Milk Makeup

Ár:   £20.50   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   külföld (Sephora)   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: amazing, Módosítva: 2019. május 23.

Ár:   £20.50
Lelőhely:   külföld (Sephora)
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Felvitelt követően ez az egyedülálló, innovatív, jeges érzést nyújtó balzsam stick azonnali felfrissülést és hűsítő hatást garantál. A koffein segítségével serkenti a sejteket, valamint a mikrokeringést revitalizálja, ezáltal ragyogó bőrt eredményez.

Mancsusz

2021. január 29.

Mini kiszerelésem van ami szerintem bőven elég, szem alá teljesen felesleges a nagy ha valaki reggelente használja úgy, mint én. Hűsít és megnyugtat (ajánlom hűtőbe rakni, úgy nagyon kellemes). Igazából ezért kenegetem, többet nem tesz. Valahogy mindig kerül hozzám, de azt a kb. 4.500 Ft-ot nem igazán éri meg és bár lehetne olcsóbb, ilyen a márka árazása. Ha valaki ki tudja próbálni ajánlom, viszont ha nem tudod beszerezni ne aggódj, nem egy extra termékről van szó. Fogyóban vagyok, még gondolkozom azon, hogy veszek-e újat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 29.

umpalumpa

2020. február 5.

Egy minikém van. Ugye kitaláljátok honnan? Nyert, piactér.
A koffein és a hűsítő hatás voltak a húzószavak, mert azt gondoltam jó lesz a szemhéjamra reggelente.
Cuki kis stiftecske, aranyos babakék színben. A márka összes stiftes cuccát felvásárolnám, annyira praktikusnak és letisztultnak és fiatalosnak néznek ki. Sajnos a hűsítő hatást nem érzékelem. A koffein talán működik, mert mintha bizseregne ici-picit, ha felül átkenem a szemhéjamat. Egyszer próbáltam egész arcon, de nem volt nagy hidratáló hatása. Max nagyon zsíros bőrre lehet elég, én is csak a homlokomon éreztem, hogy kapott a bőröm valamit. A szemem körül szorgosan használom, főleg reggel, néha este is. Felül magában, alulra mást is kenek rá, mert kevés.
Azt nem tudom mennyire érné meg nagyban beszerezni (20,50 GBP), de ez a kicsi pont jó a szemem köré és eddig ez az első, ami valamit használ (duzzanatok ellen), de nem irritál. Legyen 4-es.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 5.

Egy minikém van. Ugye kitaláljátok honnan? Nyert, piactér.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Propanediol, Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, Glycerin

Mesterséges bőrkondicionáló, vízmegkötő anyag. Szilikon féle.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.