Mexx

Ár:   3890 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 3890 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: csildiko60, az összetevőket feltöltötte: cnita, Módosítva: 2013. április 25.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 3890 Ft

Illatcsalád: citrusos

Fejjegyek: feketeribizli, citrom, bergamot

Szívjegyek: rózsa, jázmin, gyöngyvirág

Alapjegyek: virginiai cédrus, szantálfa, ámbra

Ár: 3890 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
20, 40 és 60 ml-es kiszerelésben kapható.
Ár: 5000 , Eladó: Klaudia1994
Állapot: Új, soha nem használt, Helyszín: Kondoros, fizetés: Utalás után postázom, foxposttal is
Mexx Woman 20ml -új, bontatlan
Ár: 3000Ft , Eladó: Edina1313
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Szolnok, fizetés: Banki előre utalás után posta vagy foxpost

Colormonkey

2021. március 24.

Az illata szuper. Gyümölcsös, de közben édes is. A tartóssága olyan 2-3 óra rajtam, ez nem tetszik. Kaptam egy érdekes bókot, amikor ezt viseltem: "Tetszik a parfümöd. Olyan az illata, mint a neved." (?) Nem tudom ez mit jelent, de pozitív. (A nevem egyébként Fruzsina. Hajrá Fruzsik, ez a mi illatunk! :D)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 24.

vanillacaramella.sweet

2021. március 8.

Hm, én ezt az illatot olyan 2006 környékén használtam pár hónapot, eleine nagyon tetszett. Citrusos-ropogós-gyümis, kis virágokkal megspékelve, fásabb leszáradással. A rózsát én nem éreztem ki rajta annak megszokott módján, nem egy tipikus rózsás illat, ha vki ettől félne. Nyáron használtam, de hamar meguntam. Nem rossz egyébként. 2-3 órás tartóssága van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 8.

Pamela13

2021. január 6.

Már legalább 15 éve mindig van belőle a szekrényemben, sokszor viselem és ha befújom magam vele még mindig ugyanúgy szeretem mint az első alkalommal, imádom! Nekem az illata pont elég édes, friss, komfortos, nőcis, hasonlóval még nem találkoztam. Sokan dicsérik és szeretik. Tartóssága közepes, árához képest tűrhető.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 6.

Berill23

2020. november 29.

Imádom,nagy kedvenc már hosszú évek óta.tartós de lehetne tartósabb is.🙂

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 29.

Imádom,nagy kedvenc már hosszú évek óta.tartós de lehetne tartósabb is.🙂

Vivus94

2020. augusztus 6.

Nyáron szeretem ezt használni, olyan könnyed, rohangálós illat. Viszont sajnos ennél többet nem tud. Nem túl tartós, sőt... pár óra múlva már nyomát se érezni. Szerencsére nem is drága, így nem sajnálom elfújkálni a hétköznapokon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 6.

anita763

2020. augusztus 6.

Nekem ez egy egyszerű illat, semmi különleges nincs benne, hétköznapra, rohangálós, vagy otthoni viseletre kitűnő, de semmi több. Tartóssága az én bőrömön egyenlő a nullával, az igaz, hogy edt-ről van szó, de akkor is... a Mexx parfümök amúgy is nagyon illékonyak. Az üvege viszont szép. 3*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. augusztus 6.

alcyone

2020. július 16.

Friss, hétköznapi illat, egyáltalán nem komplex,de a rohangálós szürke napokhoz tökéletes. Ha valami erőteljesebb illatra vágyom, nem ehhez nyúlok, ennek ellenére meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 16.

pirospipacsocska

2020. június 1.

Munkatársamnak van ilyen parfümje,rajta kellemes,virágos illatú.Kértem tőle egy fújásnyit próbára,hát sajnos rajtam a citrusos oldala mutatkozott meg ennek a parfümnek!És én nem szeretem a citrusos illatú parfümöket magamon....

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 1.

szandra0125

2020. április 5.

Mennyit változik az ember?! Tini korom imádott illata, felnőttnek, vagánynak éreztem magam tőle! Volt, hogy csak azért mentem be a Rossmann-ba, hogy fújjak magamra a teszterből és hazáig illatozzak. Eltelt 14 év és bár még mindig inkább a friss, sportosabb illatokat szeretem, de megdöbbenve szagoltam bele ebbe a parfümbe a minap az egyik áruházban. Ez lett volna az én illatom? Olyan együgyű, erőtlen, mégis fanyar... nem tudnám már viselni. A szép emlékekre kap 4*-ot azért:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 5.

Qwerty

2020. március 21.

A vélemények alapján kíváncsi lettem rá. Nem nagyon szaglásztam még egyik Mexx-et se, de tele van velük a drogéria, nem is drágák, gondoltam felvidítom magam eggyel. Fújtam a teszterből, tetszett is, be is tettem a kosaramba, hogy igen, ez olyan nekem való friss, kellemes, komfortos fajta. Bóklásztam még pár percig és meg akartam szagolni a csuklómon...és nem találtam. Nagyjából 5-10 percig tartott. Visszatettem a dobozt a polcra. Sajnáltam, mert tetszett, de így pénzt nem adok érte.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. március 21.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane, Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Lyral, Linalool, Limonene, Citral
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 14700

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Piros)