Milani

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: -Agi-, Módosítva: 2017. március 16.

Sminkelés előtt az arcra fújva remek alapot biztosít a sminknek, és a smink végén az arcra permetezve mozdíthatatlanná teszi a sminket akár 16 órán át ráncolódás vagy maszatolódás nélkül, valamint megelőzi a smink elhalványulását és kifényesedését. Fújható a smink alá vagy fölé, vagy viselhető magában egy gyönyörűen matt, hibátlan arcbőrért.

Dorcikahh

Korcsoport: < 18
2020. június 25.

Imádom! Eddig mindig más fajta fixáló sprayt vettem, mert egyik sem volt az igazi, de most, hogy megtaláltam ezt, én biztos, hogy mostmár mindig újra fogom venni. Nem találok benne hibát, ez a tökéletes fixáló spray. Az illata tetszik, olyan igazi "kozmetikumszagú", de nagyon hamar elillan, a sminkem porosságát nagyon szépen elveszi, de nem teszi maszatossá. Igen, mattít is, és természetesen szuperül fixál, sokkal de sokkal tartósabb vele a sminkem. Nélkülözhetetlen lett számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. június 25.

thegirlwiththemostcake

2018. április 15.

Ez a második fixáló spray, amit próbálok, de szerintem nem is fogok már mást. Egyszerűen tökéletes. Ha kicsit poros is lesz a sminkem, mert ügyetlenkedem és kapkodok, ez a termék simán megmenti. Hihetetlen kényelmes viselni, ha az illatát nem érezném, teljesen meg is feledkeznék róla, hogy smink van az arcomon. Ezen kívül pedig az elsődleges feladatának, a fixálásnak is tökéletesen eleget tesz persze. Mivel csak ritkán sminkelem magam, így nagyon lassan fogy, de ha egyszer a palack aljára érnék, biztosan újra fogom rendelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 15.

Thegreensophia

2017. november 5.

Eddig ez a kedvencem!! Az illata szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 5.

Eddig ez a kedvencem!! Az illata szuper!

Reni39946

2017. augusztus 8.

Nagyon jó termék. Az első flakonom végén járok, és valószínűleg újravevős lesz. Felváltva használtam az UD All Nighterrel és őszintén, én nem sok különbséget láttam közöttük - ez most nem összehasonlítás akarna lenni, csak szimplán megjegyzés, hogy a high end se tudott többet, mint ez, legalábbis az én bőrömön. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 8.

B.Enci

2017. április 9.

Ez a termék hihetetlen szuper. Kipróbáltam már sminkalapként is, akkor is jól teljesített, de arra vannak jó primereim is, így a kész smink fixálására használom. A végeredmény pedi csodálatos lesz, gyönyörűen egységesíti a sminket és eltűnik a poros hatás. Egy egész napon át kitart a sminkem ha ezt használom L, szóval ez egy CSODA. Sajnos egyetlen hátránya, hogy nem túl olcsó de viszonylag gyorsan fogy.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 9.

Hidratálók: Niacinamide, Glycerin, Pseudoalteromonas Ferment Extract, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Niacinamide

PVP 0 0

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az Antarktiszon talált sárból kivont baktériumtörzs, mely hidratáló, sebgyógyító tulajdonságokkal is rendelkezik, sőt állítólag serkenti  bőrünk kollagén és elasztin termelését is. Az összetevő hatékonyságát sajnos független tanulmányok nem támasztják alá, a kutatási eredmények mind az összetevőt előállító és forgalmazó spanyol cégtől származnak. Részletesebb info: http://truthinaging.com/ingredients/pseudoalteromonas-ferment

A citrullin egy ún. alfa-aminosav. A kozmetikában bőrkondícionálóként használják. Valószínűleg hidratálószer, és néhányan tudni vélik, hogy az erekre is jó hatással van. A TruthInAging szerint azonban az utóbbi tények még némi klinikai alátámasztásra szorulnak.