Milva

Ár:   1800 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Happiness28, Módosítva: 2019. január 28.

Kategória:   Samponok

A sampon magas, több mint 40%-os kinin tartalmának köszönhetően, különösen alkalmas akut, nagymértékű hajhullás kezelésére. Serkenti a hajhagymák oxigénellátását, így segítve az egészséges és erős haj növekedését. Csökkenti, illetve rendszeres használat mellet teljesen megállítja a hajhullást.

Sloj

2021. február 2.

Vékonyszálú, gyorsan zsírosodó hajam van. Nagyon bíztam benne, hogy segíteni fog. Sajnos csalódnom kellett! 5 hetes használat után totál tönkrevágta a hajam. A fodrászom is ledöbbent, hogy tönkrement a hajam, 5 cm -t levágott a végéből, de sokkal többet kellett volna! A hajam ugyan úgy zsírosodott! A férjemnek adtam, neki amúgy is rövid haja van.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. február 2.

agi.greendaygirl

2020. december 22.

Kb két hónapja használom, de nem önmagában, hanem még több más milva samponnal váltakoztatva.

A forte hajvízzel kezdtem, és az, illetve a kapott termékminták kipróbálása után rendeltem meg a samponokat. Egyelőre nem érzem, hogy hajerősítés terén ez a sampon mit visz véghez, de persze nehéz is elvonatkoztatni a többi féle sampontól és a hajvíztől.

Jól tisztít, viszont nekem önmagában kicsit szárít és eléggé gubancosítja a hajam, ezért azt talátam ki, hogy első mosáshoz használom ezt, másodikhoz pedig egy olajos sampont (makadám vagy avokádó), amikben elvileg kicsit több kinin van, mint a sima samponokban, de nem anyni, mint a fortéban, ebben a kombóban szereti a hajam. Még nem tudom, hogy újraveszem-e, de elhasználom, az biztos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 22.

kea

2020. szeptember 22.

Vele kezdődött - két hónapig csak ezt használtam, heti kétszer, egyszer a fehér agyagosat. Az ügyfélszolgálat készséges, kedves, elmondták, hogy heti kettőnél többször ne használjam, mert szárítani fog. A forte hajvízzel hajmosás előtti este befújtam, reggel hajmosás + maszk. A hajhullásom fokozatosan mérséklődött, 3 hónap elteltével teljesen megszűnt.

A hajam gyorsan nő, a hajszálak megvastagodtak. Nem biztos, hogy ettől, mert 9 hónapja csak Milva termékeket használok - koffein, csalán, fehéragyag, és ginszeng, valamint csipkebogyó van a repertoárban 💙 A hajvizet már nem használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. szeptember 22.

ballaorsolya

2020. július 25.

Hajhullás miatt vettem ezt a sampont. 3 hónapja használom, de sajnos nem szűnt meg tőle a problémám, még csak nem is mérséklődött tőle a hajhullás. Pedig használtam mellé a hozzáillő Forte hajvizet és hajmaszkot. Amit pozitívumként tudok mondani, hogy jó az illata, nem kell belőle sok, könnyen habzik.A rendelésem mellé járt egy ajándék és 4 mintatermék. 3 csillagot adok neki,mivel nem használt nekem, így igazából csak egy sima szilikonmentes , drága sampon volt nekem. Ettől függetlenül szeretnék még a márkával kísérletezni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 25.

Annette

2020. április 13.

A jó vélemények miatt vettem meg, mindenki csodás hatásról számolt be, ez nálam sajnos nem jött be. Iszonyúan szárítja a fejbőröm és a hajam is, sosem voltam korpás, de ettől hámlott a fejbőröm és a hajvégeim is nagyon-nagyon törtek, brutálisan erős nekem a tisztító hatása. Nem tudok rá jó értékelést adni, pedig nagyon bíztam benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 13.

adri0419

2020. január 23.

Szoptatás alatt úgy elkezdett hullani a hajam, hogy azt hittem kopasz leszek. Nagyon megijedtem, hiába szedtem vitamint, nem segített. Rátaláltam erre a samponra és megrendeltem. 1 hónapja használom, de láthatóan kevesebb a hajmennyiség, ami kihullik, sőt rengeteg babahajam van. Ilyet pedig már nagyon régen láttam előtte, de szabályosan kis fufrum van tőle. 😂 Szóval max csillag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 23.

Kriszta1988

2019. augusztus 21.

Csak jókat tudok írni a Milva termékeiről, amit eddig kipróbáltam az bevált.
Kb. 1-2 hónapon keresztül furcsa tapintású lesz a haj, de ne ijedjetek meg, ez azért van, mert folyamatosan mosódik le a szilikon, amit a legtöbb sampon tartalmaz. A szilikon eltömítette a pórusaimat a fejbőrömön, nagyon korpásodott. Egy hónap alatt megszüntette ezt (pedig nem is kifejezetten korpás hajra van :) ), kitolta a két hajmosás közötti időt, szépen nő a hajam és a hajhullásomat is mérsékelte.
Hajvízzel, balzsammal és a maszkkal együtt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 21.

Csak jókat tudok írni a Milva termékeiről, amit eddig kipróbáltam az bevált.
Hajvízzel, balzsammal és a maszkkal együtt használom.

cocoapowder

2019. augusztus 11.

Már egy jóideje használom, pár hét elteltével már láttam a változást. Kevésbé hullik a hajam, aminek nagyon örülök. Növekedést nem vettem észre, de az nem is érdekel, a hajhullást szerettem volna megszüntetni. Bár kicsi a kiszerelés, nem fogy hamar. Balzsamjával együtt használom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 11.

Színezék. Lilás piros.