Mindig Szappan

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: timity, Módosítva: 2013. június 10.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

• Menta: A mentát már az ókori egyiptomiak is ismerték, amit az is bizonyít hogy számos papiruszon emlegetik. Gyógyászati célokra, migrénes fejfájás csillapításra mentás borogatás, gyomorproblémák leküzdésére pedig forrázat fogyasztását javasolják. A menta tea enyhíti a szomjúságot és antiszeptikus hatású.
  • Kakaó: Gyógyhatással  rendelkezik, stimulálja az  idegrenszert és vízhajtó. Közép Amerikában a növény magját szív és vesék erösítése  céljából is fogyasztják. Bizonyos baktérium mely a furunkulus korokozója szintén leküzdhető  a kakaóból készült kivonat segítségével.

egyszeruteremtes

2016. február 22.

Tusfürdő helyett használom. Meglepően jól habzik, és az illatát is szeretem, bár már közvetlenül zuhanyozás után sem érezni. Ez engem egyébként nem is zavar, mert nem szeretem, ha különböző tusfürdő, arc- és/vagy testápoló meg a parfüm illata keveredik rajtam (vagy bárki máson). Nem szárítja a bőröm, és még olcsó is volt (330 forint). Elfeleztem, úgy fürödtem vele; így fogyott el két hónap alatt. Tehát, egy szuper szappan, ami olcsó és 4 hónapig elég úgy, hogy napi szinten használom. Váó!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. február 22.

audreycoca

2015. szeptember 8.

Borzasztó kellemetlen helyzetbe kerültem emiatt a szappan miatt. Ajándékba vettem, mert nagyon jót akartam tenni egy kedves ismerősömmel. Odaadtam, megköszönte, ódákat zengtem neki róla. Két hónap múlva nála töltöttem az éjszakát és este mondta, hogy pont délelőtt vette elő az ajándékom, mert este kiakarta próbálni, de ideadja ha akarom a tusoláshoz. Megint ódákat zengtem róla, megköszöntem és alig vártam a zuhanyzást. Állok a zuhany alatt és döbbenten szagolgatom. Sajnos ez is avas szagú volt. Ez már a második szappan tőlük ami avas volt. A legkellemetlenebb az egészben, hogy ajándékban adtam, és jól feldicsértem. Irtó kínos volt. Hatása jó volt, mert puha volt a bőröm zuhanyzás után, csak büdös volt. Egy utolsó esélyt adok még a márkának, aztán vége a türelmemnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 8.

incifinci28

2014. december 21.

nagyon jó ez a szappanjuk is, nem hiszem el, hogy mindegyik ennyire passzol a bőrömhöz. finom krémes a habja, nem erős az illata és nem kell testápolózni sűrűn, nálam ez is 100 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 21.

lumiukko

2014. december 9.

Az illata lehetne kicsit erőteljesebb, egy nagyon enyhe narancsot érzek csak, a csokit nem igazán. Nagyon jól habzik, krémes, nem kell egy óráig suvickolni magunkat vele, így nem fogy túl gyorsan. Egyáltalán nem szárít, olykor ki tudom hagyni a testápolózást a használatával. Jó kis szappan.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 9.

Dorotien

2014. május 13.

Ez a harmadik szappan, amit használok a márkától. Főleg az illata miatt vettem meg, reméltem, hogy fürdés után is érezhető marad majd. Azonban hamar elszállt az illata már használat előtt. Ezt is kétfelé vágtam, és főleg fürdésre használtam, lehet amiatt is fogyott gyorsabban, mint a többi. Különösebb hatást nem vettem nála észre, ez tetszik a legkevésbé eddig. Szerintem nem fogom újravenni, inkább kipróbálom majd valamelyik másikat. Az ára, mérete és összetevői miatt 4 csillagnál nem tudok neki rosszabbat adni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 13.

Ophelia

2014. április 30.

Kellemes kis szappan, főleg a krémes habzása miatt. Az illata nem okozott akkora katarzist, mint mondjuk a kubebás vagy a levendulás, nekem kicsit jellegtelen, nem is nagyon érzem, csak ha direkt megszagolom. A bőrömre jó hatással van, mint általában a natúr szappanok, kicsit talán szárít, de rendszeres testápoló használattal könnyen megelőzhető. Nem ez a fajta lesz a kedvencem, de kipróbálni jó volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 30.

Zatanii

2014. január 12.

Egy barátnőmtől kaptam szülinapomra, engem elég könnyű meglepni ilyesmikkel, minden natúr szappannak örülök, mint ahogy ennek is. Nagyon finom intenzív narancs illata van és sűrű, finom habot is képez. Szeretek vele arcot mosni és fürdeni is, egyáltalán nem szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 12.

Lills

2014. január 12.

Főleg a narancs illatát érezni rajta, de ez nem is baj. Nem szárít, viszont nagyon erős színe van, rendesen sárga lesz tőle a víz. Semmi bajom nem volt vele, de különösebben nem is szerettem meg, teljesen átlagos szappan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 12.

timity

2013. június 26.

Jelenleg ezt a csokis-narancsos szappant használom. Mivel szeretem az illatosabb szappanokat, ehhez nem fűztem sok reményt.. Ennek ellenére nagyon jó! Bőrön sokkal jobban előjön az illata, mint szárazon szagolgatva! :) Enyhén narancsos, mentás frissítő. Meglepően jól habzik, és szépek az összetevői. Nem szárítja a bőröm, nem pirosít, nem viszketek tőle! Egyszerű kis natúr termék, de nagyon szeretem használni! Ajánlom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 26.

Emulgeálószerek: Sodium Cocoate, Sodium Palmate
Tisztítószerek: Sodium Cocoate, Sodium Palmate