Milva

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Csopivezi, Módosítva: 2020. május 20.

Kategória:   Samponok

A fokhagyma- és kininkivonat egyedülálló párosítása támogatja az állandó, folytonos hajnövekedést és megállítja a hajhullást. Megerősíti a hajgyökereket, feltölti a hajat, dúsabbá, erőssebbé és gyönyörűvé teszi azt. Javítja magát a haj szerkezetét. A fokhagymakivonat eltávolítja a káros méreganyagokat a fejbőrről, ezzel javítva a haj és egyben a fejbőr egészségét. Normál, ill. zsíros hajtípusra javasolt. Annak ellenére, hogy a sampon fokhagymakivonatot tartalmaz ez egyáltalán nem érződik rajta, nincs kellemetlen illata.

Csopivezi

2020. május 17.

Voltak kisebb fenntartásaim a vásárláskor, de már izgatottan vártam, hogy megérkezzen :) valóban nincs kellemetlen szaga, tényleg nem érződik rajta a fokhagyma jellegzetes aromája, sőt, szerintem nagyon jó illata van. Sajnos a fejbőrkorpán nem segített, viszont sokat nőtt tőle a hajam (egyidejűleg használtam a kinin forte pakolással), illetve a hajhullásomon sem segített sok más egyéb csodát ígérő termék mellett. Használatakor igaz nem tűnt fel, de ahogy visszaváltottam átlag drogériás samponra, észrevettem, hogy valóban tovább bírta a hajam két hajmosás között, igaz, nekem alapból heti 1x elég mosni, de a szokásos vasárnapi hajrutinkor sokkal kevésbé éreztem akkoriban elnehezülve a hajam, mikor ezt a terméket használtam. Árát tekintve kedvezményesen jutottam hozzá - épp 20%-os akció volt mindenre, ezért is mertem belevágni a próbába - de alapvetően más természetes samponokat nézve nem gondolom drágábbnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 17.

Színezék. Lilás piros.