Milani

Ár:   2590 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szaneszter, Módosítva: 2016. június 28.

"Ezzel a sokoldalú “extrém” filctollal 3 különböző módon húzhatod ki a szemhéjadat, három különböző intenzitással (vékony, közepes és vastag), csak növeld a tartási szöget kihúzás közben. Vízálló, nem folyik el, és könnyedén felvihető egy mozdulattal."

Fekete színben kapható.

youdith

2018. május 12.

Olyan rossz minőség, hogy azóta semmit nem vásárolok a Milanitól. 1-et se adnék. Nekem nem is fekete volt a színe, hanem vmi felhigított cucc volt benne, akció keretében, nem volt szép húzás....1x se tudtam használni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 12.

szaneszter

2016. június 16.

Vegyesek az érzéseim ezzel a tussal kapcsolatban. Ha simán csak a Milani szemhéjalapra kenem, akkor a nap közepén már pandamaci vagyok a szemhéjamon. Ha alap+szemhéjpúderre kenem, akkor tartós. Nagyon szép fekete, de a hegye túl kemény, ezért elég nehéz vele a szem széleinél megrajzolni a tusvonal hegyes végét. Az árát nem hiszem, hogy megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 16.

Hidratálók: Butylene Glycol