Mexx

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: buttercup, az összetevőket feltöltötte: Joe38, Módosítva: 2015. március 30.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Illatcsalád: Fás-fűszeres

Illatösszetevők: Citrus, tea, rózsafa, páfrány

Ár: 4000 , Eladó: SzalayM28
Állapot: 75/50, Helyszín: Győr , fizetés: Foxpost, posta, előre utalás

Joe38

2015. március 27.

Karakteres ,markáns, egyedi jelenség!Mexx fronton meglepően meggyőző cucc!Talán az egyetlen, amit gondolkodás nélkül megvennék illetve megtenném ezt többször is!Ritkaságként nehezen beszerezhető ,de megéri az utánajárást!Viselőjét különlegessé és emlékezetessé varázsolja!Szerintem mindenképpen olyan "távlatokat" mutat ez az illat amit érdemes kipróbálni!Szerintem a legjobb Mexx férfi parfüm!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. március 27.

szaboh

2014. március 26.

Nekem is nagy kedvencem ez a pasi illat! Sok jó emlékem fűződik hozzá. Kapható még valahol? :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 26.

Daisyyy

2013. december 20.

Imádom ezt az illatot, régebben minden pasimnak ilyet vettem eddig, hihetetlen jó illat!! Lehet még kapni, látta valaki valahol?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 20.

Schmetterling

2012. november 23.

A legdögösebb illat, amit éreztem eddig! Többször vettem és veszek is ilyet a férjemnek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 23.

Oraculum

2012. szeptember 2.

Régen láttam ezt az illatot boltokban, nem tudom, hogy kapható-e még, Én anno 4éve egyik barátomnak vettem szülinapjára. Azóta is emlegeti, hogy nem-e tudnék neki ilyet hozni, mert ez volt eddigi élete legjobb parfümje.
Nagyon férfias, karakteres illat, még meg van az üvege egy kis illattal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 2.

Nagyon férfias, karakteres illat, még meg van az üvege egy kis illattal.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance
Színezékek: FD&C Red 4, Green 5 / CI 61570, FD&C Blue 1, Yellow 5 Lake / CI 19140

Színező anyag. (Zöld)