Milva

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Martu0508, Módosítva: 2020. június 24.

Ár:   2000 Ft
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Száraz

Ez a szulfátmentes sampon kondíciónáló és nyugtató hatással rendelkező ökológiailag tiszta aktív elemet, kókuszglükozidot tartalmaz. Véd a kiszáradástól. Kellemesen sűrű habja erős tisztító hatású. Rendszeres használata megújítja a haj rugalmasságát, eltávolítja a túlzott szárazságot és normalizálja a faggyúmirigyek működését. Kinin tartalmának köszönhetően a haj dúsabb, rugalmas és egészséges lesz. A benne lévő avokádóvaj hidratál és a hajnak selymes puhaságot és ellenállhatatlan ragyogást kölcsönöz. A kifésülés könnyű és a frizura tartós.

agi.greendaygirl

2020. december 22.

jó sampon, valóban jól ápolja a hajat. Nekem alapvetően vékonyszálú, viszonyleg könynen zsírosodó, de közben a hajhosszon és végeken könnyen száradó, töredező hajam van, így szeretem, ha van, valami "ápolós" sampon is a repertoárban.

Önmagában is jó, de a legjobban úgy vált be nekem, hogy a kinin forte sampon után használom (egy mosáson belül, először a forte aztán ez), mert amúgy picit gyorsabban zsírosodik tőle a hajam, de persze olajtartalmú sampontól ez nem akkora meglepetés. Nem kizárt, hogy újraveszem majd.

Egészen másképp habzik, mint az általam eddig használt SLS mentes samponok (insight), de amúgy nagyon jó puha, hidratált, fényes lesz tőle a hajam, szóval szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 22.

Martu0508

2020. június 25.

Eddig nem találtam olyan szulfátmentes sampont, amit különösebben megszerettem volna, hát ez sem lesz a kedvencem (de szerintem ez a szulfátmentességből adódik, egyszerűen nem tudom megszokni 8 hónap után sem a szulfátmentes samponokat). Kicsit sürűbb az állaga, mint a normál samponoknak, nehezebben is habzik, ezért jóval több kell belőle nekem. A tisztító hatásával nincs problémám, a fejbőröm sem viszket tőle. Újra nem fogom venni, de elhasználom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 25.

Hidratálók: Glycerin, Soluble Collagen, Propylene Glycol, Sodium PCA, Hydrolyzed Elastin, Glycogen