Mexx

Ár:   3890 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 3890 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: csildiko60, az összetevőket feltöltötte: cnita, Módosítva: 2013. április 25.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 3890 Ft

Illatcsalád: citrusos

Fejjegyek: feketeribizli, citrom, bergamot

Szívjegyek: rózsa, jázmin, gyöngyvirág

Alapjegyek: virginiai cédrus, szantálfa, ámbra

Ár: 3890 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
20, 40 és 60 ml-es kiszerelésben kapható.
Mexx Woman 🌺 60ml ~ 5800Ft
Ár: 5800Ft , Eladó: KataViki
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen kp, vagy átutalás
Ár: 3000 Ft , Eladó: DianaS
Állapot: Új, pár fújás alkalmával próbált , Helyszín: Budapest, Tápióság, Tápiószecső, Sülysáp, Szolnok, Kunszentmárton , fizetés: Személyes átvétel
Lilu003

2019. szeptember 14.

Diák éveim egyik nagy kedvence volt, ma már csak a szép emlékek miatt illatolom meg. Érdekes mennyit változik az ember az évek alatt. Nagyon szerettem ezt a parfümöt, ma már zavar a fanyarsága. Nagyon citrusos, igazi nyári illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 14.

Ann86

2019. július 22.

Már vagy 10 éve az egyik kedvenc parfümöm, mindig újraveszem. Ár-érték arányban nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 22.

Yeticica

2019. június 22.

Amikor 24 evesen felkoltoztem az nagy Budapestre, es egeszen jol kereso irodai munkas lettem, egy csajos alberletben kezdtem az egyik legkedvesebb baratnommel es az O egyik ismerosevel. Helganak volt ez az illata - es elkepesztoen fincsi volt rajta. O az a fajta lany volt, aki egy kicsivel kozonsegesebben iltozkodott es sminkelt , mint amilyennek a belsojet megismertem, es aki vegtelenul nocis tudott mindig maradni (meg amikor epp romokban volt is az aktualis rossz pasi valasztasa miatt).
Nagyon erosen hozza kotom ezt az illatot, emiatt nem is tudtam elfujni a kesobbi sajat peldanyomat, pedig mainstream-raadasul olcso- kategoriaban nagyon kulonleges kis illatkompozicio. En meg hasonlot sem illatoltam azota sem. Fuszeres, friss, sportos es noies egyben. Az emlekek miatt 5 csillag, de valojaban evek ota nem ereztem, igy ez a pontozas nem tul realis (bar ugye ez egy szubjektiv szakma).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 22.

Renike77

2019. május 4.

Kedves, csajos, különleges illat, nem hasonlítható semmihez.
Virágos-édeskés, nincs benne kommersz leszáradás, igazi komfortillat.
A férfiak szeretik.
Ne tartós, de ennyi pénzért ez nem is várható el.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 4.

Kedves, csajos, különleges illat, nem hasonlítható semmihez.
Virágos-édeskés, nincs benne kommersz leszáradás, igazi komfortillat.
A férfiak szeretik.
Ne tartós, de ennyi pénzért ez nem is várható el.

neederika

2019. május 4.

Imádom ezt az illatot, legelőször kb 16-18 évesen volt ilyenem, azóta is nagy kedvenc. Igazi classic nekem. Nyáron sem tömény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 4.

Adina

2019. április 12.

Ez az örök kedvencem, mindig újra és újra veszem, a nyári esték jutnak eszembe erről az illatról. :) Azért kap csak négy csillagot, mert sajnos nem annyira tartós, pár óránként újra kell fújni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 12.

Holdsarlo

2019. április 12.

Az illata friss, citrusos és nagyon tetszik. Viszont egyáltalán nem tartós. Ha a bőrömre fújom, ha a hajamra, ha a ruhámra sehol sem érződik sokáig sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 12.

zsucci93

2019. március 1.

Tinédzser éveim egyik legkedveltebb illata. Nagyon friss illat, abszolút atkona citrusossag. Az ambra az egyik kedvenc jegyem, minden kedvelt parfümöm alapjegyei között ott van, úgyhogy ez is biztos hozzájárult a hosszas közös évekhez. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 1.

bokedo2004

2019. február 13.

Sziasztok.
Aki esetleg szagolta az edt-t és edp-t is érzett különbséget az illatban vagy tartósságban?
Köszönöm

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 13.

Sziasztok.
Köszönöm

Erika80

2019. január 19.

2013. dec. 27. Én sajnos nem vagyok túl jó véleménnyel erről a parfümről. Fújtam magamra és kb. fél óra után már alig volt valami kis illata, később pedig elillant teljesen. Abszolút nem tartós. Én az utánzatát többre értékelem. Annak szuper kellemes az illata, tartósabb is és persze olcsóbb is. De persze kinek mi tetszik. :)

Update: Bár bizonyos mértékig még mindig helytállónak tartom az évekkel ezelőtti véleményem, de mégis felpontozom, mert úgy gondolom szőrös szívű voltam. Tetszik az illata és több csillagot érdemel a kis kedves. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 19.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane, Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate