Milva

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Martu0508, Módosítva: 2020. június 24.

Ár:   2000 Ft
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Száraz

Ez a szulfátmentes sampon kondíciónáló és nyugtató hatással rendelkező ökológiailag tiszta aktív elemet, kókuszglükozidot tartalmaz. Véd a kiszáradástól. Kellemesen sűrű habja erős tisztító hatású. Rendszeres használata megújítja a haj rugalmasságát, eltávolítja a túlzott szárazságot és normalizálja a faggyúmirigyek működését. Kinin tartalmának köszönhetően a haj dúsabb, rugalmas és egészséges lesz. A benne lévő avokádóvaj hidratál és a hajnak selymes puhaságot és ellenállhatatlan ragyogást kölcsönöz. A kifésülés könnyű és a frizura tartós.

Martu0508

2020. június 25.

Eddig nem találtam olyan szulfátmentes sampont, amit különösebben megszerettem volna, hát ez sem lesz a kedvencem (de szerintem ez a szulfátmentességből adódik, egyszerűen nem tudom megszokni 8 hónap után sem a szulfátmentes samponokat). Kicsit sürűbb az állaga, mint a normál samponoknak, nehezebben is habzik, ezért jóval több kell belőle nekem. A tisztító hatásával nincs problémám, a fejbőröm sem viszket tőle. Újra nem fogom venni, de elhasználom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 25.

Hidratálók: Glycerin, Soluble Collagen, Propylene Glycol, Sodium PCA, Hydrolyzed Elastin, Glycogen