Mexx

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lorelai, Módosítva: 2012. augusztus 14.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Karakter:Virágos-gyümölcsös

Illatösszetevők: Citrom, bergamott, barack, frézia, rózsa, jázmin, magnólia, sárgabarack, alma, cédrus, ámbra, vanília

lohnerniki15

2018. november 16.

Nem lesz a kedvencem, de nagyon kellemes tavaszi illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 16.

Nem lesz a kedvencem, de nagyon kellemes tavaszi illata van.

Melitta76

2015. november 17.

Imádom!!! Évekig használtam, most a Pure-t probáltam ki, de inkább ennél maradok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 17.

Danina9592

2015. július 24.

Ajándékba kaptam, mert régóta kiszerettem volna próbálni. Sajnos nekem nem jött be, ezért eladom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 24.

bukorbarbaralilla

2015. január 25.

Apukámtól kapok minden évbe egyet, de még nem untam meg, bár szerintem lehetetlen megunni :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 25.

opus

2014. április 2.

Tavaly fedeztem fel, nagyon szeretem ezt a friss, mégis meleg illatot.Jó kedvem lesz tőle. Láttam dm, Rossmann, Müller boltokban is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. április 2.

andikaaa

2013. november 12.

Nagyon szeretem, nagyon kellemes, friss, gyümölcsös illat. Rossmannban akciósan 2000-2500 Ft-ért sikerült beszereznem, sajnos már elfogyott és azóta nem találtam ezt a típust. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 12.

Oraculum

2012. szeptember 2.

Imádom, hogy ennyire gyümölcsös és karakteres illat, párom ezt szereti rajtam legjobban a Mexx parfümök közül. Sokáig elég, hétköznapra ajánlom inkább meleg évszakokban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 2.

gilmorelany

2012. augusztus 22.

eddig egyszer használtam, de nagyon bejött az illata; nagyon kellemes, friss, egy picit édeskés illat....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 22.

betty88k

2012. augusztus 17.

Nálam jelenleg az abszolút kedvenc. Nagyon kellemes, friss illata van és a legnagyobb előnye számomra, hogy tényleg tartós. Reggel indulás előtt kicsit fújok magamra és este is tökéletesen érezhető az illata, bármiféle újra fújás nélkül.
Maximálisan 5-ös. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 17.

Maximálisan 5-ös. :)

Antioxidánsok: BHT