Michael Kors

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Asianlover, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2021. március 22.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   Douglas

Megjelenés éve: 2019

Illatcsalád: orientális-virágos

Fejjegy: narancsvirág

Szívjegyek: szegfű, tahiti tiaré virág

Alapjegy: ámbra

Fújós: Michael Kors Wonderlust Sublime EDP
Ár: 1.900/3.500 Ft + szállítás , Eladó: Asianlover
Állapot: 5/10 ml-es műanyag fùjòs, Helyszín: --, fizetés: átutalást követően küldöm (személyes átvételt nem tudok vállalni)
 Fújós: Michael Kors Wonderlust Sublime EDP
Ár: 1.900 / 3.500 Ft , Eladó: csicsy22
Állapot: 5 ml/ 10 ml parfümszóróba frissen fújva, Helyszín: Budapest, fizetés: banki átutalás után küldöm, vagy személyesen Bp

aidanne

2021. július 9.

Az első illatolás után azonnal egy nagy kedvencem jutott eszembe: Estee Lauder Sensous nude.
Puha, fás alapon egy kellemes krémes, kókusz( itt ezt a tiarè virág biztosítja) illat csap meg ámbrás felhanggal.
Bársonyosan simul az illat a bőrömre, valamennyire lineáris is, túl sokat nem vàltozik. Igazán tartós rajtam. Végre egy illat a mainstream vonalon ami nem édesedik be, nem lesz közönséges egy tucat. Nem tartom különlegesnek, van pár hasonló illat a piacon ( lásd fentebb ) de szerintem igen csak egy jó parfüm kerekedett ki belőle meglepően jó minőséggel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 9.

Yeticica

2021. április 16.

Hűha. Nekem ez nem jó. Mármint nem rossz maga az illat, de valóban monoi olaj illatú, amiben ugye van kókusz is dögivel. Nem erre számítottam.
Az eleje nagyon furi, rajtam savanykás, abszolút nem a szokásos narancsvirág illata... A vége ismét savanykas, ez szerintem a borostyán lehet. Fragin írják is, hogy animalis, ami harom dolgot szokott jelenteni:
1 pisiszagu
2 kakaszagu (szarvasgombás parfümök)
3 savanyú
(4 opció az extrém tubarozsas illatoknal a rothadt szagú).
Itt , rajtam, a 3-as ablak mögött van a megoldás....
Amúgy nem rossz, tiares, kremes, tipikus naptejes illat, amit én csakis és kizárólag a tengerparton tudok elviselni (de ott viszont nagyon szeretem őket), máshol számomra kozonsegesnek hat.
De hát kinek a pap, kinek a paplan ugyebár.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 16.

1 pisiszagu
2 kakaszagu (szarvasgombás parfümök)
3 savanyú
(4 opció az extrém tubarozsas illatoknal a rothadt szagú).
Itt , rajtam, a 3-as ablak mögött van a megoldás....
De hát kinek a pap, kinek a paplan ugyebár.

googles

2019. október 12.

Az essence/intense/sublime verzioktol melysegeket varok. Ez egy nagy adag kokusz szamomra, nagyon edeskes es fuszeres halvanyan, meg ugye a 2 kg kokusz. Nem az en asztalom, bar biztosan van, akinek ez tetszeni fog.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. október 12.

Asianlover

2019. augusztus 28.

Hù! Ez nagyon tetszik! A Wonderlust eleve szimpatikus, szemèlyes kedvencem eddig az Eau Fresh volt, a maga èles-friss jàzminossàgàval. Ez az ùj verziò viszont pontosan azt a "mèlyebb", sűrűbb vonalat hozza, mint amit az üvege ìgèr.
A nyitàs roppant különleges, èn - ès kedves fèrjem is - extrèm gyömbèrt èrzek, az egèsz tiszta Àzsia! Tiarè, krèmes egzotikus viràgok, a tròpusi naplemente illata. Varàzslatos, na!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 28.

Antioxidánsok: Dilauryl Thiodipropionate, BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.