Mexx

Ár:   3890 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 3890 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: csildiko60, az összetevőket feltöltötte: cnita, Módosítva: 2013. április 25.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 3890 Ft

Illatcsalád: citrusos

Fejjegyek: feketeribizli, citrom, bergamot

Szívjegyek: rózsa, jázmin, gyöngyvirág

Alapjegyek: virginiai cédrus, szantálfa, ámbra

Ár: 3890 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
20, 40 és 60 ml-es kiszerelésben kapható.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Cerithya

2024. május 9.

Istenien finom, picit citrusos, elegáns, nőies illat. Fül mögé szoktam fújni illetve csuklókra. Napközben többször is megcsap az illata. Frissen fújva erőteljes aztán a lecsengése nagyon kellemes. Örülök hogy rátaláltam, ráadásul pont Glamour napok alatt, így extrán jól jártam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. május 9.

CindyLove

2023. december 29.

Kedvelem az illatot. Komfortos, bármikor viselhető, senkit nem fullaszt. Hétköznapra jó, el szoktam fújkálni.
Viszont, valamiért nem ehhez nyúlok elsőként. Ha nincs itthon belőle, nem hiányzik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. december 29.

Vavyan

2023. november 7.

Évek óta használom hétköznapokban más parfümökkel felváltva. Az egyik kedvencem a citrusos, gyümölcsös illatával.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. november 7.

Sabeth21

2023. április 14.

Szerintem hozza egy kicsit a "hoteltusfürdő" vonalat: majdnem unisex, kicsit fanyar tisztaságillat. Citrusos, egy kicsit karcos a fiús jegyek miatt (talán a cédrus teszi), de inkább mégis nőiesbe hajlik. Vagány, könnyed, nyárra nagyon frissítő. Táskában elfér, újra lehet fújni, időnként akciózzák is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. április 14.

jane79

2022. november 6.

Egy citrusos csajos illat a mindennapokra. Szeretem használni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. november 6.

Egy citrusos csajos illat a mindennapokra. Szeretem használni.

Palatimi

2022. augusztus 25.

Nagyon szeretem az illatát, már sok-sok éve. Sajnálom, hogy nem tartósabb, pedig még fizetnék is érte többet, ha lenne koncentráltabb verziója.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. augusztus 25.

stlivia

2022. április 29.

Szerintem vagy húsz éve ebből mindig van nekem itthon. Hétköznapokra tökéletes, valahogy olyan vidám, nőies, virágos illat, amitől jobb kedvem lesz. Nem sokáig érzem magamon, de sokszor dicsérik, hogy finom a parfümöm, úgyhogy szerintem nincs gond a tartóssággal. Szerintem már megmaradunk együtt örökre,

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 29.

visiblydifferent

2022. március 1.

első parfümjeim között volt, hosszú évek óta néha újravásárolom nosztalgiából, még mindig meglpeően kellemes és tiszta érzetű illat :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 1.

Jasminum

2022. március 1.

Kellemes, tiszta, citrusos gyümölcs-virág illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. március 1.

Kellemes, tiszta, citrusos gyümölcs-virág illat.

nani8419

2021. november 14.

Nekem ez nagyon-nagyon! Szükségem van az EdP-re, mert az EdT rajtam elég gyenge és illékony. Ugyanakkor imádom ezt a friss, gyengéden édeskés illatot! Nagyon finom, kellemes. Irodába is ajánlom évszaktól, napszaktól függetlenül bármikor! Ha közelebb lép bárki akkor érzi, de nem ezzel van tele a szoba, nem fullad bele senki :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 14.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane, Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Lyral, Linalool, Limonene, Citral
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 14700

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

A kozmetikumokban gyakran használt piros színű színező anyag.