Milk_Shake

Ár:   2900 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Budagyöngye, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: molnar.ami, az összetevőket feltöltötte: Sarah21, Módosítva: 2020. június 5.

Lelőhely:   Budagyöngye, online
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

Kondicionáló tejszínhab krém - a haj lágy és természetes kényeztetése.

Speciálisan azzal a céllal került kifejlesztésre, hogy úgy kondicionáljon, hogy optimális maradjon a haj természetes nedvesség tartalma és védje a hajszínt. A hajat lággyá, csillogóvá varázsolja és életerővel tölti meg. Tejproteineket tartalmaz, melyek erőteljes integratív és kondicionáló hatást fejtenek ki a haj szerkezetén, elsősorban a hajkéreg (cortex) belsőbb részeiben. A különleges lágyító anyagok hosszan tartó hidratáltságot biztosítanak. Az Integrity 41 antioxidáns szabadalmazott hatóanyag együttes garantálja a jobb és tartósabb védelmet a környezeti tényezőktől, valamint megvédi a hajat a szabadgyökök kialakulásától.

pacsalia

2020. június 5.

Eléggé megszerettem. Elõször totál meg voltam ijedve, hogy nem csinált a hajammal kb semmit, de aztán rájöttem, hogy jóval többet kell használni a termékbõl mint én azt elsõre gondoltam. KB egy teljes tenyérnyi habot kinyomva valamivel kellemesebb tapintású lesz a hajam és könnyedén kifésülhetõ. Az állagán nem javít sokat, de hát nem is várhatom el ilyen roncsolódott lobonccal, mint amivel én rendelkezem :) Az illata nagyon finom édes-tejes, kb mint a vanílíás tejszínhab. :D Az ára elég magas. Egy kevésbé roncsolódott, normálisabb állapotú, esetleg csak kicsit száraz de nem szõkített hajra el tudom képzelni, hogy jobban használ. Összességében egy igen erõs négyest megérdemel.
NOTINO-n kapható, én imádott fodrászomtól szereztem be valamivel olcsóbban, mint a netes ára. :)
(van egy másik termékadatlap is, ott egyedül csak én véleményeztem még idáig, whipped cream néven van fent, onnan másoltam át ezt ide, hogy itt is meglegyen :D)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 5.

pacsalia

2020. április 20.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 20.

beautycare

2017. november 23.

Nem is értem a többi kommentelőt... komolyan! Nekem egyszerűen fantasztikusan puhává és nagyon-nagyon táplálttá varázsolta a hajamat. Még fodrász ajánlotta, sokkalltam is az árát, de abszolút megéri! Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 23.

Kingácska0807

2017. július 1.

Szó szerint kb. semmit nem ér. Nagyon haragszom az egész márkára. Túlárazott,drogériás szinten se lévő termék. Fél óráig puha a hajam, utána mint amin átmentek 220 fokos hővel.. Sprőd, nehéz, kezelhetetlen. Az 5-600 forintos Garnier balzsamtól puhább a hajam... Elajándékozom inkább, hátha másnak bejön, de nekem soha többet nem kell semmilyen Milk_shake termék..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 1.

kovtunde80

2016. november 29.

A fodrászomnál próbáltam. Az illatát imádom, nagyon finom, viszont zsírosítja a hajamat. Ezért inkább nem vettem otthonra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 29.

judiTT

2016. augusztus 9.

Végre egy termék ami nekem is bevált:) Elég faramuci hajam van, egyenes de ha nem használok rá akkor eléggé kócos benyomást kelt, ha használok rá bármit is akkor meg pikk-pakk elnehezül és zsíros is lesz. De gondoltam adok ennek is egy sanszot.
És milyen jól tettem:) Végre valami rendben tartja a hajam, hidratált lesz és nem nehezíti el, könnyen formázható és nagyon szép fényes. Az illata pedig... Must have!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 9.

ZsofiSz

2016. május 2.

Nekem ez a kedvenc hajápoló termékem, amióta ismerem, azóta függő lettem. Nagyon jól ápolja a hajamat, egyáltalán nem lesz tőle zsíros, viszont fényes és könnyű, és az illata....imádom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 2.

Conina

2015. február 5.

Update: Ez volt a bűnös, több mint egy hónapja nem használom, a hajam érezhetően selymesebb, fényesebb és könnyebben fésülhető. Semmit nem használok a karácsonyra kapott alverde samponon és balzsamon kívül és a hajam sokkal jobb. Egyszerűen nem tudom elhinni...

Egyáltalán nem vagyok elégedett vele. Szerintem konkrétan semmire sem jó. A fodrászom sózta rám, mivel szerinte ez nagyon jól hidratálja majd a hajamat. A dologhoz hozzátartozik, hogy előtte 6 hónapig nem vágattam a hajamból, aztán már töredezett így muszáj volt. Levágott MINDEN sérült és száraz részt meg egy kicsit többet, kb egy tenyérnyit. Ezt a terméket használta a hajamra, én meg úgy voltam vele, hogy tényleg kellene valami, hát milyen jó lesz otthonra is. Másfél hónapja használom minden hajmosás után és a hajam, mint a kóró... Másfél hónap után nem hogy nem segített, de ez szerintem rosszabb mint volt. Nem tudom milyen lenne nélküle, de nekem egyre gyanúsabb, hogy ez a "csoda" nem hogy nem segít, de még árt is. Komolyan basszus, szerintem nem normális, hogy a hajam ennek a használatával friss vágás után odáig jutott majdnem mint előtte fél év alatt magára hagyva...
Nekem nem is zsírosít. Bár azt csinálta volna. Azt le lehet mosni, de a töredezést, kiszáradást..na azt nem. Ráadásul nem is egy drogériás 5-600 forintos kis semmiről van szó, ez valami profi termék lenne vagy mi a szösz, elvártam volna, hogy hasson legalább egy kicsit.
(ja a hajamat nem festetem, nem vasalom, nem szárítom hajszárítóval szinte sose, vaddisznósörte hajkefém van, vitamint szedek, folyadékot fogyasztok eleget.. szóval tényleg másra nem tudok gondolni, csak arra, hogy ettől romlik ilyen gyorsan a hajam állapota)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 5.

zsuzsika

2014. november 22.

szuper illatú szuperpuha hajam lesz tőle, ami nem zsírosodk hamarabb, pedig nem csak a végére használom, nem lapul rá a fejemre a haj, nem ragad. a szó, amit keresek: wow :)

update: sajnos nagyon zsírosodik tőle a hajam :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 22.

update: sajnos nagyon zsírosodik tőle a hajam :(

wishes

2014. augusztus 21.

Tök jó az illata, meg az állaga, imádtam volna, ha beválik. Sajnos nehezít és zsírosít, még akkor is, ha csak hajvégekre teszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 21.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate