Milani

Ár:   2090 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: médea, az összetevőket feltöltötte: nnneee, Módosítva: 2015. november 27.

Ár:   2090 Ft

Vízálló, maszatolódás és elkenődés-biztos tus azonnali megszárad, élénk színe hosszan megmarad.

19kisbarack96

2016. július 30.

Reklámfelületen találtam rá a termékre és nem bántam meg h megvettem..nagyon szeretem,eddigi legjobb szemhéjtusom... van hogy kicsit nehezen boldogulok a felvitellel(pláne kómásan :D ) de teszi a dolgát :) én szemhéjalapot(primert) szoktam alá használni, azzal tényleg nem kenődik el,viszont nekem van h megfakul,így újabb vékony réteget viszek fel rá
összességében imádom :))

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 30.

összességében imádom :))

shatzy

2016. május 9.

Sajnos nem igazán vált be, pedig a barna színt is megrendeltem. Felkenéskor hozza a stílust, miszerint a vonal szélén erős, közte pedig átlátszóra keni. Nem matt, hanem fényes a hatás, az applikátora pedig kemény, nem igazán fekszik fel, tehát kezdő tusvonalhúzóknak nem ajánlom. A tartóssága miatt azt tudom elképzelni, hogy egy-egy bulira a már felrajzolt vonalat áthúzom vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 9.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.