Mexx

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Eduska, az összetevőket feltöltötte: tünciQe, Módosítva: 2014. szeptember 17.

Ár:   2000 Ft
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Mexx Pure for Woman spray dezodor nőknek.

Fej:  Gránátalma

Szív: Gardénia, Lótusz

Alap: Vanília, Szantálfa

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Piscinke

2016. június 27.

Tetszik! Lehet, hogy a csomagolás teszi, de nekem ez egy friss, zöld illat, és mégis lágy, talán van benne valami virágos-gyümölcsös is, mindenesetre nem érzem citrusosnak, hála Istennek. Ma próbáltam először, tartóssága szerintem átlagos, kb. olyan, mint bármelyik natural spray-é. Számomra tökéletes nyári dezodor-illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 27.

tünciQe

2014. szeptember 12.

Semleges. Egész jó illata van, tartós is szerintem. De annyira nem az én illatom, még egyszer nem hiszem, hogy megveszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 12.

Zsuzsi216

2013. szeptember 19.

Nem volt a kedvenc Mexx parfümöm, ezt pedig 50% kedvezménnyel tudtam megvenni. Nem rossz, de nem teljesen az én illatom. Féláron megérte az árát, de teljes áron nem venném meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 19.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.