Mexx

Ár:   3890 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 3890 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: csildiko60, az összetevőket feltöltötte: cnita, Módosítva: 2013. április 25.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 3890 Ft

Illatcsalád: citrusos

Fejjegyek: feketeribizli, citrom, bergamot

Szívjegyek: rózsa, jázmin, gyöngyvirág

Alapjegyek: virginiai cédrus, szantálfa, ámbra

Ár: 3890 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
20, 40 és 60 ml-es kiszerelésben kapható.
Ár: 5600 , Eladó: Nikosia
Állapot: Új, bontatlan, eau de parfum 40 ml, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, postával
Ár: 4000 Ft , Eladó: titikutyus
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen készpénz/postán átutalás (+pk.)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

stlivia

2022. április 29.

Szerintem vagy húsz éve ebből mindig van nekem itthon. Hétköznapokra tökéletes, valahogy olyan vidám, nőies, virágos illat, amitől jobb kedvem lesz. Nem sokáig érzem magamon, de sokszor dicsérik, hogy finom a parfümöm, úgyhogy szerintem nincs gond a tartóssággal. Szerintem már megmaradunk együtt örökre,

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 29.

visiblydifferent

2022. március 1.

első parfümjeim között volt, hosszú évek óta néha újravásárolom nosztalgiából, még mindig meglpeően kellemes és tiszta érzetű illat :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 1.

Jasminum

2022. március 1.

Kellemes, tiszta, citrusos gyümölcs-virág illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. március 1.

Kellemes, tiszta, citrusos gyümölcs-virág illat.

nani8419

2021. november 14.

Nekem ez nagyon-nagyon! Szükségem van az EdP-re, mert az EdT rajtam elég gyenge és illékony. Ugyanakkor imádom ezt a friss, gyengéden édeskés illatot! Nagyon finom, kellemes. Irodába is ajánlom évszaktól, napszaktól függetlenül bármikor! Ha közelebb lép bárki akkor érzi, de nem ezzel van tele a szoba, nem fullad bele senki :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 14.

Colormonkey

2021. március 24.

Az illata szuper. Gyümölcsös, de közben édes is. A tartóssága olyan 2-3 óra rajtam, ez nem tetszik. Kaptam egy érdekes bókot, amikor ezt viseltem: "Tetszik a parfümöd. Olyan az illata, mint a neved." (?) Nem tudom ez mit jelent, de pozitív. (A nevem egyébként Fruzsina. Hajrá Fruzsik, ez a mi illatunk! :D)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 24.

vanillacaramella.sweet

2021. március 8.

Hm, én ezt az illatot olyan 2006 környékén használtam pár hónapot, eleine nagyon tetszett. Citrusos-ropogós-gyümis, kis virágokkal megspékelve, fásabb leszáradással. A rózsát én nem éreztem ki rajta annak megszokott módján, nem egy tipikus rózsás illat, ha vki ettől félne. Nyáron használtam, de hamar meguntam. Nem rossz egyébként. 2-3 órás tartóssága van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 8.

Pamela13

2021. január 6.

Már legalább 15 éve mindig van belőle a szekrényemben, sokszor viselem és ha befújom magam vele még mindig ugyanúgy szeretem mint az első alkalommal, imádom! Nekem az illata pont elég édes, friss, komfortos, nőcis, hasonlóval még nem találkoztam. Sokan dicsérik és szeretik. Tartóssága közepes, árához képest tűrhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 6.

Berill23

2020. november 29.

Imádom,nagy kedvenc már hosszú évek óta.tartós de lehetne tartósabb is.🙂

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 29.

Imádom,nagy kedvenc már hosszú évek óta.tartós de lehetne tartósabb is.🙂

Vivus94

2020. augusztus 6.

Nyáron szeretem ezt használni, olyan könnyed, rohangálós illat. Viszont sajnos ennél többet nem tud. Nem túl tartós, sőt... pár óra múlva már nyomát se érezni. Szerencsére nem is drága, így nem sajnálom elfújkálni a hétköznapokon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 6.

anita763

2020. augusztus 6.

Nekem ez egy egyszerű illat, semmi különleges nincs benne, hétköznapra, rohangálós, vagy otthoni viseletre kitűnő, de semmi több. Tartóssága az én bőrömön egyenlő a nullával, az igaz, hogy edt-ről van szó, de akkor is... a Mexx parfümök amúgy is nagyon illékonyak. Az üvege viszont szép. 3*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. augusztus 6.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane, Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Lyral, Linalool, Limonene, Citral
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 14700

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Piros)