Milk_Shake

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Budagyöngye, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Pölö, Módosítva: 2014. január 8.

Lelőhely:   Budagyöngye, online
Kategória:   Hajápolók

A tej és kazein proteinek: mélyen táplálják és belülről újraépítik a haj belső szerkezetét. A gyümölcs kivonatok (eper, áfonya és papaya): ásványi anyagokban és vitaminokban gazdagok. A méz kivonat: kondicionáló, nyugtató és védő hatását a fejbőrön és a hajszál kutikula részén fejti ki. A rizs és avokádó olajok: tápláló, kondicionáló és sima hatást adnak a hajnak. A fésülést elősegítő összetevők és szilikonok: simaságot, jól fésülhetőséget, magas fényt biztosítanak és lesimítják a kutikulát. A szabadalmazott integrity 41® , antioxidáns hatóanyag együttes: megvédi a hajszínt a szabad gyökök kialakulásától, és garantálja a hosszantartó, tartósabb és csillogóbb hajszínt. Az E vitamin: hatékony antioxidáns. Az UV szűrő: véd a nap káros sugárzása ellen.

krisztinakasza91

2019. szeptember 4.

Kellemes édes illatú. Hosszabb távon használva úgy érzem, hogy valamennyire javította a hajam 'életerejét', szépen puhítja a hajvégeket, hajbalzsamot nem is használok mellé. Elég drága de nagyon sokáig elég a kiszerelés ezért nem sajnálom a pénzt rá. Korábban volt epres illatú változata is, de ez az illat is kárpótol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 4.

fairynorah

2018. augusztus 3.

A fodrászom mindig ezt fújja a hajamra, nagyon szeretem az illatát. Régóta gondolkoztam a beszerzésén, csak az ára tántorított el eddig, mert mi van ha mégse olyan jó....Most 40%-kal olcsóbban sikerült beszereznem, így már meg mertem kockáztatni a kipróbálását itthon is. Amióta használom olyan puha a hajam,mint gyerekkoromban...Pedig festett, göndör, kiszáradásra erősan hajlamos hajam van. 100%-osan nem merem ennek a terméknek a javára írni a javulást, mert most konkrétan mindent lecseréltem a hajápolási rutinomban, de volt némi átmenet a termékek közt, szóval optimista vagyok nagyon (meg hát az illata, na :DD ) Olyan szempontból nem tudom mihez kezdek, hogy ha bejön, mert akkor majd nagyon kell vadásznom az akciókat, 6000-ért nem olcsóság :( (Igaz 350ml-s) Első körben 5*
(Valaki tud hasonló illatú hajvégápolót,mint ezek a milkshake-ek? :D )

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

(Valaki tud hasonló illatú hajvégápolót,mint ezek a milkshake-ek? :D )

ZsofiSz

2016. május 2.

Azért vásároltam meg a terméket, mert a hajhabból éppen teljesen ki voltak fogyva az üzletben (Budagyöngye). Amióta azt használom, egyszerűen nem tudok nem használni valami olyan terméket, aminek ugyanolyan az illata, mert egyszerűen imádom. Ez a hajápoló nekem nem annyira jó, mint a hajhab, de ettől függetlenül elégedett vagyok vele, szép fényes és nagyon illatos tőle a hajam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 2.

Csillu88

2016. február 14.

Nagyon szuper termék.Mindenkinek ajánlom.Nekem hosszú szőke,de vékonyszálú hajam van ami iszonyúan kócolódik.Hajmosás után nem kellet sok belőle..néhány fújás és könnyedén kifésültem.Az illatát imádom,pont olyan mint a latte hajpakoló.Szárítás után puha,fényes lett a hajam.Illatát még másnap is érezni a hajamon.Tetszik!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 14.

phoenix

2014. július 13.

Egy 75 ml-s üveggel használtam el belőle. Kezdetben nagyon tetszett, de ahogy fogyott, egyre kevésbé szerettem. Nagyon erős mézes-tejes illata van, amit a vége felé már nagyon untam, sőt, zavart, ez az illat egyébként megmarad a hajban kb. 1 napig.
A hatásával sem voltam megelégedve. A kifésülést ugyan megkönnyítette, de nem annyira, mint a korábban használt hasonló termékeim, illetve ez csak közvetlenül hajmosás után volt igaz, fél nappal később már ugyanúgy szenvedtem a kifésüléssel, mintha nem használtam volna semmit. Ráadásul mintha egy picit ragadt is volna tőle a hajam, bár lehet, hogy ez annak köszönhető, hogy túl sokat fújtam belőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 13.

Barbuss

2014. július 4.

Szeretem, nagyon jó illata van, ami sokáig meg is marad, és finom selymes lesz tőle a vasalástól száraz hajam :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 4.

Hidratálók: Honey, Propylene Glycol, Butylene Glycol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Állati eredetű fehérje. A CosIng besorolása szerint antisztatizáló (a haj szállását megakadályozó), haj- és bőrkondicionáló tulajdonsága van. Az összetevővel elsősorban hajápoló készítményekben találkozhatunk.

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.