Milani

Ár:   2790 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Vedd meg online a Milani-n 3085 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: médea, az összetevőket feltöltötte: nnneee, Módosítva: 2015. december 2.

Vedd meg online: Milani, 3085 Ft

Ezek az olasz terrakotta lapokon égetett, napsütötte bronzosítók csillogó, csíkmentes ragyogást biztosítanak. Három különböző árnyalatban kapható.

Ár: 3085 Ft , Eladó: Milani
Ár: 2800 , Eladó: Ginger55
Állapot: Új , egyszer próbált új ecsetével, Helyszín: Tatabánya , fizetés: Előre utalás után foxpost vagy postán maradó

rohremma

2018. július 26.

Néha kicsit sok benne az arany csillam, de szép fénye van, minden nap használom és szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 26.

Andi92

2018. július 24.

Ajánlás alapján vettem meg, azt mondták van egy szép fénye, de nem csillámos. Hát de, sajnálatomra nagyon csillámos :( Maga a bronzosító hatása nagyon szép természetes, csak azok a fránya csillámok ne lennének... nem sűrűn nyúlok utána.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 24.

Anheszenamon

2018. június 19.

Nagyon jó kis termék, pigmentált és rajtam tartós is. Nem tűnik el fél óra múlva. Bármelyik bronzosító ecsetemmel könnyen el tudom dolgozni, szép természetes napcsókolta hatás érhető el vele. Egy örökkévalóságig elég terméket tartalmaz a csomagolás, mivel egy leheletnyi elég belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 19.

beautylover

2018. március 5.

Nagyon szeretem ezt a terméket. Azt hittem nincs olyan bronzosító amit ne kellene 5-6 rétegben felvinni, hogy látszódjon.. DE VAN! Maximum 2 ecsetvonás elég, és tényleg szépen bronzosít, tartós is. Én nyáron használom inkább, akkor még szebb ahogy kiemeli a napsütötte bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 5.

Nikkii0326

2017. szeptember 23.

Nekem a 04-glow arnyalat van meg, az en boromon nagyon narancssargas igy egyaltalan nem tudom hasznalni :/ de a benne levo tukor praktikus :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 23.

nika15

2017. augusztus 28.

Szép árnyalat és igaz, hogy én a matt bronzosítókat preferálom, de most nem bántam, mivel így nyáron nagyon szép hatást lehetett vele elérni. Nekem a közepesen sötét árnyalat van meg, sajnos a legsötétebb amikor rendeltem nem volt raktáron, így viszont érzem, hogy lehetne egy kicsit pigmentáltabb is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 28.

lide81

2017. július 12.

A legsötétebbet vettem meg nyárra, szívesen nyúlok utána, sose fogy el, mert nagyon pigmentált, alig kell belemártani az ecsetet. A csillámokat ki lehetett volna hagyni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 12.

Bog

2017. július 3.

Golden árnyalatot vettem meg, nem mertem az ennél sötétebbet, pedig kellett volna. Meglepő az előttem szóló véleménye a pigmentáltságról. Szerintem pont, hogy nem elég pigmentált. Nagyon sokat kell feltennem ahhoz, hogy az arccsontjaim alatt elérjem a bronzosított hatást. Ha egy bőr sötétítőként szeretnénk használni, nyáron napcsókolta árnyalatot adni a bőrnek arra tökéletes. De egyféle kontúrozásra használhatatlan. Legalább is az én kreol bőrömön. Amúgy egész jó tartós, és tényleg szép természetes színe van. De amúgy nem lesz a kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 3.

SzBori

2017. február 9.

Szerintem túlzottan pigmentált, néha nagyon nagyon soknak érzem, pedig alig mártottam bele az ecsetet. Szoknom kell még nagyon. És a csillámokat indokolatlannak soknak illetve nagynak tartom. Viszont a szemem mélyítésére tökéletesen bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 9.

liv17

2017. január 28.

06 Golden árnyalatom van, a kedvenc bronzosítóm. Ne használjátok a hozzá adott ecsettel, mert úgy borzalmas, lehetetlen eloszlatni szépen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 28.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Emulzió stabilizáló és sűrűség szabályozó segédanyag.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.