Milva

Ár:   1700 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Normál, Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Strangetoxic, Módosítva: 2019. január 15.

Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Normál, Zsíros

Hatékony kozmetikai készítmény, melyeknek alapja a kinin hatóanyag. A kinin gyorsan behatol a fejbőrbe, gyorsítja a mikrocirkulációt, erősíti a hajhagymákat, serkenti az egészséges és erős haj növekedését. Csökkenti vagy teljesen megállítja a hajhullást és a hajtöredezést. Rugalmasabbá és ellenállóbbá teszi a hajat. A készítmények különösen alkalmasak a fáradt, kimerült hajra. Ez a termék természetes SLS-t tartalmaz, ami növényi alapanyagokból készült.  A természetes összetevők aránya 99,3%.

agi.greendaygirl

2020. december 22.

termékmintában próbáltam, de inkább a fortét rendeltem meg. Semmi extra, jól tisztít, picit talán javít a haj állagán. Lehet, hogy legközelebb inkább ezt rendelem, a forte gubancolja a hajam, kicsit macerás, ezzel egyszerűbb az élet :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 22.

Regi88

2020. július 30.

Nekem nagyon jót tesz a hajammal, valóban erősít és rugalmas lesz tőle!
Maradnék is nála, csak sajnos, a hajhullásommal nem tud mit kezdeni ...
Pedig reménykedtem, hogy alap-sampon lesz nálam, de sajnos nem, mert így ezt csak akkor használom, ha " meg kell jelenni" valahol...
Amúgy , igazi csodaszer lenne nekem, úgyhogy csak 4 csillagocska!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 30.

Nekem nagyon jót tesz a hajammal, valóban erősít és rugalmas lesz tőle!
Maradnék is nála, csak sajnos, a hajhullásommal nem tud mit kezdeni ...
Amúgy , igazi csodaszer lenne nekem, úgyhogy csak 4 csillagocska!

Melcsike8

2020. július 14.

Nem régóta használom, nekem nem habzik eléggé, többet kell tenni így a hajamra, talán kicsit szöszösebb a hajam mint azelőtt, de ezt most a terhességemre fogom. Szóval nálam olyan, mint egy átlagos sampon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 14.

floraligeti

2020. február 23.

Nagyon sokáig nézegettem ezt a termékcsaládot a neten. Olyan jókat írnak róla de az süni nagyon nem volt szimpatikus a csomagoláson. Olyan hatást kelt, mintha köze lenne a termékhez, tudjátok, mint a tehénnek a tejes dobozon. Majd végső elkeseredésemben, mikor már darabokra tört a hajam, csak megrendeltem és vártam a csodát. Kellemes az illata, az ára is szuper, kedvesen küldtek egy rakat ajándék mintát és azt írták, ha szárít, ha gubancolódik tőle a haj, semmi gond, csak a tisztulás jele, használjuk tovább. Így is lett és 2 hónap használat után, mikor már sebesre szárította a fejemet (igen, a balzsammal együtt) és a csontszáraz hajam darabokra tört( még sosem volt ilyen rövid és rossz állapotban) bedobtam a kukába. Kérdem én, hogy a manóba lehet róla mindenkinek ilyen jó véleménye? Ufo vagyok hogy csak nekem nem jó? Na mindegy, szerintem vigyázzatok vele. Életemben nem pontoztam így le terméket.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 23.

Emma26

2020. február 9.

Másféléve használok Milva termékeket. Csak ajánlani tudom. A legjobb hajápolók. Sokféle samponjukat kipróbáltam, nekem mind bevált. Rengeteg baja hajam nőtt, hajmosás után mindig selymes puha a hajam, nem nehezíti el. Nem zsírosítja. Legjobb

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 9.

Cuca06

2019. november 3.

Több mint egy éve használom a Milva termékeket, azt kell mondjam, megéri az árát! Rengeteg babahajam nőtt. Korábban mindig azzal bajlódtam, hogy alig nő a hajam, lapos, kevés van.. mostanra ez nagyon megváltozott, nőtt és dúsult rengeteget. Nem mindig csak ezt használom, van hogy más termékeket a milvától, de ebből a sampon-balzsam-hajvíz kombó nagyon szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 3.

Doori61

2019. november 2.

Ez a kis tubus meglepően hosszú ideig elég, egészen pici adag is elegendő egy hajmosáshoz. Hajvízzel együtt rendeltem csomagban. Amit biztosan pozitívumként tudok elkönyvelni, hogy az elmúlt évek során ez volt az első olyan sampon ami teljesen megnyugtatta a fejbőröm. Sosem korpásodtam, azonban rettentően zsírosodtam, ami ennek a samponnak hála oly mértékben helyreállt, hogy akár heti egy hajmosás is elegendő lett volna, de már csak megszokásból sem bírtam addig. Hajnövekedést illetően rettentő türelmetlen vagyok, hosszát tekintve átlagos tempóban nőtt, babahajam viszont RENGETEG lett. De tényleg. :D A homlokomon, a hajvonal mentén apró hajszálak jelentek meg, amiket egészen a hajam feketére festéséig észre sem vettem. Ár-érték arányban nem tudok dönteni, ekkora adagért sokallom az 1700 forintot, azonban minden más előny kompenzálja ezt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 2.

andii05

2019. április 15.

November óta használom a terméket kinin forte maszkkal együtt. Szuper az eredmény, rengeteg babahajam nőtt, és az eddig gyenge, semmi kedvéért nőni nem akaró babahaj tincsem is elkezdett nőni. Bár sajnos a zsírosodást nem lassította, legalább nő a hajam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 15.

Koka

2019. március 6.

Több mint fél éve használom a Milva termékeit és maximálisan elégedett vagyok. Rengeteg babahajam nőtt azóta és a hajmosást is sikerült kitolni egy nappal.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 6.

anndee

2019. február 6.

Kb 1 hónapja használom felváltva a csalános samponnal, de a fejem tetején már 2 hét után álltak ki az új hajszálak :) Kíváncsi vagyok, mert nekem elég lassan nő a hajam és töredezik is a vége (nem festem, csak hennázom),de szerintem újra fogom venni a termékeket. Nagyon szeretném szeretni őket, egyelőre csak 4 csillagot adok,aztán majd visszajövök :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 6.

Hidratálók: Propylene Glycol

Színezék. Lilás piros.