Mexx

Ár:   3890 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 3890 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: csildiko60, az összetevőket feltöltötte: cnita, Módosítva: 2013. április 25.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 3890 Ft

Illatcsalád: citrusos

Fejjegyek: feketeribizli, citrom, bergamot

Szívjegyek: rózsa, jázmin, gyöngyvirág

Alapjegyek: virginiai cédrus, szantálfa, ámbra

Ár: 3890 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
20, 40 és 60 ml-es kiszerelésben kapható.
Ár: 3000 Ft , Eladó: DianaS
Állapot: Új, pár fújás alkalmával próbált , Helyszín: Budapest, Tápióság, Tápiószecső, Sülysáp, Szolnok, Kunszentmárton , fizetés: Személyes átvétel
Ár: 3500 Ft , Eladó: titikutyus
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, készpénzes fizetés, posta is megoldható (+pk.)

pirospipacsocska

2020. június 1.

Munkatársamnak van ilyen parfümje,rajta kellemes,virágos illatú.Kértem tőle egy fújásnyit próbára,hát sajnos rajtam a citrusos oldala mutatkozott meg ennek a parfümnek!És én nem szeretem a citrusos illatú parfümöket magamon....

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 1.

szandra0125

2020. április 5.

Mennyit változik az ember?! Tini korom imádott illata, felnőttnek, vagánynak éreztem magam tőle! Volt, hogy csak azért mentem be a Rossmann-ba, hogy fújjak magamra a teszterből és hazáig illatozzak. Eltelt 14 év és bár még mindig inkább a friss, sportosabb illatokat szeretem, de megdöbbenve szagoltam bele ebbe a parfümbe a minap az egyik áruházban. Ez lett volna az én illatom? Olyan együgyű, erőtlen, mégis fanyar... nem tudnám már viselni. A szép emlékekre kap 4*-ot azért:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 5.

Qwerty

2020. március 21.

A vélemények alapján kíváncsi lettem rá. Nem nagyon szaglásztam még egyik Mexx-et se, de tele van velük a drogéria, nem is drágák, gondoltam felvidítom magam eggyel. Fújtam a teszterből, tetszett is, be is tettem a kosaramba, hogy igen, ez olyan nekem való friss, kellemes, komfortos fajta. Bóklásztam még pár percig és meg akartam szagolni a csuklómon...és nem találtam. Nagyjából 5-10 percig tartott. Visszatettem a dobozt a polcra. Sajnáltam, mert tetszett, de így pénzt nem adok érte.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 21.

Ann86

2019. július 22.

Már vagy 10 éve az egyik kedvenc parfümöm, mindig újraveszem. Ár-érték arányban nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 22.

Yeticica

2019. június 22.

Amikor 24 evesen felkoltoztem az nagy Budapestre, es egeszen jol kereso irodai munkas lettem, egy csajos alberletben kezdtem az egyik legkedvesebb baratnommel es az O egyik ismerosevel. Helganak volt ez az illata - es elkepesztoen fincsi volt rajta. O az a fajta lany volt, aki egy kicsivel kozonsegesebben iltozkodott es sminkelt , mint amilyennek a belsojet megismertem, es aki vegtelenul nocis tudott mindig maradni (meg amikor epp romokban volt is az aktualis rossz pasi valasztasa miatt).
Nagyon erosen hozza kotom ezt az illatot, emiatt nem is tudtam elfujni a kesobbi sajat peldanyomat, pedig mainstream-raadasul olcso- kategoriaban nagyon kulonleges kis illatkompozicio. En meg hasonlot sem illatoltam azota sem. Fuszeres, friss, sportos es noies egyben. Az emlekek miatt 5 csillag, de valojaban evek ota nem ereztem, igy ez a pontozas nem tul realis (bar ugye ez egy szubjektiv szakma).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 22.

Renike77

2019. május 4.

Kedves, csajos, különleges illat, nem hasonlítható semmihez.
Virágos-édeskés, nincs benne kommersz leszáradás, igazi komfortillat.
A férfiak szeretik.
Ne tartós, de ennyi pénzért ez nem is várható el.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 4.

Kedves, csajos, különleges illat, nem hasonlítható semmihez.
Virágos-édeskés, nincs benne kommersz leszáradás, igazi komfortillat.
A férfiak szeretik.
Ne tartós, de ennyi pénzért ez nem is várható el.

neederika

2019. május 4.

Imádom ezt az illatot, legelőször kb 16-18 évesen volt ilyenem, azóta is nagy kedvenc. Igazi classic nekem. Nyáron sem tömény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 4.

Adina

2019. április 12.

Ez az örök kedvencem, mindig újra és újra veszem, a nyári esték jutnak eszembe erről az illatról. :) Azért kap csak négy csillagot, mert sajnos nem annyira tartós, pár óránként újra kell fújni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 12.

Holdsarlo

2019. április 12.

Az illata friss, citrusos és nagyon tetszik. Viszont egyáltalán nem tartós. Ha a bőrömre fújom, ha a hajamra, ha a ruhámra sehol sem érződik sokáig sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 12.

zsucci93

2019. március 1.

Tinédzser éveim egyik legkedveltebb illata. Nagyon friss illat, abszolút atkona citrusossag. Az ambra az egyik kedvenc jegyem, minden kedvelt parfümöm alapjegyei között ott van, úgyhogy ez is biztos hozzájárult a hosszas közös évekhez. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 1.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane, Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Lyral, Linalool, Limonene, Citral
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 14700

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Piros)