Best of Beauty 2019

Milani

Ár:   3590 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 3590 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cicafun, Módosítva: 2016. február 29.

Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 3590 Ft

"Ismerd meg a láthatatlan, de erőteljes választ a tökéletes bőrre! Prime Shield Mattosító + Pórus Minimalizáló Arc Primer lágyítja a finom vonalak, nagy pórusok és a hibák megjelenését, és simává varázsolja a bőröd előkészítve smink felviteléhez. Ez az áttetsző primer láthatatlanul kerül a bőrre , gyönyörű matt hatást eredményezve."

Ár: 3590 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat
Matzee

2017. február 2.

Jó kis primer, állagát szokni kell, viszont az ár érték aránya nekem nem megfelelő. Kevés van számomra benne, lehet én használom rosszul. A dolgát tökéletesen teszi. Alkalmi sminkhez használom, már, ami maradt belőle. Ezért 4*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 2.

boglarkab

2017. január 3.

Szépen mattít, össze is húzza a pórusokat, szépen oszlik el rajta a smink is. Biztos vagyok benne, hogy másnak csodaszerként működik, mert tényleg nagyon jó kis primer, sajnos nekem nem elég tartós, de ez nem a termék hibája, rajtam egyszerűen semmi nem tartós, az érzékeny és olajos bőröm mindent ledob magáról és átfénylik az egész. Egy csillagot azért vonok le, mert nem szeretem ezt a tömény szilikonos állagot és illatot a bőrömön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 3.

justagiirl

2016. március 20.

Nem nagy reményekkel rendeltem meg, ugyanis az én T-zónámnál aligha létezik zsírosabb, és hiába használok ilyen mattító primert meg olyan mattító alapozót, nem sok használt eddig. Aztán mostanában elkezdtem a L'oreal True match alapozóját használni, mert csak ebből kapható megfelelő árnyalat az én bőrömhöz, viszont a Maybelline Baby skin primerét használtam alá, és így nagyon hamar, gyakorlatilag 2-3 óra alatt átfényesedett az egész arcom.
Kipróbáltam ezzel a primerrel is, és csodálkozva tapasztaltam, hogy a reggel fél 7-kor felkent sminkem még 2 órakor is ugyanolyan matt és szép volt, mint reggel. Mivel mást nem cseréltem le a rutinomban, csak annyit, hogy a Baby skin helyett ezt használtam, ennek tulajdonítom a sikert és azt, hogy ilyen sokáig bírta az alapozó. CSODA! 100%, hogy újra fogom rendelni, nagyon imádom, el sem tudnám képzelni nélküle a mindennapjaimat. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 20.

Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Sodium Hyaluronate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.