. Elég tartós, mert az én férfi egyedem mindig fúj magára belőle, ha egy drogériában meglátja és még fürdés után is lehet érezni :) Nagyon jó, igaz nem az én illatvilágom, de az emberem imádja és oda van érte. Ő adja a maximális pontot rá :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 10.

vivitrius

2013. november 1.

Régóta az egyik kedvenc férfi illatom :) Szép emlékek is fűznek hozzá :) A páromnak is vettem belőle, imádja :) Ára rendben van és tipikusan az az illat, ami szerintem minden férfin jó. Olyan pasis :) Ajándéknak is kiváló, nem lehet mellényúlni vele. Még nem találkoztam olyannal, akinek nem tetszett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 1.

Babooca

2013. június 28.

Az egyik ismerősömnek vettük még régen, amikor még kis pisis volt. Akkoriban nem illett hozzá ez az illat, de később, amikor már benőtt a feje lágya és felsejlettek a kamaszodás jelei, kifejezetten jól állt neki. Igen, nem tagadom, őrülten jól állt neki, olyannyira, hogy összekötöttem őt ezzel az illattal. És bármikor, amikor megérzem összeszorul a szívem a rossz emlékek miatt. Az illat maga csodás, és férfias, elegáns, nem tolakodó. Tartósnak nem annyira tartós, és kissé drága is :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 28.

Ophelia

2012. december 26.

Ritkán találok olyan férfi parfümöt, ami valamiért jobban tetszik mint a többi, de ebben van valami különleges. A páromnak vettem karácsonyra, és már azelőtt szanaszét szedtünk a csomagolást, hogy megkapta volna, mert mindenkinek annyira tetszett, hogy újra és újra ki kellett bontani.:) Nagyon kellemes, nem az a tolakodó illat, inkább diszkrét és friss.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 26.

geucsa

2012. november 30.

Ez a kedvencem 15 éve. Azért hihetetlen, hogy nem volt fent eddig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 30.

Ez a kedvencem 15 éve. Azért hihetetlen, hogy nem volt fent eddig.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzophenone-3
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Benzoate, Citral, Citronellol, Eugenol, Geraniol, Hydroxycitronellal, Limonene, Linalool
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 42090

Színezék. Lilás piros.