Milani

Ár:   2090 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,1 ml   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 2090 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cicafun, Módosítva: 2016. február 8.

Ár:   2090 Ft
Kiszerelés:   1,1 ml
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 2090 Ft

Hogy egyből a lényegre térjünk, a precíz szemöldök elkészítése sosem volt könnyebb, mint ezzel a tartós filctollal. Töltsd ki a ritkás területeken, rajzolj egy kis teltséget, vagy egyszerűen alakítsd ki egy határozott mozdulattal a szemöldök ívét. Lágy matt hatás egy könnyen használható tollban.

Ár: 2090 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat

greta333

2017. január 5.

Nekem a dark brown árnyalatban van meg, de sajnos nekem nem vált be. Nem lehet vele precízen dolgozni, és a szín is elég borzalmas, természetes fényben vörösesbarnás színe van. Nagyon tetszik egyébként, hogy cruelty free és vegan termék, de nem tudom sajnos ajánlani senkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 5.

PVP 0 0