Milk Makeup

Ár:   £21   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   külföld (Sephora)   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsazsikus, Módosítva: 2021. június 30.

Ár:   £21
Lelőhely:   külföld (Sephora)
Kategória:   Sminkek szájra

Egy ultra párnázott géles ajakdúsító - hat élénk árnyalatban kapható - elektromos, mégis kényelmes bizsergő érzéssel a teltebb, simább, puhább ajkak megjelenése érdekében azonnal és tartós megoldást ígérve. A szecsuáni borssal formulázva azonnali elektromos, mégis kényelmes bizsergést érezhet - finom ízzel - és a simább ajkak megjelenése érdekében magas fényt kölcsönöz az ajkaknak, dús hatással, amelyet imádni fog. A vegán növényi eredetű kollagén hidratál, hogy javítsa a bőr textúrájának, rugalmasságának és feszességének megjelenését, míg a Volulip ™ láthatóan megduzzasztja az ajkakat a megnövekedett ajakmennyiség megjelenése érdekében, miközben hidratálja és lágyítja. Végül a jojobaolaj táplálja és megvigasztalja az ajkakat, miközben elősegíti az antioxidáns előnyöket és rögzíti a nedvességet.

6 árnyalatban kapható

Mancsusz

2021. október 11.

Hatalmas Too Faced Lip Injection fanatikus vagyok, imádom őket. Nagyon örültem amikor láttam, hogy a Milk Makeup is kidobott egy ilyen jellegű terméket a piacra, főleg mivel kaptak színt is. Szerintem az utazó kiszerelésű Lip Injection is sokáig elég ami olcsóbb, így összehasonlítom az előbb említett Too Faced és Milk Makeup ajakdúsítókat. A Too Faced sokkal kevésbé pigmentáltabb, jobban dúsít és könnyebb. Ezzel szemben a Milk Makeup változata pigmentáltabb, sűrűbb és talán kevésbé dúsít (minél jobb eredmény érdekében le kell törölni az ajkakról az esetleg alapozót vagy más egyéb terméket, mert másra felkenve nem túl hatásos).Lip Injection felé akkor nyúlok amikor viszek fel valami terméket rá, ha nincs kedvem rúzsozni használom ezt. Ha nagyon sietek csak magában, ha nem akkor pedig ajakkontúr ceruzával, szerintem úgy a legütősebb. Abszolút bevált, több szín is a birtokomban van. Lehetne egy kicsit olcsóbb, akkor jobban szeretném, de ettől független megkapja az 5 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 11.

zsazsikus

2021. július 8.

Ez a termék szerintem zseniális!
Szép fénye van, nagyon jól hidratálja az ajkaim (kicsit ajakfeltöltős feelingje van, bár ez volna a fő funkciója), egyáltalán nem durva a használata inkább kellemesen bizsergető érzést nyújt. Viszonylag tartós is, de nem árt felfrissíteni 1-2x.

Ami miatt négy csillagot akartam adni neki (de abszolút megérdemli az ötöt!), az az ára: 21 font, mai nappal átszámolva 8759 Ft, ennél szerintem olcsóbb termék is tudja ugyanezt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 8.

Ez a termék szerintem zseniális!

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: sr-Hydrozoan Polypeptide-1, Butylene Glycol, Polyglycerin-3
Peptidek: sr-Hydrozoan Polypeptide-1, Palmitoyl Tripeptide-38

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Egy ausztráliában őshonos akácféle virágából nyert viasz. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emmolliens, bőrkondicionáló és bőrvédő hatású összetevő.

Egy aminosavszármazékokból előállított viszonylag új peptidféle. A MATRIXYL™ synthe’6™ nevű hatóanyag egyik fő összetevője, mely a gyártó ígéretei szerint serkenti a bőr mátrixának 6 fő alkotóelemének termelődését, ezáltal hatékonyan simítja a homlokráncokat és a szarkalábakat. Sajnos független kutatások nem igazán érhetőek el az összetevővel kapcsolatban, viszont a gyártó tesztjei szerint a MATRIXYL™ synthe’6™ 2% -os koncentrációját a placebóval összehasonlítva 25, 42-70 év közötti nőnek 2 hónap elteltével 31% és 100% közötti arányban csökkentek az öregedés jelei.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.